Lekarze Traumatolog

Neurochirurg, Traumatolog

"Nowy Słuch" Ośrodek Diagnostyki Niedosłuchu - Aparaty Słuchowe
ulica Polna 16 C/D
22-400 Zamość

Spokojnie po nitce do kłębka od objawów poprzez badanie wypytanie się o czas trwania dolegliwości oglądnięcie zdjęć na laptopie do pełnego rozpoznania i wreszcie najgorsze- niestety - zaproponowania operacji- ale dziki niej jestem zdrowy . Mirek z Zamościa Dziękuję Panie doktorze

lekarz Patrycja Żurek

Cytolog, Ginekolog

Katowice

Świetny lekarz. Ma cieprliwość do pacjentów, umie słuchać, kompleksowo podchodzi do swoich czynności. Jest delikatny ( co jest ważne w tym zawodzie), tłumaczy wszystko w jasnym i prostym języku. Poświęca wiele czasu. Koszt wizyty z wszystkimi badaniami w tym usg.
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Traumatolog
                                       dr Maciej Gabryel

dr Maciej Gabryel

Tychy

Kompetencja, super podejscie do pacjenta , spokojne rzeczowe tlumaczenie choroby , uprejmosc lekarz godny polecenie kolejny raz sie nie zawiodlam Dzięki

dr n. med. Tomasz Woźniak

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Wspaniały ortopeda, operacja stopy bez komplikacji. Opieka pooperacyjna wnikliwa, ze szczegółowymi badaniami, wyjaśnieniami, wskazówkami jak postępować. Do tego duza doza empatii, życzliwości i cierpliwości. Dziękuję Panie Doktorze.

dr Jacek Zielke

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Przychodnia Lekarska Med-Lux
Rynkowa 63, Przeźmierowo
62-081 Przeźmierowo

NIc dodać nic ująć. Lekarz bardzo cierpilwy, dokładnie tłumaczy chorobę, a przy tym bardzo uprzejmy, naprawdę ugodny polecenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Niego.

Cyprian Nowacki

Traumatolog

pabianickie centrum medyczne
95-200 Pabianice

bardzo uprzejmy lekarz,każdego pacjenta traktuje bez względu na status społeczny grzecznie i sprawiedliwie,bardzo kompetentny,pacjenta traktuje przede wszystkim jak człowieka bardzo polecam tego wspaniałego specjaliste

lekarz Rafał Namyślak

Oddział Ortopedii Kedzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle

Dr Rafał Namyślak to wspaniały lekarz, dzięki któremu moje życie po wykonanej przez niego artroskopii prawego barku znowu nabrało kolorów. Nie zostałam kaleką i wróciłam do normalnego funkcjonowania i do moich ukochanych zajęć jogi. Bardzo jestem wdzięczna panu doktorowi za jego profesjonalizm, etykę zawodową, empatię, uprzejmość i poświęcony mi czas. Polecam z całego serca wszystkim, którzy chcą znaleźć się w dobrych rękach. Wdzięczna pacjentka
Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Adam Lorczyński

Starogard Gdański

W imieniu całej „siódemki” pacjentów operowanych w dniu 14 listopada br.r., serdecznie dziękuję i składam wyrazy szacunku za profesjonalizm i podejście do pacjenta

dr n. med. Karol Szyluk

Piekary Śląskie

Powiem szczerze że pan doktor to złoty człowiek. Miałem wypadek który spowodował zwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego III stopnia tj. Zerwanie wszystkich trzech więzadeł obojczyka. Jeździłem po kilku szpitalach na Śląsku i nie bardzo chcieli mnie przyjąć albo jak chcieli to długie terminy. Pan doc. Karol Szyluk nie dość że mnie przyjął od ręki na wizytę kontrolna gdzie trzeba czekać na taką wizytę, to i obiecał mnie zoperować metodą artroskopową. Pan doktor ...
Opinia dodana przez: Piotr

dr n. med. Piotr Kłosiński

Grzegórzecka 102 lok. 7
31-559 Kraków

Polecam Pana Dr Piotra Kłosińskiego Jestem po operacji kręgosłupa lędźwiowego mam wstawiony implant i śruby w kręgosłupie .Moja wdzięczność dla Pana doktora jest nieoceniona .Moje życie odmieniło się bardzo mogę funkcjonować każdego dnia bez ciężkiego bólu który nie pozwalał mi normalnie żyć .Dziękuję Panie Doktorze

dr n. med. Marcin Kowalski

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
02-018 Warszawa

Mam wyjątkowe szczęście, że trafiłam do Pana Doktora. Dzięki kompetencji, zaangażowania w stan zdrowia, uważności, szczegółowym wyjaśnieniom moich wątpliwości, i przedstawieniu konkretnego rozwiązania - po wielu, wielu latach wahań, podjęłam decyzję o "naprawieniu " mojego kolana. Mam absolutne zaufanie do Pana Doktora i nawet w sprawach,wydających się błahymi zawsze służy pomocą. I co bardzo ważne - swoją osobowością, kulturą osobistą, taktem, szczerą sympatią do człowieka - dodaje sił i otuchy. ...

