dr n. med. Sylwia Motyl

Ortodonta

Uważam, że jest to najlepszy ortodonta w Krakowie. Przeszłam przez niejedno leczenie i sytuacja wyglądała beznadziejnie. Gdyby nie dr Motyl nie wiem jak wiele czasu, cierpienia i niespełnionych obietnic innych lekarzy bym jeszcze przeżyła. Dzięki Pani doktor mam piękne zęby, odzyskałam pewność siebie. Leczenie nie należy do przyjemnych bo taka jest jego specyfika, ale warto było. Wszystkim gorąco polecam Panią doktor! Uważam, też, że negatywne wpisy to raczej robota zazdrosnej konkurencji. Nie wierzę, aby Pani doktor była nieuprzejma czy nieprofesjonalna. Czasami jest po prostu zmęczona. Pacjentka Irena.

Pacjentka Irena.

Skończyłam leczenie u doktor Motyl kila miesięcy temu i nie polecam nikomu tej pani. Trwało to za długo (konsultowała się z innym lekarzem, niestety za późno). Dużą wada doktor jest też nieuprzejmość, zbywanie pacjentów i podkreślanie swoich "dobrych kroków". Gorzej jak coś nie idzie po jej myśli, wtedy jest szorstka. Zgadzam się z poprzednią opinią. Doktor Motyl powinna być przeszkolona z obsługi klienta w XXI wieku.

Zbliża się termin mojej wizyty i zastanawiam się, czy nie zrezygnować z usług Pani doktor, która nie przystaje do dzisiejszych czasów. Pani Motyl jest niesympatyczna i nawet jeśli się zna na swojej pracy ( o czym jeszcze się nie przekonałam bo minęło kilka miesięcy od założenia aparatu) to powinna okazywać więcej współczucia. Sama byłam świadkiem, że po odejściu od pacjenta uzupełniając notatkę z wizyty, Pani doktor niechętnie odpowiada na pytania pacjentów. Póki co jest jest dużo zamieszania z łańcuszkami, pierścieniami u mnie co przekłada się na zdenerwowanie Pani doktor....a to przecież nie moja wina :/

Proszę o kontakt Klientkę Ortomanii i Anonimkę. Mój mail kontomails@interia.pl.

Proszę o kontakt Klientkę Ortomanii i Anonimkę. Mój mail kontomails@interia.pl.

Świetnie zna się na tym co robi i jak robi. Pani doktor jest bardzo precyzyjna i cierpliwa, co sprawia, że efekty leczenia zębów są naprawdę świetne.

Przede wszystkim oprocz milej aparycji i niezwyklej urody otrzymalismy bardzo profesjonalna opieke, niezwykla cierpliwosc co zwlaszcza w przypadku dzieci jest niezmiernie wazne, spokojnie przechodzimy kolejne etapy i co najwazniejsze pani dr Motyl nie leczy wylacznie krzywych zębow, ale patrzy na dziecko całościowo - zauwazyla tylozgryz u Adasia i sama wyszla z inicjatywa korekty w sumie estetycznego defektu w najbardziej odpowiednim czasie. Jestesmy bardzo zadowoleni i z calego serca polecamy!!! mama Adasia

Gorąco polecam najepszy ortodonta w Krakowie. Leczenie trwało krotko i dziś mam piekne zeby:)

Nie zgadzam się z tymi opiniami. Dr Motyl jest kompetentna, miła, wszystko tłumaczy. Nosiłam aparat 2 lata, teraz retencja. Dziś mam proste zęby, wręcz idealne. A jak było dawniej? Szkoda nawet wspominać :) reasumując: ja ZDECYDOWANIE POLECAM DR MOTYL, bez cienia wątpliwości!

Zwykła naciągaczka, obiecała wyprostować mi zęby w 1,5 roku, po 3 latach zmieniłam lekarza. Okazało się, że czeka mnie jeszcze rok leczenia, a przez wadliwe leczenie dr Motyl musiałabym założyć kolejny aparat, żeby symetria była idealna.

