Filtruj terminy

Lekarze Traumatolog Lublin

lekarz Adnan Baher

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

Lublin

Składał złamanie kości promieniowej i łokciowej tuż przy nadgarstku u mojej 9 letniej córki, kompetentny i baaaardzo "ludzkie" podejście czego nie spotkałam przez 20 lat u żadnego polskiego lekarza, nie robi łaski, że leczy, pomimo tego, że jest arabem baaaaaaaaardzo komunikatywny- uprzejmy,do tego stopnia,że i mnie wybawił z problemu rosnącego gangliona(po lekkim urazie kości)- gdybym nie trafiła na niego pewnie do końca życia bym została z tym ganglionem, bo lekarz ...

lekarz Zbigniew Kędzierski

Ortopeda, Chirurg ogólny

Al. Racławickie 44a lok. 16
Lublin

Bardzo dobry lekarz, konkretny i merytoryczny a do tego uprzejmy. Jestem pozytywnie zaskoczony. Godny polecenia.
Opinia dodana przez: Artur

dr n. med. Marek Fatyga

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

LEKARZ Z POWOŁANIA , B.DOBRY CHIRURG , CZŁOWIEK DUSZA , KTÓREMU BARDZO DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA ZA WYKONANIE OPERACJI , PO NIEJ CÓRKA ODZYSKAŁA SYLWETKĘ STAŁA SIĘ RADOSNA (BYŁA TO SKOLIOZA 85 *) , POLECAMY
Opinia dodana przez: Zenon

lekarz Krzysztof Rząd

Traumatolog, Ortopeda

Sanus
Magnoliowa2
20-143 Lublin

Kompetentny, rzeczowy lekarz. Sympatyczny, pozytywnie nastawiony do pacjenta. Wizyty miały miejsce w Przychodni Ortopedycznej (NFZ) w Lubartowie.
Opinia dodana przez: Lilia

dr n. med. Andrzej Atras

Traumatolog, Ortopeda

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Niestety dla doktora najważniejsze są wizyty w gabinecie prywatnym. Po zabiegu operacyjnym były powikłania ale nawet nie ma słowa w karcie informacyjnej ze szpitala, bo jak można przyznać się do błędu? Wizyta kontrolna tylko prywatnie! Śmieszne i straszne.

lekarz Jerzy Kowalik

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Polecam Pana doktora Kowalika ,pełen profesjonalizm oraz doświadczenie i wspaniałe podejście ppolecampana doktora
Opinia dodana przez: Zbigniew

dr n. med. Jacek Kopacz

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie
20-954 Lublin

Bardzo dobry lekarz.Widac duza wiedzę i doświadczenie. Co do opini o podejściu do pacjenta Pan doktor jest porostu stanowczy i bezpośredni jesli ktoś "głupio gada" i się wymądrza stawia taka osobę odrazu do pionu.W moim przypadku usunięcie cherzestniaka z palca i przeszczep kosci. Zabieg wykonany fachowo, opieka bez zarzutu przez cały okres leczenia. Polecam