dr n. med. Szymon Kujawiakdr n. med. Szymon Kujawiak - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

dr n. med. Szymon Kujawiak

Traumatolog, Ortopeda, Lekarz sportowy

Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Tytuł Doktora Nauk Medycznych uzyskał na podstawie Rozprawy Doktorskiej
„Porównanie wyników operacyjnego i zachowawczego leczenia pełnego zwichnięcia stawu barkowo-obojczykowego". Uczestnik wielu szkoleń z zakresu ortopedii i traumatologii. Kierownik Oddziału Ortopedii Szpitala św. Wojciecha w Poznaniu, Dyrektor medyczny w Klinice Solumed-Ortopedia w Poznaniu, Starszy Asystent w Oddziale Ortopedii i Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu z Pododdziałem
Endoprotezoplastyki i Endoskopii Stawów Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, Specjalista Ortopeda w Wielkopolskiej Przychodni Sportowo-Lekarskiej w Poznaniu
Zainteresowania zawodowe
• Medycyna sportowa
• Artroskopia kolana, rekonstrukcje więzadeł stawów kolanowych
• Endoprotezoplastyka stawów biodrowych i kolanowych
• Zespalanie złamań w obrębie kończyny górnej i dolnej
Przynależność do organizacji
• Polskie Towarzystwa Ortopedyczne i Traumatologiczne (PTOiTr.)
• European Society of Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy
(ESSKA)
• Polskie Towarzystwo Chirurgii Artroskopowej mniej

Polecam doktora Kujawiaka, jako że nie tylko w pełni angażuje się w udzielenie pomocy, ale co najważniejsze spokojnie tłumaczy z czego wynika schorzenie i jak najkorzystniej je wyleczyć.

Wspaniały człowiek! Bardzo rzetelny w pracy na Oddziale, a i znany ze zręczności na sali operacyjnej. Pacjenci go uwielbiają (szczególnie pacjentki!). Widać też, że ma poszanowanie w gronie kolegów-lekarzy, młodsi najwyraźniej go podziwiają i naśladują, a starsi liczą z jego zdaniem (miałam sposobność tego doświadczyć podczas wizyty porannej). Bardzo dobry, obiecujący fachowiec.

potwierdzam opinie w 100% diagnoza, zabieg, rehabilitacja i po sprawie pewnie praca u prof Rucińskiego zrobiła swoje - jest naprawdę dobry

potwierdzam opinie w 100%
diagnoza, zabieg, rehabilitacja i po sprawie
pewnie praca u prof Rucińskiego zrobiła swoje - jest naprawdę dobry

profesjonalista w swoim fachu, po prostu.

profesjonalista w swoim fachu, po prostu.

Dokuczał mi ból w biodrze. Doktor Kujawiak zbadał mnie i okazało się, że pojawiły się w nim zmiany zwyrodnieniowe. Dzięki jego diagnozie i leczeniu ból zniknął, a zwyrodnienie stopniowo zmniejsza się. Lekarz odpowiada na wszystkie pytania i konkretnie doradza metody leczenia. Małgosia

Małgosia

młody profesjonalista - dwie wizyty, zabieg, wizyta kontrolna - kolano jak nowe :)

Bardzo uprzejmy i profesjonalny lekarz, dzieki niemu znowu chodze.... gdyby nie on nie poradzilabym sobie....

Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam. Poświęca wiele czasu pacjentowi, tłumaczy wszystko dokładnie. Widać, że przejmuje się pacjentem. Bardzo miły i sympatyczny. Naprawdę polecam.

Miły, o przyjemnej aparycji, kulturalny, a co najważniejsze, świetny lekarz. Mimo wielu pacjentów po jego gabinetem( Ci którzy już u niego byli mieli bardzo dobre zdanie na jego temat) miał czas dla mnie, tłumacząc mi wszystko bardzo jasno i przejrzyście. Zdecydowałam się na zabieg artroskopii kolana i po zabiegu(usunięcie łękotki) kolano jak "nowe". Bardzo polecam tego świetnego lekarza.

młody ale bardzo kompetentny i godny zaufania lekarz(do tego przystojny :) ) robił mi artroskopię kolana - kolano jak nowe

młody ale bardzo kompetentny i godny zaufania lekarz(do tego przystojny :) )
robił mi artroskopię kolana - kolano jak nowe