dr n. med. Tomasz Kotwicki

Mając 10 lat stwierdzono u mnie kręgozmyk L5-S1 z przemieszczeniem ku przodowi. te dwa kręgi były 3/4 w środku więc istniało duże ryzyko że wyląduje na wózku. Natychmiast skierowano mnie do Poznania do doktora Kotwickiego. Uważam że to co zrobił dla mnie, to jaki był jest w 100% satysfakcjonujące. Interesował się mną, wykonał operacje, zaprojektował gips, następnie gorset a następnie leczył tak, do teraz moge chodzić. Uważam, że to najlepszy lekarz jaki mi się trafił i poleciłabym go każdemu. Jest miły, wszystko tłumaczy, ostrzegł mnie, że moja choroba wiąże mnie na całe życie ale może temu załagodzić. Lekarz jest tylko człowiekiem,
nie cudotwórcą i nie można go wynić za skutki uboczne. Ja mimo tych wszystkich opinii polecam tego lekarza.

Nic specjalnego, ale mogło być gorzej.

Nic specjalnego, ale mogło być gorzej.

MÓJ SYNEK MA 5 LAT I SILNĄ SKOLIOZĘ I PROFESOR WSPANIALE NIM SIĘ ZAJĄŁ,JAK KTOŚ MNIE PYTA O JAKIEGOŚ LEKARZA ORTOPEDĘ (DOBREGO)POLECAM GO ZAWSZE,NAWET W PONIEDZIAŁEK JADĘ DO NIEGO Z SYNKIEM NA KONTROLĘ

Najgorszy lekarz jakiego poznałam, zniszczył życie mojej siostry...operacja się nie udała i teraz nie chodzi....

Docent Kotwicki leczy mnie od 9 lat. Dzięki gorsetowi, który dla mnie zaprojektował uniknęłam operacji i moja skolioza pomniejszyła się na tyle, że pozwolił mi przestać nosić gorset. Uważam ,że jest to bardzo dobry lekarz, który zawsze wszystko wytłumaczy o co go się zapyta w kwestii swojego kręgosłupa. Minusem u niego jest to, iż strasznie zdziera kasę za wizyty, raz zdażyło się, że kazał mi jednego dnia przyjść drugi raz (gdyż wysłał mnie na rtg) i za pokazanie mu samego zdjęcia skasował mnie kolejne 150zł! Denerwuje mnie też w nim to, że zwleka od więcej jak roku z zakończeniem leczenia, mianowicie co wizytę obiecuje, że "kończy" leczyć po kolejnej, a potem po następnej i tak w kółko. Nie wiem czy on po prostu nie może rozstać się z moimi pieniędzmi? W kwestii leczenia nie narzekam na niego absolutnie. Uratował mnie od stanu operacyjnego, który celowo zafundowała mi klinika w Szczecinie, w której to leczyłam się przed trafieniem do doktora Kotwickiego.

Leczyłam się u docenta przez pół roku, praktycznie nie słyszałam podczas 10 minutowej wizyty innych słów niż, "jest duża poprawa". Kiedy zrobiłam RTG okazało się, że POGORSZYŁO się o 10`. Rodzice postanowili poszukać innego lekarza. Obecnie leczę się A. Boguckiego. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ w gorsecie poprawa wynosi 21`. Natomiast docent cóż.. Zawiodłam się na nim, ale może innym pomógł. Jednakże na własnym przykładzie nie polecam.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, bardzo życzliwy, uprzejmy wobec pacjenta. Z racji dziedziny jaką się zajmuje - skoliozy - potrafi m.in. właściwie wykorzystywać i łączyć w swojej terapii sprzęt z odpowiednimi ćwiczeniami dającymi spodziewane efekty. Bardzo pomógł mojemu synowi, dlatego mogę polecić P. doc. Kotwickiego innym potrzebującym i jestem wdzięczny za pomoc. Robert Rydlewski

Niewielką skoliozę wykryto u mnie gdy miałem 7 lat. Przechodziłem przez różnych lekarzy, każdy miał swoją "cudowną metodę", aż w wieku 13 lat okazało się, że mam 32' skrzywienia. Wtedy trafiłem do docenta Kotwickiego. Demonem szybkości to on nie jest, najbardziej flegmatyczny człowiek jakiego spotkałem, ale dobry specjalista. Zaprojektował mi gorsety Chaneau. Cudów nie było, ale mogę śmiało powiedzieć, że uratował od operacji (obecnie mam 27' skoliozy co u dorosłego jest niegroźne). Panie docencie, dziękuję!

Witam . Mam 32 lata i jestem pod opieka Pana Docenta. Znam go już trzy lata, a dwa tygodnie temu byłem operowany . Jestem bardzo zadowolony z postawy Pana Kotwickiego, jest lekarzem mega kompetentnym, a obserwując jego prace na oddziale szpitalnym uważam go za wzór lekarza. Po za tym przeprowadzil bardzo trudna 7 godzinna operacje na moim skatowanym przez 20 lat sportu wyczynowego kregoslupie i ze skoliozy 70* i dużego garba zrobił wyższego o 6 cm , o symetrycznych plecach faceta. Dziękuje. Pozdrawiam z Poznania . szypa .

Pozdrawiam z Poznania . szypa .

powiem tak,miły i uprzejmy to może i był...10 lat temu!fachowiec ale od łatwych przypadków,przez 2 lata zwodził nas że zooperuje córce skolioze(wizyty prywatne co 3 mies.150 zł jedna)za każdym razem przekładał termin operacji aż w końcu oznajmił że nie podejmie się tej operacji bo zbyt duże ryzyko...i tak trafiliśmy na wybitnego fachowca w tej dziedzinie,prof.ZARZYCKIEGO z Zakopanego,konkretny miły i nie zwodzi ludzi ani nie naciąga na kase,na prawde godny polecenia,uratował życie naszej córce,bo skolioze miała tak dużą że miała problem z oddychaniem i było już na prawde żle..a wracając do Kotwickiego to będąc w Zakopanem spotkałem wielu pacjętów tego naciągacza których potraktował tak samo..ostrzegam wszystkich przed tym człowiekiem,wyciągnie kase a itak nic nie zrobi