lekarz Tomasz Janczarek

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

3,1
3,3

mam 60 lat i w swoim życiu spotkałam wielu lekarzy ale tylko 2 o takim oddaniu dla pacjętek jak dr Janczarek, który wykonuje swój zawód z pasją. Pamiętajmy drogie rozkapryszone Panie to jest tylko człowiek nie maszyna, ma prawo do gorszych dni lub błędu, liczy się efekt. Skupmy się na higienie osobistej idąc do lekarza to może będzie milsza atmosfera w trakcie badania bo ta sprawa być może jest priorytetowa..

Nie polecam. Przyszłam na się z niewielkim krwawieniem z dróg rodnych, prawdopodobnie ciąża jak dla mnie 6 tydzień. Powiedział niemiło, że przyszłam sobie ciążę potwierdzić, że ma ważniejszych pacjentów, że teraz krwawienia nie widzi i o co mi w ogóle chodzi, po co ja przyszłam. Zbagatelizował mój ból brzucha. Na USg stwierdził, że widzi tylko przestrzeń płynęła w macicy. Na moje pytanie czy to ciaza czy nie, odpowiedział że on nie może nic stwierdzić. Nic nie wytłumaczył skąd krwawienie, nie pytal o nic, nie odpowiadal na moje pytania. Współczuję tym co do niego trafiają.

Lekarz budzący zaufanie, w sposób dyskretny wykonuje badanie usg. Wszystko wyjaśnia nawet jakie będzie odczucie w czasie badania, nawet gdy to będzie bardzo nie komfortowe. Rozładowuje stres jaki przechodzi pacjentka w czasie wizyty.

Niestety zgadzam się ze złymi opiniami. Brak profesjonalizmu i nieprzyjemne "żarty" to tylko początek. Nie udziela rzetelnych informacji na temat wyników badań, nie udziela też wskazań jak leczyć. Wizyta trwa max. 10 minut ( z usg). Nie polecam wizyt, a już tym bardziej za pieniądze.

dr Jqnczarek jest wspaniałym lekarzem i co ważne z powołania. NIe ukrywam czekalam pod gabinetem ale dlatego że to tylko człowiek, który prosto ze szpitala przyjezdzal do przychodni. Mnie leczy od 5lat,zawsze dobiera odpowiednie leki,wszystko dokładnie wyjaśnia. Mojej mamie wykrył wczesnego raka i usunął mineły 3 lata i zero komplikacji. Jest sympatyczny a specyficzne poczucie humoru pana dr pomaga rozładować napięcię i krępujące sytuację. polecam

jest super lekarzem.Zaszłam w ciążę chociaż tego nie wiedziałam bo sie bardzo dobrze czułam,nagle 2mce póżniej żle się czułam, mdlałam , robiło mi się słabo, traciłam przytomnosc, obojętnie co zjadłam to wymiotowałam itd. poszłam do doktora Janczarka na wizyte, nawet mnie nie badając, powiedział mi ,byłam w ciąży i ze poroniłam , dał mi skierowanie do szpitala. na drugi dzień poszłam do szpitala na zabieg.Zabieg udał się pomyślnie. Bardzo mu dziekuję że jest takim dobrym lekarzem. Polecam

Wspaniały profesjonalista i budzący ogromne zaufanie lekarz. Nie znam innego tak oddanego pacjentkom lekarza.

nie polecam jest napalony aby sobie popatrzec nigdy wiecej do niego nie pojde i nikomu go nie polece

Mam mieszane uczocia- przyjmowal w Szpitalu Wojskowym, trafiłam do niego chociaż chodziłam do Zwolskiego, w trakcie badania wykrył jakąś nieprawidłowość na szyjce, której Zwolski miesiac wczesniej nie widzial, a nie jest możliwe żeby jej nie była kilka wcześniej!!! Stwierdził, że zabieg należy wykonać natychmiast w szpitalu ale u niego w Kolejowym. Oczywiście nie obyło się bez wyrazów wdzięczności.... Po zabiegu, po przyjęciu wyrazów wdzięczności, już totalna olewka. Budzi zaufanie i jest miły, ale po wszystkim traktuje cie jak intruza.

szczerze odradzam tego Pana doktora, po obejrzeniu badań moich i męża, które nie były złe stwierdził że nigdy nie uda mi się zajść w ciążę w naturalny sposób, nie dał nawet cienia nadziei. Minęło 5 miesięcy i zaszłam w ciążę teraz mój synio ma już dwa lata. Dodam jeszcze że całą ciążę czułam się znakomicie mogłam biegać. Pozdrawiam i odradzam