lekarz Tomasz Andrzejewski

Była to moja pierwsza wizyta u Pana Doktora w Credus Clinic. Już przy wejściu bardzo sympatyczna Pani w recepcji zadbała o miłą i przyjazną atmosferę dla pacjenta. Lekarz bardzo miły i profesjonalny. Wnikliwie przeprowadził badanie i rzeczowo doradził w przypadku moich schorzeń. Polecam.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pan doktor szczegółowo wyjaśnił moje schorzenie i jego następstwa, skierował na dalsze badania, trafnie zdiagnozował problem, z którym od miesięcy się borykam. Otrzymałem konkretne zalecenia i wstępny plan dalszego leczenia i badań. Nie mam żadnych uwag i gorąco polecam. Do zobaczenia na kolejnych wizytach,

Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie. Pan doktor postawił szybko diagnozę, wyjaśnił rzeczowo przyczynę urazu i metodę leczenia. Bardzo pozytywne wrażenie. Polecam.

Profesjonalne podejście do urazu. Dokładne wytłumaczenie dalszych kroków. Przyjazna atmosfera. Punktualna wizyta. Zero minusów..

Fantastyczny lekarz! Przyjazny, sympatyczny i rzeczowy. Wie co robi i potrafi to wytłumaczyć. Gorąco polecam każdemu!

Szczerze polecam doktora Tomasza! Bardzo zaangażowany lekarz, szczegółowo zostały wyjaśnione przyczyny kontuzji i plan leczenia. Podczas badania doktor wyjaśnił wszystko po kolei, ze szczególna dokładnością, dzięki czemu można naprawdę dobrze zrozumieć przyczynę. Gabinet bardzo przyjazny. Dziękuję.

Po 2 latach cierpienia i szukania drogi leczenia w końcu znalazłem lekarza, który postawił diagnozę i wszystko wyjaśnił, także serdecznie polecam.

Pan doktor posiada bardzo dużą wiedzę, przy czym wyjaśnia wszystko w przystępny sposób. Kompetentny, godny zaufania, bardzo sympatyczny. Polecam! :)

Pan doktor jest naprawdę profesjonalistą w swoim fachu, bardzo miły i kompetentny. Wszystko cierpliwie wytłumaczy i wdroży odpowiednie leczenie. Jestem bardzo zadowolony z wizyt i zabiegów przeprowadzonych przez Pana doktora. Gorąco polecam: fachowość, profesjonalizm i wielkie zaangażowanie.

Pełen profesjonalizm: precyzyjna diagnoza, wysoka kultura osobista i świetne podejście do pacjenta. Na pewno polecę wizytę u tego specjalisty bliskim i znajomym.