prof. dr hab. n. med. Tadeusz Orłowski

3,1
3,2
3,5
3,4

Operował skutecznie moją żonę w 2004r. Fakty mówia same za siebie. Nie ma wznowy - czyli wyciął wszystko co było trzeba. Nie ma ludzi idealnych ale dla mnie to fachowiec godny polecenia

Nie ma ludzi idealnych ale dla mnie to fachowiec godny polecenia

Po prywatnej wizycie w listopadzie 2012r skierował co prawda mame do szpitala na Płockiej gdzie wykonano bronchoskopie bez pobrania wycinka guza w płucu twierdzac ze nie było mozliwosci. W wypisie ze szpitala wytknieto zaniedbania szpitala w którym mama była wczesniej oraz napisano ze guz w płucu to zmiana najprawdopodobniej nie nowotworowa. Na jakiej podstawie nie mam pojecia! W styczniu 2013r wykonano odpowiednie badania w Centrum Onkologii na Ursynowie diagnoza nowotwór drobnokomórkowy płuca!!! Po człowieku z takim stopniem naukowym, praktyka o doswiadczeniem należy sie spodziewać zdecydowanie wiecej!!Reszte co mysle o panu profesorze pozostawie bez komentarza!!!

Byłam operowana w 1995 roku przez Pana Profesora we Wrocławiu z powodu raka płuca.Minęło 17 lat,a ja jestem zdrowa i bardzo szczęśliwa.Wielki hołd i podziękowanie za uratowanie życia!

Bardzo kompetentny lekarz,zawsze stara się wybrać najlepszą metodę diagnostyki i leczenia

Po wszystkich miłych wystapieniach Pana Profesora w telewizji miałam nadzieję, że trafię do doskonałego fachowca, człowieka o wielkim sercu. Jednak po wizycie w Klinice jestem ogromnie rozczarowana. Potraktował chorego jak zło konieczne, wizyta trwała około 3 minut. Nie warto jechać 300 km aby być przyjętym na 3 minuty i nic się nie dowiedzieć. Może wizyta prywatna pozwoliłaby Panu Profesorowi na odrobinę godności do pacjenta i okazanie mu większej liczby minut. Jestem zdegustowana podejściem i zachowaniem .

Przyjeżdża do Cz-wy na konsultacje...brak słów. Nawet zza biurka do chorej nie wstał. Nie osłuchał, nie zmierzył ciśnienia...nic. Wyraźnie czekał na... Każdy wie na co. Odradzam, szkoda czasu i sił chorego, żeby go na te konsultacje dowieźć!!! Widać ilość tytułów skutecznie zmniejsza empatię i zainteresowanie tematem a zwiększa pociąg do profitów!!!

Nigdy nie powinien ten Pan być lekarzem... Zdecydowanie lepiej wychodzi mu rola biznesmena, uwielbia pieniądze, a człowiek? cóż... nie ten to inny zapłaci... i będzie lepsze auto niż to, którym obecnie jeździ...

Moja opinia wynika z ogólnej wiedzy o tym człowieku, że się tak wyrazę

Moja opinia wynika z ogólnej wiedzy o tym człowieku, że się tak wyrazę