dr n. med. Jacek Kopacz

3,2
3,6
3,1
3,7

jesli ktos kogos oczernia to niech sie przedctawi i niech ma ta odwage a nie pisac jako anonim to tak na poczatek.ja jako pacjent pana dr.jestem mega ale to mega zadowolony.bardzo konkretny fachowiec posiadajacy wiedze i doswiadczenie. powiem tylko tyle na koniec ze w toruniu chcieli mi amputowac noge a pan dr,kopacz mi ja uratowal.

Pan doktor Kopacz jest b . dobrym specjalistą . Trafiłam do niego z guzem kości piszczelowej . Pan doktor wykonał biopsję i usunął mi to paskudztwo wyjaśniając mi dokładnie całe leczenie . Uważam , że dobry specjalista jest właśnie konkretny i skuteczny . Pozdrawiam Pana doktora i dziękuję.

Pan doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, tłumacząc wszystkie możliwości leczenia. Znakomity specjalista, polecam. Dzięki jego umiejętnościom mogę funkcjonować normalnie i robić to co kocham - być strażakiem. Bardzo dziękuję Panu doktorowi.

Bardzo arogancki, chamski i bezczelny . Żadnych informacji dla pacjenta, lekcewazacy stosunek i brak empatii. Może to dobry fachowiec ale zero człowieczeństwa. Zdecydowanie NIE POLECAM !!!!

Jestem po zabiegu przeprowadzonym przez dr Kopacza,zachwycona opieką ,informacją,bezinteresownym podejściem lekarza do pacjenta i bardzo zdziwiona opiniami o Doktorze na tym portalu,widać jak łatwo można skrzywdzić inną osobę a przecież każdy z nas może mieć gorszy dzień z różnych powodów

Ten pan doktor, nie wiem czy nazwisko które nosi to samo co Pani premier ,czuje się bezkarny. Bardzo skrzywdził moją mamę kiedy wykonywał jej biopsję po której bardzo krwawiła i po dwóch dniach dostała wypis ze szpitala. Kobieta która poszła do szpitala o własnych siłach, a od 10 miesięcy skazana jest na leżenie w łóżku. Mało ważne było ,że miała takiego dużego guza piersi i można byłoby jej zrobić biopsję tej piersi (która jest tak mało inwazyjna),ale po co patrzeć na dokumentację medyczną pacjenta. Nie polecam tego lekarza w ogóle.

u Doktora Kopacza leczę się ponad trzy lata więc nie jedną wizytę już widziałam i przezylam. kazdy chciałby zachować 'higienę' swojej pracy-kazdy ma zasady swoje i każdy chciałby zeby były one szanowane. tak jest z dr Kopaczem.nie da się być milym dla kazdego. nie da sie zadowolic kazdego. nie jedna nogę doktor uratował i to przyznać mu trzeba. może dla mnie krzyczeć na cały oddzial-przeciez zawsze trochę racji ma nie oszukujmy się ludzie kochani,,najważniejsze ze zna się na tym co robi nie obiecuje złotych gór-patrzy z dystansem na nas wszystkich ...

kazdy chciałby zachować 'higienę' swojej pracy-kazdy ma zasady swoje i każdy chciałby zeby były one szanowane. tak jest z dr Kopaczem.nie da się być milym dla kazdego. nie da sie zadowolic kazdego. nie jedna nogę doktor uratował i to przyznać mu trzeba. może dla mnie krzyczeć na cały oddzial-przeciez zawsze trochę racji ma nie oszukujmy się ludzie kochani,,najważniejsze ze zna się na tym co robi nie obiecuje złotych gór-patrzy z dystansem na nas wszystkich i może tylko to chroni go przed chorobą własnej psychiki-spójrzmy na to ilu ma pacjentów ile róznych ludzkich dramatów i cierpien. jeżeli każdemu poświeciłby tyle czasu co pacjent chce to nie wrócil by do domu przez kolejne pół wieku..nie jestem zachwycona zachowaniem doktora w niektórych sytuacjach ale ludzie..wymagacie zrozumienia w chorobie a sami zrozumieć nie chcecie...
'stała' pacjentka

Miałam okazję obserwować pracę dr Kopacza przez 3 tygodnie leżąc na oddziale. Nie widziałam do tej pory tak pracowitego i oddanego pacjentom lekarza. Po zabiegu przychodził do pacjenta, interesował się jak sie czuje i jak wygląda rana, był obecny przy zmienianiu opatrunku, aby przyjrzeć sie efektom swojej pracy. Kilkakrotnie przychodził do pacjentów w ciągu dnia, a nie tylko podczas obchodu. Rozmawiał z członkami rodziny sam szukajac z nimi kontaktu. Jestem pełna uznania.

Lekarz w 100% godny polecenia. Jeszcze w życiu nie spotkałam tak kompetentnego lekarza, wszystko dokładnie mi tłumaczył. Bardzo mi pomógł. Po operacji interesował się moją sytuacją, przychodził do mnie kilka razy dziennie, dowiadywał się jak się czuję - poświęcił mi naprawdę dużo swojego cennego czasu za co jestem (i będę do końca życia) mu bardzo wdzięczna. Fachowy, dba o pacjenta, konkretny, miły. POLECAM

Pan dr Kopacz operował mi chrzęstniaka.Przed zabiegiem wytłumaczył mi wszystko konkretnie i na temat.Po zabiegu przyszedł sprawdzic czy u mnie wszystko w porzadku,był bardzo miły, widać że dba i przejmuje się swoimi pacjentami.Nie traktuje ich przedmiotowo.Operacja przebiegła sprawnie z czego jestem bardzo zadowolony i wdzieczny Panu dr.Polecam Pana dr innym pacjentom.