NIEZGADZAM SIĘ z opinia mojego poprzednika która jest wielce krzywdząca dla Pani doktor. Pani dr. Motyl jest bardzo kompetentną lekarką- oby więcej takich. Leczę u Pani dr. Motyl dwójkę dzieci . Na pierwszej wizycie Pani doktor wytłumaczył mi wszystko w zrozumiały sposób , co bardzo cenię, przedstawiła plan leczenia , i po 10 miesiącach WIDAĆ EFEKTY i to jakie wspaniałe !!!!. Najpierw dzieci miały założony aparat Hasa (o którym poprzednia ortodontka nawet nie wspomniała tylko zaleciła usunięcie zębów i chciała zakładać aparaty stałe).Po zdjęciu Hasa dzieci były dopiero odpowiednio przygotowane ...

Pani dr. Motyl jest bardzo kompetentną lekarką- oby więcej takich.
Najpierw dzieci miały założony aparat Hasa (o którym poprzednia ortodontka nawet nie wspomniała tylko zaleciła usunięcie zębów i chciała zakładać aparaty stałe).Po zdjęciu Hasa dzieci były dopiero odpowiednio przygotowane na założenie aparatu stałego ,miały poszerzone podniebienia i łuki tak, iż nie było konieczne ,kolejne usuwanie zębów stałych co zaleciła poprzedniczka . Więc uważam że już ten fakt dowodzi iż Pani doktor wie co robi i jest to działanie przemyślane . To, co mi się podoba, to brak rutyny i weryfikacja przebiegu leczenia przy każdej kontroli. Widać, ze Pani doktor myśli i analizuje postępy. Teraz jesteśmy już na kolejnym etapie leczenia a mianowicie na wyciąganiu zębów z podniebienia i układaniu ich w piękny, pełny łuk na , którego dzieci słyszą tyle pochwał , a wiadomo ,to ,że inni zauważają jak zmienił im się zgryz i jaki jest ładny a co za tym idzie rysy , jest już dla 14 latki i 17 latka jest rzeczą ważną. A ja cieszę się iż trafiliśmy do Pani doktor , a efekty leczenia pozwalają mi sądzić, że moje dzieci trafił w dobre ręce i decyzja o leczeniu u Pani doktor była decyzją jak najbardziej słuszną , której nie żałuję .
Nie spotkałam się również z sytuacją aby pani doktor nie udzieliła mi odpowiedzi na zadane pytanie lub aby była niemiła . Jest spokojna, dokładna, ani przez chwilę nie miałam wrażenia ,że coś mi narzuca lub, że nie wie co robi .
To iż do Pani doktor jest tylu pacjentów ,uważam iż świadczy tylko o jej KOMPETENCJI, WIEDZY, FACHOWOŚCI i PROFESJONALIŹMIE .
A to iż czasem zdarzają się opóźnienia nie wynika z złej woli i ‘’widzi mi się ‘’Pani doktor lecz z jej odpowiedzialności i dbałości o pacjentów. Jestem w poradni z racji leczenia dwójki dzieci często i nie raz widziałam iż Pani doktor przyjmuje nie tylko pacjentów umówionych lecz także tych w nagłych przypadkach nie odsyłając ich z kwitkiem bo wcześniej nie byli umówieni z czego zapewne wynikają opóźnienia .
Dziwi mnie fakt że osoba nie zadowolona z efektów leczenia nie zmienia lekarza, tylko dalej się tak męczy . Zastanawia mnie również skąd wiedza iż leczenie ’’idzie w złym kierunku’’ czyżby specjalizacja z dziedziny ortodoncji ?,a może pacjent jest z natury malkontentem ,i swoje frustracje wyładowuje na niewinnych osobach. A to iż Pani doktor zmieni plan leczenia uważam akurat za plus, bo widać, że myśli i reaguje na to co się dzieje. W końcu każdy organizm ma prawo reagować nieco odmiennie na te same metody leczenia.

Bardzo Dziękuję Pani doktor i całemu personelowi OrtoVeny życzę samych sukcesów i szczerze Polecam