Lekarze Traumatolog

lekarz Grzegorz Inglot

Gabinet Prywatny
Rejtana 10
37-621 Lubaczów

Bardzo dobry lekarz,godny polecenia. Doktor przeprowadzil ciezka operacje zlozenia raczki corki w stawie lokciowym po upadku z konia. Czeka nas jeszcze rehabilitacja ale bedzie dobrze. Wielkie podziekowanie i uznanie dla Doktora
Opinia dodana przez: Irena

lekarz Paweł Nowicki

Chirurg ogólny, Traumatolog

Enel Med
Warszawa

Bardzo polecam tego Specjalistę. Złamałem kość łódeczkowatą i początkowo pierwszy ortopeda do którego trafiłem podjął niesłuszną decyzję o leczeniu zachowawczym mimo, że złamanie było wieloodłamowe (a było to już widoczne od początku w rtg). Drugi był jeszcze gorszy bo do kontrolnego rtg zdjął prawidłowo założony gips a założył mi nowy, który nie spełniał swojej funkcji. Na szczęście znalazłem Pana Dr Nowickiego, który przekonał mnie do zabiegu operacyjnego i z perspektywy ...
Opinia dodana przez: Zbigniew

dr n. med. Tomasz Trzeciak

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

28 czerwca
Poznań

Testowałem różnych lekarzy w Poznaniu i okolicach łącznie ze słynna klinika. Nikt jednak nie podszedł tak rzetelnie do problemu mojego kolana. Jeszcze raz serdecznie dziękuje Doktorze. Niedosyc ze prawdziwy fachowiec to jeszcze miły i sympatyczny człowiek . Polecam w 100%!!!!
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Tomasz Łukaniec

Ortopeda, Rehabilitant

Milickie Centrum Medyczne
Prusicka 24
55-100 Trzebnica

Ja też dziękuje że pan leczył moją siostrę i mnie jest pan bardzo dobrym fachowcem dzięki panu oraz reszcie sztabu ze szpitala. Ortopedów i rehabiltantów udało się mnie. Postawić na nogi Jesteście bardzo Wielcy za każdym razem chwale waszą kadrę a przedewszystkim pana panie doktorze jeszcze raz dziękuje wam Bravo Piotr. Z Polkowic
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Krzysztof Wienzek

ulica Pszczyńska 12d/1
43-190 Mikołów

Polecam,lekarz godny polecenia,super podejście do pacjenta,bardzo dokładnie robione usg,sporo czasu poświęca pacjentowi

lekarz Grzegorz Sawicki

Szpital Czerniakowski
Warszawa

w paźdźierniku 2015 doktor wszczepiał mi endoprotezę stawu kolanowego , znakomity lekarz, zainteresowany pacjentem, bardzo kontaktowy. W kwietniu 2015 taką samą operację przeprowadził u mojej 84-letniej mamy. Pomimo wieku mamy nie lekceważył jej, wręcz przeciwnie, zainteresowanie pacjentką było jeszcze większe. W kwietniu 2016 mama idzie na drugie kolano, a ja we wrześniu 2016. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Jacek Bartosik

Traumatolog

Kościuszki 16
Gliwice

Bardzo dobry lekarz to mało powiedziane fachowiec który zna sie na swojej robocie. Mi uratował reke z powaznym wieloodłamkowyn złamaniem szybka reakcja z jego strony, expresowa opieka ortopedycznego oddziału i szybki powrót do sprawnosci bardzo mu dziekuje bo nikt inny nie podszedł tak profesjonalnie do tego urazu szacun pozdrawiam
Opinia dodana przez: Kedzierzynianin

dr n. med. Mariusz Maliszewski

Traumatolog, Neurochirurg

Sawickiej 2
43-603 Jaworzno

Wspaniały specjalista. Operował mojego męża w kwietniu. Mąż miał 3 przepukliny kręgosłupa, już nie chodził. Po zabiegu na 2 dzień stanął na nogi. Najważniejsze, że teraz żyje bez bólu. Gorąco polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Andrzej Atras

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Niestety dla doktora najważniejsze są wizyty w gabinecie prywatnym. Po zabiegu operacyjnym były powikłania ale nawet nie ma słowa w karcie informacyjnej ze szpitala, bo jak można przyznać się do błędu? Wizyta kontrolna tylko prywatnie! Śmieszne i straszne.

dr n. med. Tomasz Gwozdziewicz

szpital wojewodzki
43-300 Bielsko-Biała

Bardzo miły i rzeczowy lekarz. Rzeczowo objaśnia co i jak. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Miły i sympatyczny. Polecam lekarza.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Marek Kintzi

