Lekarze Olsztyn

lekarz Urszula Och

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Polecam Panią doktor, przemiłą kobieta, bardzo rzeczowa, ma podejście do dzieci, zna się na swoim fachu. Naprawdę godna polecenia!
Opinia dodana przez: Natalia

mgr Monika Pater-Prais

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Gabinet Psychologa Dziecięcego
ul. Niepodległości 53/55 gab.2
10-900 Olsztyn

Siwtna w tym co robi,poswiecila czas i dziecku i mnie. Wszystko wyjasnila i opowiedziala. Poswieca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. POLECAM !!
Bardzo dobry lekarz. Profesjonalizm. Sympatyczne pi uprzejme odejście do pacjenta. Dobre wytłumaczenie stanu choroby.5+
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Zbigniew Szarejko

Ginekolog, Ginekolog położnik

Jagiellończyka 4
Olsztyn

Wspaniały lekarz. Dzięki Panu doktorowi wreszcie mamy nasze upragnione dzieciątko.

lek. dent. Romuald Muczyń

Chirurg stomatolog

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Najlepszy stomatolog. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Ratuje najtrudniejsze przypadki. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Joanna

Elżbieta Lachowicz

Ortodonta, Stomatolog

Al. Wojska Polskiego 61/2
10-290 Olsztyn

Polecam miła profesjonalna obsługa ,super podejście do dzieci.

mgr Anna Marlęga

Logopeda, Neurologopeda

Mickiewicza 31/1
10-900 Olsztyn

duży profesjonalizm i ogromne doświadczenie
Opinia dodana przez: jakobiana

lekarz Tadeusz Peterlejtner

szpital.dziecięcy.olsztyn
mroza.13f
Olsztyn

Doktor leczył mnie z przypadłości szczeliny odbytu. Leczenie maściami nic nie dało i finalnie wykonał zabieg w gabinecie. Doktora mogę polecić. Ceni się lecz pomógł mi.

lekarz Barbara Kiejzik-Wilczewska

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne
Niepodległości 44
10-045 Olsztyn

Robiłam gastroskopię u Pani doktor. Podczas badania wykazała ona dużo empatii. Badanie odbyło się w miłej atmosferze, a po badaniu Pani doktor udzieliła mi wszelkich wskazówek co do dalszego leczenia. Serdecznie polecam !!!
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Elżbieta Król

Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie
ulica Dworcowa 28
10-437 Olsztyn

Byliśmy u P doktor z niepełnosprawnym synem - 13 lat. 100% zadowolenia - profesjonalizm - bardzo dobre podejście do dziecka. Wszystko pięknie wyjaśnione i zasugerowane - będziemy keczyć syna u P. doktor.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Michał Grabala

Sekcja Transportu Sanitarnego
Wincentego Pstrowskiego 28B
10-602 Olsztyn

Wspaniały Fachowiec. W kwietniu 2017 r. uratował życie mojemu Tacie Wojciechowi Zybert. Dziękuję bardzo. Polecam.
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Mirosław Łesiów

ulica Pstrowskiego Wincentego 18A/17
10-602 Olsztyn

Niezwykły człowiek! Przy pierwszej wizycie lekarz dzięki swojej otwartości i empatii od razu wzbudził u mojego męża zaufanie i przekonanie, co swoich kompetencji. Z pozytywnym nastawieniem mąż poddał się operacji laparoskopowej, którą doktor osobiście przeprowadził. Przez cały okres pobytu męża w szpitalu miał znakomity kontakt z pacjentem, chętnie i cierpliwie wyjaśniał i odpowiadał na nasze pytania. Dodał mężowi ogromnej siły do dalszej walki o zdrowie. A to bardzo ważne! Doskonały ...
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Krzysztof Jacyna

pl. Konstytucji 3 Maja 3
02-100 Olsztyn

Chciałabym serdecznie podziękować Panu Doktorowi za fachową pomoc i leczenie mojego taty Jana. Pan Doktor Jacyna 11 lat walczył o taty nogę. Wykazał się ogromnym profesjonalizmem, empatią i zrozumieniem. Rzadko teraz spotyka się osoby o tak wielkim sercu. Panie Doktorze dziękuję w imieniu mojego taty, mamy i rodzeństwa. Życzymy Panu wszystkiego najlepszego - wdzięczna Rodzina z Nowosad.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Barbara Brzozowska

Lekarz rodzinny

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
ulica Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

Na wszystkie pytania - odpowiedź może być jedna! ZDECYDOWANIE TAK!!!!!

dr Tadeusz Sobieraj

Neonatolog, Neurochirurg

Olsztyn

Specjalista o wiedzy i umijenosciach rzadko wodzianyvh u jego kolegow po fachu. Ja osobiscie jestem np zabiegu baroatryczmym, ale polecala mi go kolezanka po operscji laparoskopowej jelita grubego. Super. Polecam

lekarz Maciej Biernacki

Centrum Medyczne "LUX MED" Sp. z o.o. w Olsztynie
ul. Bartosza Głowackiego 28
10-900 Olsztyn

Miły pan doktor i rzeczowy. Szczerze polecam. Casu poświęcił tyle ile potrzebowałam i zadawałam pytania

lek. dent. Małgorzata Nosek

Prywatny Gabinet Lekarski
Niedziałkowskiego 4 lok. 2
10-345 Olsztyn

Jestem pacjentką dr. Nosek od kilkunastu lat. Cudowny człowiek i bardzo kompetentny lekarz. Polecam wszystkim.

lekarz Marek Gowkielewicz

Gębika 55A/1
10-691 Olsztyn

Doktor Marek prowadził moja pierwsza ciążę 🙂 Świetny ginekolog, wykorzystujący w pełni możliwości nowoczesnego sprzętu jakim dysponuje gabinet, wszystko dokładnie omawia i wyjaśnia, a badania poprzedza wywiadem. Zaangażowany, taktowny, życzliwy i kompetentny. W razie pytań i wątpliwości uspakaja i wszystko rzeczowo wyjaśnia. Doktor jest zawsze pomocny i bardzo troszczy się o pacjentkę. Niezwykle empatyczny, z normalnym podejściem i rozładowujący stres w pierwszej minucie wizyty lekarz! Cieszę się, że na niego ...
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Dariusz Ryzwanowicz

Kopernika 46A
10-900 Olsztyn

Tata nie spał 4 noce z powodu bólu łokcia cierpiał okrutnie po wielkich bojach dostania się do lekarza pierwszego kontaktu dostał skierowanie do ortopedy z dopiskiem pilne!!! Pojechali do pana doktora Gajownika Mama była w szoku , ponieważ z taką ignorancją i brakiem jakiegokolwiek zainteresowania i zrozumienia cierpienia człowieka w życiu się nie spotkała!!! Pan doktor odburknął jedynie że nie ma możliwości bez rejestracji aby choć spojrzał na pacjenta mimo ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Hanna Dzbańska-Kruk

Psychiatra

al. Aleja Wojska Polskiego 19/2
10-900 Olsztyn

Jedna z najlepszych lekarzy na jakich trafiłam, nie zrobi z ciebie wariata, można jej powiedzieć o wszystkim
Opinia dodana przez: Roma