dr n. med. Tomasz Dorman

Ortopeda, Chirurg ogólny

1,7
1,7
1,4

Na wizycie nawet nie dotknął i nie obejrzał miejsca uszkodzenia, pogadał jakieś głupoty i dosłownie następny proszę. Tacy lekarze nie powinni wykonywać swojego zawodu, albo sami powinni oddać pieniądze za ich edukację i oni pracują za Nasze pieniądze.

Nie spotkałam jeszcze takiego lekarza, uciekajcie jak najdalej, zero profesjonalizmu i daleko mu do lekarza ortopedy. Nie można odznaczyć gwiazdki więc ma z automatu jedną, ale ja bym mu zabrała jeszcze tą jedną. NIE POLECAM

Wizyta u Pana doktora w strasznej atmosferze. Miałam wrażenie, że stanowię problem i zawracam głowę a przecież jestem pacjentką, która potrzebuje pomocy. Zdecydowanie nie polecam, opinie ludzi się potwierdziły.

Koszmarny lekarz, wizyta koszmarna ,ale dobrze ze to szybki koszmar, bo lekarz przyjmuje ekspressowo. U mnie diagnoza w prawym łokciu..ŁOKIEĆ TENISISTY, praca przy komputerze..ale nikt mnie nie zapytał czy jestem praworęczna. Ale już test do pielęgniarki..szybko się musimy pozbyć tej pani...no to już przesada

Niemiły. O kompetencjach nie mogę się wypowiedzieć bo odmówił wykonania badania. Nie polecam. Dodatkowo w trakcie mojej wizyty wykonywał innym pacjentom badania oraz zabiegi. Dodatkowo omawiał przy mnie stan zdrowia pacjentów.

Z Panem doktorem Tomaszem Dormanem miałem kontakt w placówce Specjalistyczne Centrum Medyczne WAMED ul. Dąbrowskiego 6/8, 95-100 Zgierz. Jedno z najgorszych doświadczeń w moim życiu – a mam już 81 lat. Na ogromne negatywne wrażenie składają się kolejno: - bardzo nieprzyjemny i opryskliwy sposób bycia - brak najmniejszego badania organoleptycznego – co w przypadku schorzeń ortopedycznych wydaje się podstawą - cały „wywiad” sprowadzony do 2 min - całość wizyty wraz z wystawieniem recepty sprowadzona do 4 min Jednak, najgorsze spotkało mnie potem. „Lekarz” zaordynował mi zastrzyk stwierdzając, ze sama iniekcja ...

- bardzo nieprzyjemny i opryskliwy sposób bycia
- cały „wywiad” sprowadzony do 2 min
- całość wizyty wraz z wystawieniem recepty sprowadzona do 4 min
Jednak, najgorsze spotkało mnie potem. „Lekarz” zaordynował mi zastrzyk stwierdzając, ze sama iniekcja zostanie wykonana już w ramach opłaty za tę wizytę po wykupieniu i dostarczeniu przez mnie preparatu. Kiedy pojawiłem się ponownie usłyszałem, że czeka mnie kolejna opłata. Kiedy przypominałem poprzednio otrzymaną informację wzbudziłem ogromne zdenerwowanie. Po krótkiej, dalszej wymianie zdań usłyszałem jak „lekarz” wzywa pielęgniarkę hasłem: „chodź, zrobimy mu ten zastrzyk, żeby w końcu zamknął mordę”. To był dla mnie szok!!! Człowiek, który używa tytułu lekarza tak się odzywa do pacjenta !!!
O sposobie wykonania w końcu tego zastrzyku już nie będę wspominał – to może być bardzo subiektywne. Jednak, ODRADZAM wszystkim tego „lekarza” – szkoda pieniędzy, a brak pomocy gwarantowany. Zresztą korytarz przed gabinetem „lekarza” świecił pustkami – zatem nie byłem pierwszym pacjentem potraktowanym tak obcesowo. Szkoda tylko, że wcześniej nie spojrzałem na opinie…

Jan W

Tragiczne podejście do pacjenta siedzi tam z łaski Moja mama udała sie do niego z bólem łokcia po czym lekarz stwierdził czego pani oczekuje w wieku 49 lat.

Tragiczne podejście do pacjenta siedzi tam z łaski

Lekarz przyjmujący dzieci na USG bioderek hurtowo. Wizyta trwa 2 min gdzie prywatnie to samo badanie trwa ponad 20. Niestety "prawidłowe" bioderka według doktora okazały się dysplastyczne na prywatnej wizycie w innej placówce. Dziecko, które mogło być wyleczone bardzo szybko na wstępnym etapie życia teraz w wieku ponad pół roku będzie w ortezie.

Odradzam !! Zwłaszcza z dziećmi. Nie miły , gburowaty, nic nie wytłumaczył! Byłam z dzieckiem 2min na usg bioderek z czego w tym czasie rozebralam niemowlę. Szok. Całe szczęście że na NFZ !

Witam serdecznie odradzam takiego ortopedy z lekarz nie powinien wykonywać zawodu. Sytuacja miała miejsce 3 tygodnie wcześniej gdy miałem wypadek w pracy szpital na sorze po konsultacji stwierdzono uraz kolana lewego być może z zerwanie więzadła krzyżowego w zaleceniach konsultacja w poradni ortopedycznej kiedy poszedłem na wizytę do pana doktora stwierdził iż wiązadła krzyżowe są w porządku i następnego dnia mogę iść do pracy nie dając skierowania na rezonans magnetyczny a staw kolanowy nadal jest niestabilny pan doktor jest cudotwórca Tylko nie wiem jak mam wykonywać swoją pracę która polega na chodzeniu