62-800 Kalisz

Widzę, stare dobre opinie.. Niestety, obecnie tego nie można napisać o doktorze. 3-krotnie byłam zapewniania, że zabieg się odbędzie - proszę przyjechać, w momencie dotarcia na izbę przyjęć doktor Kintzi prosił do gabinetu i informował, że zabieg się nie odbędzie ( wiadomo jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o..) To przykre, że dla doktora na pierwszym miejscu nie jest zdrowie pacjenta. Jeśli byłaby możliwość w ocenach nie dałabym ...

lekarz Krzysztof Frackowiak

Gabinet
Grunwaldzka
Poznań

Godny polecenia lekarz. Bardzo dobry kontakt z pacjentem uprzejmy i widać ze zna się na rzeczy.Pan doktor szył mi łąkotkę. Przed operacją, straszny ból w kolanie, częste blokowanie się stawu. Dziś po operacji już troszkę czasu, kolano w znakomitej kondycji, zero bólu, żadnych przeskoków w nim. Śmiało polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Anonimm

lekarz Jerzy Kaczmarz

Goszczyńskiego 5
37-700 Przemyśl

To pierwszy lekarz, który postawił mi poprawną diagnozę!

lekarz Leszek Radyko

LANCET Chirurgia Jednego Dnia
al. Aleja Wojska Polskiego 39
10-295 Olsztyn

Szkoda że tak wspaniały specjalista przegrał walkę z chorobą i odszedł z tego świata dn.11.04.2010 [*]

lekarz Zbigniew Kijas

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Gabinet Ortopedyczny
Bazylijska 39
95-100 Zgierz

Świetny specjalista. Miałem problemy z nogą po złamaniu, a on wszystko dobrze zdiagnozował i pomógł wybrać odpowiednią rehabilitację. Teraz mogę już śmigać na nartach :) Polecam tego ortopedę!

lekarz Bogusław Musiał

Malwowa 10
Bielsko-Biała

U Pana doktora Musiała leczyłam się wiele wiele lat w Tychach. To przede wszystkim dobry człowiek i dobry lekarz. Do każdego pacjenta podchodzi z zainteresowaniem i cierpliwością. Zna sie na swoim fachu, bo jest nie tylko teoretykiem, ale i praktykiem. Bardzo żałuję, że nie przyjmuje już w Poradni Ortopedyczno-Urazowej w Tychach. Teraz trudno tam już o dobrego lekarza tej specjalności. Z czystym sumieniem polecam wizytę u doktora Musiała każdemu w ...

dr n. med. Jerzy Podżorski

Traumatolog, Ortopeda

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Bystrzańska 94B
43-300 Bielsko-Biała

Godny polecenia , mialam doczynienia nieraz. Kompetentny i bardzo życzliwy lekarz . Dziękuję i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Jarosław Ucieklak

Chirurg ogólny, Ortopeda

Conrada 15
Warszawa

Super lekarz i mądry czlowiek. Pomógł mi bardzo gdy inni rozkładanie ręce w paskudny zwyrodnienie kręgosłupa.
Opinia dodana przez: Z Żoliborza

dr Marek Żeliński

ulica Żwirki i Wigury 37c/30
43-190 Mikołów

Piszę swoją opinię ponieważ byłam pacjentką Pan Doktora Marka Zelinskiego . Wyleczył mnie z bardzo poważnego urazu stawu skokowego , który wydawał się być już skazany na leczenie operacyjne . Za to chciałam Panu Doktorowi , serdecznie podziękować . Poza tym jest człowiekiem bardzo humanistycznie nastawionym w stosunku do pacjenta , co również wydaje mi się bardzo ważne. Podzielam opinie wielu pacjentów , że jest doskonałym specjalistą , bardzo wszechstronnym ...
Opinia dodana przez: alicjajastrzebska817@gmail.com

lekarz Tomasz Skrok

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Uważam, że Pan Doktor to chirurg godny polecenia. Bardzo uprzejmy, kompleksowość podejścia do pacjenta, poświęca mu czas (2-3 razy w tygodniu chodziłam na zmianę opatrunku). Szłam na plastykę młotkowatości palca II stopy lewej wraz z haluksem czyli 2w1, nie jak na ścięcie, ale na pozbycie się dolegliwości. Dziękuję Panie Doktorze, wszystkim potrzebującym polecam. Krystyna
Opinia dodana przez: KRYSTYNA