Lekarze Olsztyn

lekarz Dariusz Bayat

Przychodnia Specjalistyczna Nr 18
Ratuszowa 4
10-116 Olsztyn

Lekarz bardzo konkretny, rzeczowy, uprzejmy i z fantastycznym poczuciem humoru. Świetny specjalista, polecam szczerze.
Opinia dodana przez: Paulina
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lek. med. Michał Bieniecki

Artro - Klinika Bieniecki
Sikorskiego 17
10-290 Olsztyn

Witam Panie doktorze! Choć jestem jeszcze w trakcie leczenia,to chciałabym ogromnie podziękować za opiekę,leczenie i to wspaniałe podejście do pacjenta.Moją chorobę bardzo odczuwam fizycznie i psychicznie.Jest to dla mnie ogromną lekcją życia.Jestem pracoholikiem z miłością do pracy fizycznej,im bardziej praca wymaga wysiłku fizycznego tym lepiej.Byłam przekonana że z moją kondycją i dużym temperamentem nigdy mnie to się nie przytrafi.Początkowo odczuwając ból w ramionach zwalałam to na swoje lata ,a ja ...
Opinia dodana przez: Renata Motylewska

lekarz Andrzej Kawka

Uniwerystecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
al. Warszawska 30
10-082 Olsztyn

Drogie panie,jestem w 35 tygodniu ciąży i od samego początku chodzę na wizyty do Dr Kawki gdyż jest on gin. mojej mamy, teściowej i mamy teściowej i one poleciły żebym poszła do niego.Byłam u wielu gin. w Olsztynie i żadnego z nich nie polecam!a zwłaszcza kobiet!są okropne.Jestem bardzo wybredna jeżeli chodzi o lekarzy więc zmieniałam ich po 2 wizytach.Byłam nastawiona dość negatywnie do pójścia do dr dlatego,że jest to starszy ...

lekarz Wacław Kopala

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

gabinet w Przychodni przy Dworcowej
Żołnierska
Olsztyn

Pan Doktor to przemiły człowiek, uspokoi i wszystko wyjaśni. Do doktora trafiłam z polecenia koleżanki i bardzo się cieszę ponieważ inny lekarz mnie bardzo nastraszył. Jesteśmy w trakcie leczenia i już widzę dużą poprawę, córka bardzo cicho oddycha podczas snu co prędzej było rzadkością

lekarz Grażyna Soćko-Wojciechowska

Mrongowiusza 7
10-536 Olsztyn

Wspaniała, cierpliwa poświęca tyle czasu ile trzeba. Wszystko wytłumaczy, nie zbywa pacjenta. Z usług Pani doktor korzystam ja i moja mama, oraz córka. Wszystkie jesteśmy zadowolone. Godna zaufania, polecam z czystm sumieniem.

Elżbieta Sujka

Stare Miasto 22
10-027 Olsztyn

Nie znam lepszego lekarza - szczerze polecam! Dobra atmosfera w gabinecie, nowoczesny sprzęt (u innych było tak, że mnie odsyłali gdzieś, żeby zrobić jakieś badanie, tutaj wszystko jest na miejscu).
Opinia dodana przez: tomalka

lekarz Zbigniew Frenszkowski

Laryngolog

Kopernika 1 lok. 2
10-511 Olsztyn

Polecam! Ostatnio przypadkiem trafiłam na Doktora i jestem zachwycona! Trafiłam do Niego z 4letnim synkiem. Jako jedyny potrafił dokładnie wytłumaczyć o co chodzi. Cudowny człowiek. Pozdrowienia z Muszyny
Opinia dodana przez: Marta
{'id': 6664, 'name': u'Olsztyn'} Radiolog
                                       prof. dr hab. n. med. Jerzy Gielecki

prof. dr hab. n. med. Jerzy Gielecki

Radiolog

CENTRUM USG Olsztyn
Grunwaldzka 14a
Olsztyn

Na wizycie podczas badania tarczycy została wykryta u mnie choroba Hashimoto, potwierdziły to późniejsze badania u endokrynologa. Trafna diagnoza. Sprzęt bardzo nowoczesny, szczególnie wrażenie robi olbrzymi ekran dla pacjenta, na którym wszystko widać.
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Tomasz Matyskieła

Uniwerystecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
al. Warszawska 30
10-082 Olsztyn

Po kilku latach tułania się po różnych lekarzach z powodu nieustannych problemów z mięśniami - bóle, osłabienie uniemożliwiające chodzenie lub trzymanie kubka, drętwienie aż w końcu paraliż mięśni twarzy trafiłam w Izbie Przyjęć Szpitala Uniwersyteckiego na Pana Doktora. Szczegółowy wywiad i test z ciśnieniomierzem wystarczyły aby potwierdzić jego diagnozę -tężyczka. Potem kroplówka z wapniem i magnezem i mogłam wrócić do domu a zaordynowane leczenie stopniowo (już prawie 3 lata) przywraca ...
Opinia dodana przez: Barbara

