lekarz Tomasz Janczarek

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

raz byłam i więcej nie pójdę. nie dośc, że musiałam czekac az sznowny pan doktor wypije herbatke chyba ze 2h, to jak juz się pojawil to z taką miną... I takie chamskie odzywki... Wiedzę to może i ma, ale kultury mu brak!

Wspaniały lekarz, wyśmienity fachowiec,zawsze można na niego liczyć.Godny polecenia.

Kompetentny, pomocny, zdecydowanie wie co robi. Przedstawił dostępne metody leczenia dokładnie opisując za i przeciw każdej z nich. Zaufałam, nie żałuję, zdecydowanie polecam.

Wspaniały,konkretny i gotowy do pomocy o każdej porze dnia i nocy- moje prywatne odczucie :)

jest wspaniałym lekarzem, pełnym humoru, wszystko wyjaśnia jeżeli czegoś nie wiemy

ogólnie sympatyczny, z poczuciem humory, ale czasem czułam sie nie usatysfakcjonowana z wizyty-za szybko, bez konkerów