Lekarze Olsztyn

lek. dent. Anna Dudko

Gabinet
Skłodowskiej 27
Olsztyn

Gorąco polecam!!!!!!! Fachowo, mile i z uśmiechem. Od kiedy leczę zęby u Pani doktor przestałem bać się dentystów.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Radosław Goraj

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Bardzo dobry lekarz i specjalista w swojej dziedzinie. Potrafi nie tylko skutecznie leczyć pacjentów, ale także mobilizować do walki o własne zdrowie. Cieszy się dużym szacunkiem wśród pacjentów i współpracowników. Jeśli kiedyś zdarzy się komuś trafić do szpitala, gdzie pracuje doktor Goraj - z pewnością Wam pomoże.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Bartłomiej Biedziuk

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
ulica Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

Pierwszy raz trafiłam na lekarza z taką kompetencją i podejściem do pacjenta.Życzyć sobie i innym pacjentom więcej TAKICH SPECJALISTÓW. Krótko mówiąc ....lekarz z powołania...wdzięczna pacjentka

lekarz Jarosław Jarocki

Otolaryngolog

Jarocka 57/22
10-699 Olsztyn

Witam!!! Jeśli dr Jarocki to ten sam, który przyjmuje w Lidzbarku Warmińskim, to naprawdę naporządniejszy lekarz z jakim miałam styczność. Pomógł mi wszystko załatwić, kazał wracać gdy inni specjaliści odsyłali, szukał innego sposobu, żebym mi pomóc, choć wcale nie musiał. Dziękuję serdecznie Panie doktorze, jest Pan wielkim człowiekiem. Pozdrawiam serdecznie

lekarz Krystyna Rudzińska-Fordońska

Lekarz medycyny pracy, Internista

Słoneczna 45B
10-900 Olsztyn

Wspaniały lekarz i Człowiek. Holistyczne podejście do pacjenta. Zainteresowana pacjentem i wszystkimi dolegliwościami, tym, co człowiek przeżywa ,a nie tylko recepta i do domu. Pani doktor robi wszystko by naprawdę pomóc choremu człowiekowi. Tłumaczy , co się dzieje w ciele. Cudowna Kobieta !
Wspaniała lekarka Super specjalista ciepła osoba leczyła mnie kiedyś w Akademii Medycznej w Gdańsku. Przesyłam pozdrowienia
Opinia dodana przez: Mariola Cybulska

dr n. med. Zbigniew Żęgota

Gabinet Lekarski
ul. Mickiewicza 19/3
Olsztyn

Bolało mnie kolano. Trafiłam do doktora po wizycie u innego specjalisty, który powiedział, że nic mi nie jest na podstawie zdjęcia rtg. Doktor na podstawie wywiadu i badania stwierdził, że konieczna jest artroskopia kolana, okazało się że mam do rekonstrukcji więzadło, uszkodzone łąkotki. Kolano ma się dobrze. Teraz jestem po operacji haluksa, którą też wykonywał Pan Doktor i mam nadzieję, że nie zawiodę się i również wszystko będzie dobrze. Najbardziej ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Beata Macek

Pulmonolog, Internista

NZOZ " Malarkiewicz i Spółka "
Jagiellońska 78
10-357 Olsztyn

Dziekuje pani Doktor za uratowanie zycia mojej mamie . To jest nie tylko kompetentny lekarz ale tez pelen empatii. Po rozpoznaniu zlosciwego raka pluc,skierowala mame natychmiast do Kliniki Klatki Piersiowej w Gdansku.Mama zostala natychmiast zoperowana i dzieki szybkiej interwencji Panik Doktor nie potrzebowala ani chemi ani radioterapi . Pani Doktor jest przykladem dla innych lekarzy w Polsce i jest z prawdziwego powolania.Jeszcze raz dziekuje serdecznie za wszystko.
Opinia dodana przez: Eugenia Raszkowska

lekarz Elżbieta Stasiak-Zając

Onkolog dziecięcy, Pediatra

Kanta 14
10-686 Olsztyn

Bardzo dobra doktor wie co robi ,po zbadaniu dziecka zawsze stawia dobro diagnozę .Polecam każdemu .

