dr n. med. Sylwia Motyl

Ortodonta

Bardzo żałuję, że wybrałem dr Motyl. Na początku było miło, miała czas, aby odpowiadać na wszystkie pytania, przedstawiła mi piękny, bezproblemowy i szybki plan leczenia. Niestety potem było już tylko gorzej. Każda wizyta ma opóźnienie średnio 40 min, w poczekalni tłumy, a sfrustrowana dr Motyl przyjmuje na 2 lub 3 fotele jednocześnie. Efekt jest taki, że wizyta trwa 5 min., nie ma szans na rozmowę, na przedstawienie swoich uwag, czy sugestii. Mam wrażenie, ze pani dr działa zupełnie bez planu. Moje leczenie idzie w złym kierunku, za każdym razem słyszę ...

Mam wrażenie, ze pani dr działa zupełnie bez planu. Moje leczenie idzie w złym kierunku, za każdym razem słyszę od niej co innego, niektóre jej tłumaczenia stoją w sprzeczności do siebie, co dowodzi, że nie pamięta co mówiła i że chyba traci grunt pod nogami ciągle chwytają się nowych pomysłów.
(Nie) wspomnę o tym, że jest też bardzo niemiła dla pacjentów oraz swoich asystentek i sprawia wrażenie, jakby nieznosiła swojej pracy. Nie przeszkadzało by mi to, gdyby chociaż była kompetentna jako ortodonta, ale na razie mam wielkie wątpliwości...

Pani Doktor jest świetnym fachowcem, a przy tym bardzo ładna, miła i uprzejma. Leczy ząbki mojego synka i oboje jesteśmy nią oczarowani.

Ortomania to najlepszy gabinet ortodontyczny o jakim słyszałam. Jezdże z daleka do Krakowa, ale opłaca się, bo efekty leczenia są naprawde rewelacyjne!!! Pani Dr Sylwia Motyl jest bardzo uprzejma i sympatyczna, a przedewszystkim zna się na tym co robi, jest poprostu świetna! Polecam :)