lekarz Tomasz Tuchendler

Urolog

byłem pacjentem Pana Tuchendlera około pół roku temu i jedynie na co mogę się skarżyć to to że poświęcał zbyt mało czasu pacjentowi . Lecz leżąc na oddziale urologii stwierdziłem że wszyscy lekaże są tak samo zabiegani jak on . Wcześniej leżałem w szpitalu w Legnicy i jak się okazało leczyli mnie na zupełnie coś innego natomiast dopiero w Szpitalu Wojskowym po prawie 3-tygodnich uporali sie z moimim dolegliwościami . Pan Tuchendler wykazał się ogromną wiedzą i kompetencjami ale mógłby być milszy .

PAN DOKTOR SUPER UPRZEJMY ,RZECZOWY,WYJAŚNIA WSZYSTKO ZE SZCZEGÓŁAMI.W GABINECIE PRYWATNYM JAK I PRZY PRZYJĘCIU NA ODDZIAŁ.LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY,POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM.

Świetny lekarz, życzliwy, sympatyczny i przede wszystkim kompetentny, w tym co robi. Dziękuję Panie Doktorze za pomoc i udzielone wsparcie w trudnym okresie. Wdzięczny pacjent.

Wdzięczny pacjent.

młody,dobrze zapowiadający się lekarz specjalista

młody,dobrze zapowiadający się lekarz specjalista

Moja mama, starsza już osoba (73 lata) miała kontakt z tym lekarzem i jest to w jej opinii, jedno z najbardziej przykrych doświadczeń. Dr Tuchendler był bardzo arogacki i nieuprzejmy, nawet nie raczył porozmawiać z mamą o jej problemie. W efekcie, w wyniku błędnego rozpoznania, jej bolesne komplikacje jeszcze się wzmocniły, co doprowadziło do konieczności wzywania karetki pogotowia a potem leczenia u innego, na szczęcie, lekarza. Jego opinia o kompetencjach kolegi po fachu była druzgocąca. Serdecznie odradzam innym pacjentom kontakt z dr Tuchendlerem, chyba że na własną odpowiedzialność.

świetny lekarz z doskonałym podejściem do pacjenta. Mogę zawsze liczyć na jego pomoc, nawet w godzinach wieczornych jak miałam problem skonsultował telefonicznie. Bardzo życzliwy doktor. Polecam

młody, komunikatywny, z odpowiednim podejściem do chorego. Godny polecenia.

młody, komunikatywny, z odpowiednim podejściem do chorego. Godny polecenia.

Nie mogę zgodzić się z poprzednikiem. Dr Tuchendler jest owszem w trakcie specjalizacji /z tego co wiem to na ukończeniu/, leżałem na oddziale, dr robił mi zabieg, pacjenci wyrażali się o nim pochlebnie ja również jestem zadowolony. Fakt, jest ciągle zaganiany, telefon co chwila dzwoni, ale zawsze jak o coś chciałem zapytać znalazł czas.Przy wypisie wszystko wytłumaczył, uprzedził o możliwych powikłaniach i o dalszym postępowaniu.Ja jestem raczej zadowolony.

wizyta w przychodni przyszpitalnej. Lekarz grzeczny, konkretny, komplet badań /z USG / bez proszenia się. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Przez kilka dni pobytu w szpitalu z powodu kamicy nerkowek zaordynowal kroplowke i RTG !!!