Dariusz Kossakowski

Ortopeda dziecięcy

Olsztyn

Polecam Pana Doktora Kossakowskiego. To doskonały fachowiec z pasją i sercem do pacjenta. Cierpliwy, miły i dokładny, a przede wszystkim cudowny człowiek i specjalista. Dziękuję za wszystko. Małgorzata Ostrzyniewska z Kubą ❤
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Grażyna Barańska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Profilaktyki i Diagnostyki Piersi Sp. j.
Stefana Żeromskiego 8A/2
10-351 Olsztyn

Jestem pacjentką p. dr G. Barańskiej. Pani Doktor dobrze rozumie co czuje kobieta dowiadująca się, że ma raka i musi mieć usuniętą pierś. Cierpliwie tłumaczy gdzie się udać, zapisuje na kartce terminy. Jest to bardzo pomocne dla chorych. Jest bardzo ciepłą, życzliwą osobą. Szczerze polecam chorym trafienie pod opiekę do Pani dr Grażyny Barańskiej.
Opinia dodana przez: barbara

dr hab. n. med. Edward Lenkiewicz

Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG
Partyzantów 74
10-525 Olsztyn

WSPANIAłY CZłOWIEK(***)badał naszego 3 miesięcznego synka. Fachmistrz w każdym wymiarze a przy tym skromny, rzeczowy człowiek który na ulicy potrafił uśmiechem i ciepłym słowem dodać otuchy. BEDZIE NAM PANA, PANIE PROFESORZE "PO SASIEDZKU" I NIE TYLKO BRAKOWALO.

dr n. med. Michał Dowgird

Kardiolog

Pana Tadeusza 6 lok. 19/20
10-444 Olsztyn

Niezwykły kardiolog.Potrafi słuchać, wytłumaczyć i doradzić.I co najważniejsze i raczej niespotykane u polskich lekarzy. Przepisuje polskie leki, które nie kosztują tak jak te niby lepsze, bo za graniczne. Mówi po polsku i zrozumiale dla każdego pacjenta.
Opinia dodana przez: Lisowiec

mgr Dorota Mroczkowska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Kanafojskiego 3 lok. 10
10-722 Olsztyn

Bardzo uprzejma i profesjonalna pani doktor, skorzystałam ja, skorzystały moje dzieci (Biofeedback), gorąco polecam Anka Z.

lekarz Ewa Uhryn

SP Zespół Gruźlicy i Chorób Płuc w Olsztynie
ulica Jagiellońska 78
10-237 Olsztyn

Pani Doktor Ewa Uhryn, jest lekarzem pełnym empatii i wielkiego serca. Pracowała w Przychodni Ramed w Dobrym Mieście.Doktor odeszła do innej poradni.Pozostal wielki żal. Pani Doktor, proszę wrócić do nas. Prosimy.

lekarz Maciej Eliszewski

Ginekolog położnik, USG

Niepodległości 87a lok. 11
10-087 Olsztyn

Byłam pod opieką doktora Eliszewskiego przez cały okres mojej ciąży. Już po wszystkim jestem pewna, że nie mogłam wybrać lepszego lekarza. Swoim podejściem do pacjentki wzbudza zaufanie. Jest miły i zaangażowany w swoją pracę. Zawsze chętnie i szczegółowo odpowiada na każde pytanie, poświęcając dokładnie tyle czasu ile potrzeba. Na każdym usg opowiada co widać na ekranie, pokazując dokładnie dziecko. Moja ciąża od początku nie należała do najłatwiejszych a dzięki opiece ...
Opinia dodana przez: Natalia Karpińska

Piotr Mieloch

ul. Wyszyńskiego 20
10-900 Olsztyn

Rzeczowy , uśmiechnięty i sympatyczny lekarz. Poświęca dużo czasu dla pacjentki , wizyta jest bezstresowa co jest ważne. Polecam Pana Doktora

dr Wiesław Pesta

Szpital Uniwersytecki w Olsztynie
Olsztyn

Gorąco polecam dr.Wiesława Pestę. Jestem ponad dwa lata po operacji zmniejszenia żołądka u doktora. Jak bym miała podjąć jeszcze raz tą samą decyzję to bym wybrała doktora. Mam bliżej do Gdańska ale wybrałam właśnie dr.Wiesława Pestę, który mnie operował w Olsztynie. Nie miałam żadnych powikłań po operacji. Jeszcze raz polecam
Opinia dodana przez: Pati

lekarz Wojciech Dobrzeniecki

Szpital dziecięcy
Żołnierka
Olsztyn

Na początku byłam bardzo zadowolona z Pana doktora. Poświęcał dużo czasu pacjentowi, był delikatny wobec dziecka i bardzo dokładnie tłumaczył przebieg choroby i jej leczenie. Dzięki zleceniu wykonania morfologii i doborowi odpowiednich witamin wyleczył anemię u mojego 6 miesięcznego synka. Kiedy syn miał 3 miesiące dostał wysypkę na twarzy i ciele. Diagnoza postawiona przez tego lekarza była jednoznaczna - skaza białkowa. Przez 2 tygodnie byłam na diecie bez mlecznej (karmiłam ...