lekarz Sławomir Szykuła

Artyleryjska 3/5
10-173 Olsztyn

Genialny specjalista♥️ Świetna obsługa, dobre podejście do pacjenta i duże poczucie humoru😀😀😀 Dzięki wizycie u tego specjalisty zdjagnozowano u mnie chorobę i mogę rozpocząć dalsze leczenie☺️☺️ Serdecznie pozdrawiam!!!😘
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Lech Królikowski

Pstrowskiego 14D/26
10-068 Olsztyn

Pan doktor ma świetne podejście do pacjenta. Cierpliwy, wszystko dokładnie wytłumaczył. Godny zaufania, polecam!

lekarz Joanna Rybak-d''Obyrn

Dermatolog

ul. Mikołaja Kopernika 1/2
10-510 Olsztyn

Empatyczna, starająca się pomóc pacjentowi, po ciągłych zmianach dermatologów, ona jako jedyna zastosowała odpowiednie leczenie. Dziękuję
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Dariusz Robak

Przychodnia Specjalistyczna
Żołnierska 18a
10-561 Olsztyn

Godny polecenia lekarza. Oby więcej takich lekarzy Wzorowe podejście do pacjenta. Zawsze znajdzie czas żeby się przywitać i spytać o samopoczucie. Pełen współczucia i uśmiechu. Lekarz na medal.
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Bułat Tuyakov

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Profesjonalne podejście. Niezwykle ciepły, spokojny i konkretny. Wzbudza zaufanie i jesteś gotowy oddać się w jego ręce. To szczęście spotkać i trafić do takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Łucja

lekarz Marek Kowalczyk

Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie
ulica Dworcowa 28
10-437 Olsztyn

Pan Doktor dwukrotnie operował mojego męża, ostatnio 1,5 miesiąca temu. "Złote ręce" - szybka rekonwalescencja, prawie niewidoczne blizny. Bardzo dziękujemy.
Opinia dodana przez: B.Sz.

lekarz Małgorzata Dąbrowska

pl. Konstytucji 3 Maja 3
02-100 Olsztyn

Polecam Panią Doktor Małgorzatę Dąbrowską . Bardzo miła ,kompetentna , odpowiada na wszystkie pytania ,widać że zdrowie Pacjenta jest dla niej priorytetem a wiadomo że zdrowie oczu jest bardzo ważne . Badanie bardzo dokładne , miałam doczynienia w życiu z niejednym lekarzem okulistą ale to czego doświadczyłam po wizycie u Pani doktor bardzo miło mnie zaskoczyło , wizyta na NFZ a lepiej wyglądała niż w niejednym gabinecie prywatnym . Polecam ...
Opinia dodana przez: pacjentka

lek. dent. Wiesława Burek

Prywatny Gabinet Lekarski
Kleeberga 1 B
10-693 Olsztyn

Cudowna lekarka, podjęła się leczenia ortodontycznego po innym lekarzu, gdzie inni bali się i staszyli, że stracę zęby bo taki był stan. Pani Wiesia doprowadziła mój zgryz do uzywalności , zawsze bedeę ją wychwalać! .
Opinia dodana przez: Aga

lekarz Arkadiusz Pyszko

Internista, Hipertensjolog

GABINET HIPERTENSJOLOGICZNO-INTERNISTYCZNY ARKADIUSZ PYSZKO SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH I HIPERTENSJOLOGII
Kanta 17 lok. 101
10-691 Olsztyn

Życzę wszystkim do takiego specjalisty się dostać

lekarz Piotr Miller

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne
Niepodległości 44
10-045 Olsztyn

Tematyka zabiegu i czynności z nim związane dokładnie omówione, uprzejmość i fachowość. Pan doktor godny polecenia.
Opinia dodana przez: Elżbieta

Piotr Niemier

Lekarz rodzinny

Olsztyn

wiedza, kompetencja w najlepszym gatunku. Lekarz z powołania