Lekarze Olsztyn

lekarz Iwona Kot-Gromuł

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
ulica Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

Pani doktor to "Kobieta anioł". Niesamowity człowiek. Empatyczna, troskliwa, bardzo delikatna, poświęcająca czas pacjentowi. Naprawdę zaangażowana w swoją pracę. Mimo wielu trudów dnia codziennego uśmiechnięta i bardzo pozytywna 😃
Opinia dodana przez: URSZULA

Magdalena Skotnicka

Psycholog, Psychoterapeuta

ul. Niepodległości 53/55 lok.8
10-044 Olsztyn

naprawdę polecam, byłem pacjentem na Oddziale i na pewno wrócę do Pani psycholog. pomogła, zrozumiała, wytłumaczyła. Polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Elżbieta Andrzejewska

kard. Wyszyńskiego 16 lok. 11

NAJLEPSZY LEKARZ NA WARMII I MAZURACH NAPRAWDE POLECAM

lek. dent. Anna Dudzińska-Filkiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Kołobrzeska 1 lok. 4
10-442 Olsztyn

Polecam Panią doktor. Kompetentny i mądry chirurg. Zabieg u niej przebiegł sprawnie i bezproblemowo.

lekarz Lucyna Wilczek-Subda

Internista, Lekarz rodzinny

Pana Tadeusza 6 lok. 19/20
10-444 Olsztyn

Jestem bardzo zadowolona , duża wiedza poparta dużą empatią . Nie ma problemu z badaniami i specjalistą .
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Piotr Cygański

NZOZ "SANMED" w Olsztynie
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5b
10-457 Olsztyn

Pan Doktor Piotr Cygański to świetny specjalista z profesjonalnym podejściem do pacjenta Konkretny i rzeczowy lekarz .
Opinia dodana przez: Honorata

lek. dent. Anna Nazarowicz-Kijko

Pracownia Cytologiczna
Liliowa 15/U2
11-041 Olsztyn

Pani Doktor bardzo mila, znajaca sie na rzeczy. Wszystko robi bezbolesnie. Polecam w 100%. Jedyny maly minus to ceny. W porownaniu to innych lekarzy jest troche drogo.

lek. dent. Olga Lenckowska

Kromera Marcina 8
10-130 Olsztyn

Pani Doktor jest bardzo kompetentna, z ludzkim podejściem do Pacjenta. Jest miła, uprzejma i z tego co widziałam, to przyjmuje z bólem nawet gdy ktoś się wcześniej u Pani Dr nie leczył. Nie odsyła z kwitkiem. Trzeba też umieć zrozumieć jej podejście do Pacjenta. Na samym początku się jej bałam, ale teraz szczerze polecam:)
Opinia dodana przez: Lidka

lek. dent. Ewa Królikowska

ulica Pstrowskiego Wincentego 18A/17
10-602 Olsztyn

REWELACJA ! POLECAM GORĄCO . WSZYSTKO Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI . KOBIETA O WSPANIAŁYM SERCU , PIĘKNA , MĄDRA , TYTAN PRACY ITP. MOŻNA WYMIENIAĆ MNÓSTWO PRZYMIOTNIKÓW ................................... ALE I TAK ZABRANIE SŁÓW UZNANIA .
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Artur Zalewski

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
ulica Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

WITAM...mam bardzo pozytywna opinie na temat tego lekarza,sympatyczny,miły,dobre podejscie do pacjenta,wesoły z poczuciem humoru,pomimo choroby i operacji,moj pobyt na oddziale był bardzo pozytywny
Opinia dodana przez: ewa

lekarz Hanna Gałach

Neurolog

Dworcowa 81/18
10-437 Olsztyn

Bardzo dobry lekarz choć podchodzi z dystansem, lecz bardzo konkretna i uprzejma.Diagnoza potwierdziła się podczas wykonanych badań pomocniczych.Wytłumaczyła na czym polega choroba, oraz jakie leczenie należy zastosować.Skierowanie do odpowiednich specjalistów oraz dalszego leczenia i zabiegów trafne. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Ewa Sierpińska-Białczak

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Świetny specjalista jeżeli chodzi opodstawowa badanie ale też choroby oczu, cierpliwa, kompetentna. Polecam
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Maria Szwajkowska

Żołnierska 16b lok. 8a
10-561 Olsztyn

Jestem zauroczona Panią doktor- do mojej 4-letniej coreczki podeszła z taką troską, lagodnoscią i wywyrozumiałościąOdpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu!!!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Joanna Zalewska

NZOZ Centrum Diagnostyki i Mikrochirurgii Oka "LENS" w Olsztynie
ulica Budowlana 3A
10-424 Olsztyn

Świetne podejście do pacjenta. Wytłumaczenie na czym polega wada i jak będzie przebiegać leczenie. Dobry kontakt po zabiegu. Lekarz godny polecenia.
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Coach
                                       mgr Joanna  Draheim

mgr Joanna Draheim

Coach, Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej
Jagiellońska 50/6
Olsztyn

Pani mgr Joanna podchodzi do terapii w sposób profesjonalny, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu w pracy z młodzieżą doskonale sprawdza się jako ich terapeutka. Serdecznie polecam!!!
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Łukasz Jaczewski

Herdera 16/15
10-691 Olsztyn

Super lekarz bardzo kompetentny, ludzki, bardzo dobre podejście do cierpiącego pacjenta, diagnoza szeroka, chyba mój ulubiony lekarz.
Opinia dodana przez: Elizakasperska

lekarz Kamil Mazurek

Sekcja Transportu Sanitarnego
Wincentego Pstrowskiego 28B
10-602 Olsztyn

Bardzo miły uprzejmy i sympatyczny lekarz, teraz bardzo rzadko można spotkać takiego lekarza, z czystym sercem moge go polecić innym osobom obecnie przyjmuję w przychodni na dworcowej w Olsztynie, oby jak najdłużej tam przyjmował. Do takiego lekarza nawet prywatnie bym poszla gdyby okazalo sie ze będzie przyjmować tylko prywatnie, oby tylko nie uciekł za granicę.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Danuta Hajdukiewicz-Onoszko

Warmińska 17
10-544 Olsztyn

Bardzo miła i kompetentna okulistka. Podchodzi do każdego pacjenta bardzo rzeczowo. Szczegółowo sprawdza wszystko.

lek. dent. Izabela Sokołowska

kard. Wyszyńskiego 16 lok. 11
10-457 Olsztyn

Przesympatyczna i profesjonalna Pani doktor. Przyjęła mnie w wigilię po mojej uprzednionocnej wizycie na pogotowiu. Bardzo dokładna i wyrozumiała. Polecam gabinet państwa Sokołowskich.

lekarz Jakub Jarosławski

Żołnierska 16b lok. 8a
10-561 Olsztyn

Pan Doktor to godny polecenia lekarz gastroenterolog. Poświęca dużo czasu pacjentowi, jest bardzo wnikliwy. Bardzo dobrze umie rozmawiać z chorymi.