lekarz Teresa Gerting

Endokrynolog, Pediatra

bardzo kompetentna i miła lekarka,poleciłabym ją znajomemu.Podchodzi do choroby z dużą znajomością tematu i rozpatruje wieloaspektowo .

nie moge polecic, na szczescie zmienilam lekarza

nie moge polecic, na szczescie zmienilam lekarza

Dzięki p. Gertig nie mam raka i żyje! Jak tylko mnie zobaczyła na 1-wszej wizycie od razu dostałam skierowanie do szpitala na operacje. Miałam zmiany nowotworowe w lewym płacie tarczycy. Bardzo i miła i konkretna osoba, ciepła i życzliwa.

tragedia, facet z minionej epoki... wszystkim stosuje taką samą kurację.

tragedia, facet z minionej epoki...
wszystkim stosuje taką samą kurację.

Nie polecam.Pani doktor nie pomogla mi ,a metoda jaka mnie prowadzila byla zastanawiajaca.

Bardzo dobry lekarz, zupełnie inne podejście do pacjenta niż mój poprzedni endokrynolog. Rozwiała wszelkie moje obawy o trudnosciach z zajściem w ciążę.

Chodzilam do tej lekarki, gdyz mialam problemy z tarczyca i nie moglam zajsc w ciaze. Dobrala odpowiednie leki i po 3 miesiacach zasszlam w koncu w ciaze. Bardzo sympatyczna i godna zaufania. Zawsze na powitanie podaje reke:-)

lekarka godna polecenia pacjent w gabinecie pani doktor czuje sie spokojnie i bezpiecznie. pani doktor jest kompetentna przez co wzbudza 100% zaufania

Nie wierzę ,że ma takie dobre opinie.W przypadku naszego syna zupełnie nie pomogła, a zdecydowanie zaszkodziła.Zmarnowała 4 lata życia nam i dla syna i do tego brała pieniądze i przy tym zapewniała ,że nic się nie da zrobić,bo my jesteśmy niscy więc syn też dużo nie urośnie.Zleciła badanie hormonu wzrosty,co później się okazało,że robi się to w inny sposób,bo poprzez pobranie jednorazowo krwi nie da się określić prawidłowo poziomu hormonu a muszę tu zaznaczyć ,że zleciła te badanie na odczepnego ,bo ja wiedziałam,że takie badanie należy wykonać więc nie odmówiła ,bo przecież to prywatna wizyta.Jestem pewna tego co piszę ,ponieważ zrezygnowaliśmy z jej leczenia ,i dziękuję Bogu,że dostaliśmy się do kliniki w Poznaniu gdzie syna leczy doskonały Prof.UM dr hab.n.med.leczymy 2 lata syn zakwalifikowała się na hormon wzrostu.który przyjmuje .,szkoda tylko ,że zmarnowaliśmy 4 lata u tej kobiety.Muszę zaznaczyć ,że aby zbadać poziom hormonu wzrostu pobiera sie dziecku przez dwie noce co parę godzin krew i na jej podstawie można stwierdzić jego poziom.,a to badanie co zleciła pani doktor było zupełnie niepotrzebne i błedne.Na koniec powiem,że pewien profesor przez którego dostaliśmy się do kliniki powiedzial,że podał by opisywaną doktorkę do sądu lekarskiego.Dziękuję za uwagę .

nie pomogła w niczym.podała tylko diete.Stwierdziła ze dobrze dobrany jest lek mimo iz wyniki byly niedobre.