lekarz Tomasz Tuchendler

Urolog

Mam kontakt z Panem doktorem od około roku. Jestem bardzo zadowolony, leczenie które zostało zaordynowane okazało się skuteczne. Lekarz kontaktowy, wielokrotnie dzwoniłem do niego z różnymi pytaniami. Zawsze wysłuchał, odpowiedział, proponował abym w razie wątpliwości przyjechał na konsultację. Naprawdę polecam.

młody, ale już zmanierowany lekarz, nieuprzejmy, wydaje mu się, ze jak ma dr przed nazwiskiem to może traktować ludzi z góry, zero kontaktu z pacjentem, zero wytłumaczenia czy porady, pewnie gdyby to była wizyta płatna zachowałby się inaczej

Wspaniały lekarz godny poleceniu lecze sie u Pana Tomasza juz 4 lata wielki czlowiek lekarz z powolania wiele mi pomogl pozdrawiam serdecznie