dr n. med. Tomasz Kotwicki

mam do niego zaufanie, córka leczy się u niego od trzech lat,

mam do niego zaufanie, córka leczy się u niego od trzech lat,

Osobiście go średnio lubię.Leczy mój kręgosłup i z tego najbardziej jestem zadowolona,ponieważ widać poprawę.

Lubie tego lekarza lecz on wyslal mnie do Zakopanego.

Lubie tego lekarza lecz on wyslal mnie do Zakopanego.

Wspaniały człowiek i lekarz. Pan doktor Tomasz operował mnie dwa razy i dzięki temu łatwiej mi się chodzi.To lekarz godny polecenia....

Doc.Kotwicki owszem bardzo dobry specjalista w tym co robi ale kompletnie nie liczy się ze zdaniem pacjenta i to mnie strasznie do Niego zraziło.

nie polecam tego lekarza nikomu.Radzę wybrać się do innego specjalisty niż do niego.

bedac w 8 klasie podstawowki trafilem do Pana Kotwickiego, leczenie trwalo w sumie 1,5 roku obylo sie bez operacji, dzis mam prawie 30 lat i po tylu latach pamietam jego nazwisko jako tego ktory mnie wyleczyl :) wlasnie polecilem go koledze :)

W moim przypadku nie od skoliozy, ale od kolan. Niewielu takich jest w Polsce.

W moim przypadku nie od skoliozy, ale od kolan. Niewielu takich jest w Polsce.

Wszystkim, którzy mają problem ze skoliozą będę zawsze polecała tego lekarza. Jestem świeżo po operacji i bardzo zadowolona. Troszkę na nią czekałam, ale warto było. Polecam i nic się nie bójcie bo trafiacie w jego dobre ręce.

Bardzo dobry ortopeda, w tym specjalista skolioz. Leczy mnie od lat. Bardzo angażuje się w swoją prace. Chce jak najbardziej pomóc pacjentowi. Tylko trudno się dostac gdyz ma dużo pacjentów, co tez mówi na jego korzyść:)