dr n. med. Jacek Kopacz

Ortopeda, Traumatolog

Ten lekarz ma chyba jakieś manię wielkości.Arogancki i chamski nie zainteresowany pacjentem i dolegliwościami pooperacyjnymi,które są związane z zabiegiem.Cóż z tego,że ma tytuł,ale nic za tym nie idzie.Czekałem bardzo długo na operację,byłem zestresowany i przejęty całą sytuacja,prosiłem o kilka zdań wyjaśniających,jednak jedyne co usłyszałem,to"nie zadajemy głupich pytań".Zabieg nie powiódł się i niestety byłem jeszcze raz operowany,ale tym razem przez kogoś bardziej kompetentnego dr.kołodzieja

Z całym przekonaniem polecam doktora Kopacza, jako lekarza niezwykle kompetentnego i zaufanego. W całej rozciągłości swych obowiązków wywiązuje się z obranych przez siebie założeń względem chorego. W sposób dokładny tłumaczy pacjentowi czego dotyczyć będzie leczenie i ewentualna operacja. Ja osobiście uważam doktora Kopacza za człowieka godnego zaufania, znającego się doskonale na "swej robocie". Jak żaden inny lekarz zajął się mym przypadkiem indywidualnie i w taki właśnie sposób podchodzi do każdego ze swych pacjentów. Dokładny, nie leczy chorych taśmowo, nigdy nie "odprawia ich z kwitkiem". Wszystkim życzę tylko takich lekarzy.

polecam z całym przekonaniem;wielokrotnie korzystaliśmy z porad i z pomocy tego lekarza i za każdym razem skutecznie. Świetne diagnozy (zawsze trafne); nie obiecuje "gruszek na wierzbie", ale realnie patrzy na sprawy. Gdy jest potrzeba, kieruje do innych specjalistów (np. neurochirurga).

Byłam operowania i leżałam na oddziale ortopedii PSK nr 4. dr Jacek Kopacz to bardzo arogancji i zadufany w sobie człowiek.Traktuje lekceważąco pacjentów, zdecydowanie nie polecam

dr.Kopacz był lekarzem prowadzącym i operował moja siostrę w Kinice Ortopedii PSK-4. Wykonał operację kości udowej i przedramienia gdzie nie było złamania. Zero opieki po operacji. Arogancki do chorej pacjentki oraz do mnie siostry chorej.

Z pełną świadomością polecam,na własnym przykładzie mogę stwierdzić kompetencje,oraz zaangażowanie w sprawę chorego:)

Super lekarz Dzięki niemu nadal żyję i mam się dobrze. Naprawdę polecam. Kiedy zostałam przyjęta byłam nie tylko wystraszona diagnozą ale i tym co może stać po niej. Dr. Kopacz wyjaśnił mi wszystko i przy okazji uspokoił. Jeśli chodzi o niego jako o osobę według mnie super, nie krzyczy,tłumaczy a nawet czasami żartuje. Obyśmy mieli jak najwięcej takich lekarzy jak doktor Jacek Kopacz

Oby nasze szpitale miały tylko takich fachowców

Oby nasze szpitale miały tylko takich fachowców

Zadufany w sobie buc i tyle.Bez komentarza.

Zadufany w sobie buc i tyle.Bez komentarza.

Zdecydowanie polecam.Uległem wypadkowi-zmiażdżenie dłoni w prasie- do dziś cieszę się że trafiłem na tak konkretnego ortopedę jak dr. Kopacz. Dzięki jego staraniom dziś dłonią mogę zrobić praktycznie wszystko. Dodam tylko że jeden z lekarzy ze "szpitala" w Świdniku za jedyne słuszne rozwiązanie jeśli uznał amputację... Podsumowując, bardzo dobry lekarz. Pozdrawiam!