dr n. med. Tomasz Kotwicki

Dr Kotwickiego poleciła mi pani dr Krzysztofik z Koszalina w grudniu 2010r. podała nr kliniki Rehasport i nr prywatny, gdy zadzwoniłam do kliniki to pierwszy wolny termin był za 3 m-ce (miałam skierowanie na gorset podbity przez NFZ Koszalin, którego zlecenie jest ważne 1 m-c). Zadzwoniłam do dr Kotwickiego, a on bez chwili wachania powiedział, żeby przyjeżdżać.Miała skoliozę 21st./25st. Byliśmy na kilku wizytach z córką (w tej chwili 15lat - 19st./21st.), która ma siostrę 1,5 roku młodszą w pewnej chwili zaniepokoiłam się również o nią, a że na wizycie byliśmy również z nią to kazał dr ją zawołać, zbadał, sprawdził, zalecił noszenie woreczka z kaszą i odpowiednią postawę dla niej i to wszystko w cenie jednej wizyty, bez żadnego ździerstwa.

Świetny lekarz godny polecenia. Leczyłam u niego kręgosłup miałam potworna skolioze dzieki niemu chodze, moje plec sa prawie proste. osiagnelam strasznie duzy efekt wręcz niemozliwy. Zetknęłam sie tu z opinia , ze jest pazerny. Nieprawda , absolutnie się nie zgode . Twierdzi pani tak ponieważ odesłał pania do zakopanego wczesniej leczyl u siebie . Przepraszam bardzo zrobil co w jego mocy miał wziac pania na stol i okaleczyc. w zakopanym sa swietni specjalisci i swietny sprzet. Chcial dla pani jak najlepiej . Absolutnie świetny lekarz i człowiek. miły uprzejmy, troche flegmatyczny , ale wymarzony lekarz . Chciałoby sie rzec ''rece ktore leczą'

Jaki anioł??cudotwórca...nie mogę tego czytać.. Ten człowiek powinien przestać wykonywać swój zawód.Nie polecam nikomu.Najbezpieczniej dla waszego zdrowia udajcie się do innego kompetentnego lekarza,który zna się lepiej na swojej pracy niż Pan Kotwicki.

Jaki anioł??cudotwórca...nie mogę tego czytać..

lekarz anioł leczyłam się na skolioze 11 lat nosiłam gorset jednak nie pomogło konieczna była operacja operacja sie powiodla w tej chwili jestem 7 lat po operacji i jestem szczęsliwa co prawda implanty mam w kręgosłupie bo nie ma potrzeby ich wyciągać bo nie przeszkadzają,ale srobił cud jest cudownym lekarzem

Lekarz idealny. Leczy mnie od kilku lat i napewno będzie leczył zawsze. Jest bardzo dobrym specjalistą-dwukrotnie mnie operował a teraz będzie trzecia

Nie potrafię ocenić kompetencji, ale nie znalazłem u niego chęci niesienia pomocy, lecz czystą rutynę lekarską. Nie usłyszałem nic nowego. Strata czasu i pieniędzy. Najbardziej przykra konsultacja lekarska, jaką kiedykolwiek miałem.

w sumie dobry lekarz, ale zaczął działać dopiero po wizycie prywatnej.Aktualnie czekam na operację, ale jak na razie to jest bardzo dobrym lekarzem. Poznalam dziewczynę która byla operowana i po 2 tygodniach czuje si e dobrze.

Magik! Jak to określił jeden z pracowników szpitala w Poznaniu. Tak, jestem po operacji i właśnie dr Kotwicki mnie operował. Na prawdę rewelacyjny lekarz. Sympatyczny, miły i bardzo cierpliwy. Zanim do niego trafiłam było ze mną źle, ale sprowadził mnie na dobrą drogę. Jestem 3 lata po operacji i czuję się doskonale! To co robi to jego pasja!! Z całym sercem polecam! Dziękuję Bogu, że udało mi się trafić do niego! Magik!!

Profesor Kotwicki to bardzo miły, wyrozumiały lekarz, znajduje czas dla każdego z pacjentów. Zalecona mi terapia gorsetem gipsowym przyniosła dużą poprawę.

Cudowne ręce profesora Tomasza Kotwickie. Zooperował mojego syna, skolioza bardzo duża. Od wielu lat leczony w STOCERZE w Konstancinie. Żaden lekarz nie chciał podjąć się operacji( za duże skrzywienie). Syn 26 lat. Nie mamy słów, aby wyrazić swoją wdzięczność.Cudowny człowiek, zrównoważony, kompetentny, widzący problemy chorego młodego człowieka poszkodowanego bardzo przez chorobę. Polecam każdemu choremu, aby spotkał na swojej drodze takiego lekarza. Wdzięczna matka pacjenta Piotra P. z Ostrołęki. Tak trzymać Panie Profesorze. Dużo zdrowia i wytrwałości w tym co Pan robi. Nie wielu jest takich lekarzy jak profesor Kotwicki