dr n. med. Michał Kabacyj

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Świetny lekarz, bardzo wesoły i serdeczny, cierpliwy. Operował mi dwa haluksy, pierwszy dwa lata temu a drugi w tym roku. Obie operacje zostały przeprowadzone w LuxMed w ramach NFZ. Taką opcję zaproponował mi sam lekarz. Z obu operacji jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Marta

prof. dr hab. Jacek Kowalczewski

Ortopeda, Traumatolog

Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)
02-201 Warszawa

Szpital dr Grucy w Otwocku spędziłem tam ogółem przeszło dwa miesiące miałem trzy operacje. Endoproteza biodra oraz endoproteza kolana dwie operacje na nodze. Gdyby nie lekarze z tego właśnie szpitala miałbym krótko mówiąc przesrane życie ponieważ w 2016 roku uległem wypadkowi komunikacyjnemu na wskutek czego miałem złamaną nogę (kłykieć) i rękę. mój "wspaniały" szpital w Oleśnicy wsadził mi nogę na 3 miesiące i temat zamknięty po trzech miesiącach okazało się ...
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Robert Chrzanowski

Szpital Św. Rafała
Kraków

Wspaniały lekarz z wielkim darem….potrafi słuchać pacjenta, wytłumaczyć problem i postawić na nogi. Jestem po operacji w grudniu 2022 roku kręgosłupa szyjnego c6/c7. Wszystko było zgodnie z tym co powiedział Doktor Chrzanowski. Trzeba słuchać i dostosować się do zaleceń, a wszystko będzie super. To jest wielki człowiek, którego talent medyczny sprawia, że człowiek żyje bez bólu. Serdecznie dziękuję i życzę wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze.
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Andrzej Jasiński

Traumatolog, Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Spółka cywilna Zespół Lekarskich Poradni Specjalistycznych
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Pan doktor to wysokiej klasy specjalista rekonstrukcji ręki to fakt !!!! . Ja i mój syn byliśmy pacjentami pana Andrzeja i oboje jesteśmy po operacjach obojczyków i na dzień dzisiejszy korzystamy z siłowni i jeździmy na rowerach . Mam do tego stopnia zaufanie do pan doktora że powierzam mu operację drugiego obojczyka jesieniom br. Podsumowaniem tej opinii są słowa orzecznika ZUS który trzy tygodnie po bardzo skomplikowanym zabiegu " reanimacji" ...
Opinia dodana przez: Bronisław

lekarz Maciej Jackowiak

Traumatolog, Ortopeda

Novamed Jackowiak Krajewski Sp. J.
Broniewskiego 4/2
87-100 Toruń

Trafiłam do doktora Jackowiaka przypadkiem, ale to była najlepsza decyzja w życiu. Podarował mi drugie życie , przeprowadził skomplikowaną opetację dzięki której chodzę - nie utykam a noga jest silna .Za tydzień kolejna opetacja , ale jestem spokojna , bo wiem że operować będą mnie najlepsze ręce , że doktor Jackowiak złapie mnie za rękę przed zabiegiem , a jego troska , dobroć i wrsżliwość pomogą mi przetrwać pobyt w ...
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Antoni Ciach

Zamoyskiego 2c (Vita) lok. 3
65-255 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz, ale również po prostu cudowny człowiek. Trafiłam do niego z urazem kolana i on bardzo dokładnie mnie zbadał a następnie cierpliwie i rzeczowo wytłumaczył w czy jest problem oraz jakie i kiedy należy podjąć leczenie. Ten lekarz od pierwszego wejrzenia wzbudził moje zaufanie i nie pomyliłam się, bo trafiłam w dobre ręce. Naprawdę polecam.

lekarz Tomasz Przymorski

Prywatny Gabinet Lekarski
Giżycko

Bardzo dobry specjalista, kompetentny , rzeczowy , świetny w tym co robi. Operował moją mamę -endoproteza stawu kolanowego. Po operacji interesował się stanem pacjentki, wspierał i podnosił na duchu. Polecam wszystkim chorym. Wyrazy szacunku Doktorze.

dr Jarosław Witman

Dział Pomocy Doraźnej
Obrońców Wybrzeża 2
76-200 Słupsk

Proszę Państwa ,mój syn ,który ma dzisiaj 23 lata i poważną chorobę genetyczną, dzięki temu Panu funkcjonuje.Historia choroby mojego syna sięga 1989r.Kiedy poraz pierwszy Pan doktor przyjął nas w Bytowie.Doktor jest wybitnym specjalistą, a poza tym dobry człowiek !!!!!!!Polecam

dr Krzysztof Przybtł

Ośrodek Dializ nr 44 w Drawsku Pomorskim
Chrobrego 4
78-500 Drawsko Pomorskie

Jest wspaniałym kompetentnym ortopedą.Każdemu pac jentowi życzyłabym takiej opieki lekarskiej
Opinia dodana przez: gizmar