Lekarze Urolog

lekarz Paweł Malik

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarze Specjaliści" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Topolowa 7
20-352 Lublin

Warto umówić się na wizytę. Dokładny, wszystko wytłumaczy. Zwraca uwagę na inne ewentualnie związane dolegliwości.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Małgorzata Hojan-Osicka

Chełmońskiego 1
63-101 Śrem

Zawsze uśmiechnięta życzliwa. Fachowość na najwyższym poziomie. Jestem niezmiernie wdzięczny za uratowanie życia. DZIĘKUJĘ....
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Radosław Grębowski

Centrów Medycznych Medyceusz
ul Studzinskiego 61
91-498 Łódź

Doktor Grębowski to bardzo dobry lekarz. Jest miły i sympatyczny dla pacjentów. Bardzo szczegółowo tłumaczy co się stało i dlaczego są bóle, co trzeba zrobić aby pozbyć się problemu. Ma zawsze czas aby pomóc pacjentowi, porozmawiać z nimi i dobrać odpowiednie metody i leki. Dziękuję bardzo za pomoc. Irena

dr n. med. Marek Pilch

Kredytowa 11
97-300 Piotrków Trybunalski

Pan doktor bez problemu zdjagnozował moją chorobę(guza pęcherza). byłem załamany, jednak podtrzymał mnie na duchu. nie owijał w bawełnę, powiedział co trzeba zrobić no i jestem zdrowy. bardzo dziękuję mu za uratowanie życia i doceniam jego kompetencję. szczerze polecam

lekarz Jacek Szyperski

ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052 Bydgoszcz

Serdecznie polecam tego lekarza, jest doświadczony i kompetentny!

Ostomed Sc

Diabetolog, Endokrynolog

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

moja ulubiona siedziba, mam wszystkich pod ręką. Szczególnie przypadł mi do gustu gastrolog dziecięcy a pózniej masażysta. Po czym odprężony udałem się do urologa. Jak dla mnie to kompleksowa obsługa.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr n. med. Bartosz Dybowski

Swissmed Przychodnia
Al Jerozolimskie 123, IVpiętro
02-017 Warszawa

wspaniały i godny polecenia, z sercem podchodzi do pacjenta,mimo młodego wieku super fachowiec ma czas na wytłumaczenie choroby i ostrożnie podchodzi do diagnozy
Opinia dodana przez: anna

lekarz Mirosław Dokurno

Urolog, Chirurg ogólny

ulica Matwiejewa
64-920 Piła

Swietny lekarz, godny polecenia.Malo takich pozostalo ktorzy maja czas dla pacjenta,wyjasnia szczegolowo naczym polega problem i skieruja na odpowiednie badania i w odpowiednie miejsce na dalsze leczenie.

lekarz Kamil Krawiec

Lekarz medycyny ratunkowej, Urolog

Łódź

Lekarz pod każdym względem godny polecenia. Zawsze ma czas dla pacjenta i jej rodziny. Nikogo nie zbywa i wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia. Przywraca wiarę w zawód lekarza.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Adam Dorobek

Pontonierów 3/4
00-910 Warszawa

Chciałbym podziękować Panu Doktorowi Adamowi Dorobkowi za przeprowadzenie operacji zwężenia cewki moczowej, które od wielu miesięcy nie pozwalało mi na normalne funkcjonowanie, a które przez długi czas nie było właściwie zdiagnozowane. Pan Doktor rzetelnie i wielopłaszczyznowo podszedł do mojego przypadku, poświęcił wiele czasu na zapoznanie się z dotychczasową historią choroby i wynikami badań przeprowadzanych przez innych lekarzy. Dr Dorobek, po wykonaniu dodatkowego badania, szybko postawił diagnozę i zalecił przeprowadzenie operacji ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Lesław Sykut

Chirurg ogólny, Urolog

Centrum Medyczne SANITAS Sp. z o.o.
ulica Hempla 5
20-008 Lublin

Bardzo dobry, rzetelny lekarz. Przy tym ludzki, potrafi rozmawiać z pacjentem, jest życzliwy i pomocny. Skuteczny w stawianiu diagnozy, w czasie zabiegów i podczas operacji. Posiada duże doświadczenie i głęboką wiedzę medyczną. Ważne jest dla niego dobro pacjenta, jego samopoczucie i komfort. W moim przypadku postawił trafną diagnozę i w ramach "pilnej interwencji" natychmiast skierował mnie do szpitala. Wykonał udaną operację, po której zyskałam nowe życie. Składam na jego ręce ...
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Przemysław Szostek

Chirurg ogólny, Urolog

Europejskie Centrum Zdrowia Otwock Sp. z o.o.
ulica Borowa 14/18
05-400 Otwock

P.dr. Nyk i P.dr.Szostek wykonali mi laserową enukleacje gruczolaka stercza oraz cystoslitotrypsję 5 złogów.Bardzo dziękuje tak wspaniałym specjalistom.Zabieg miałem przeprowadzony w pażdzierniku 2021.Czuję się dobrze.Polecam tak wspaniałych lekarzy.
Opinia dodana przez: E.Gałecki

lekarz Piotr Wilk

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ESKULAP"
ulica Broniewskiego 26a
58-400 Kamienna Góra

Pan doktor Wilk jest człowiekiem niezwykle sympatycznym, ciepłym, cierpliwym i już samo to - leczy. Posiada wysoki poziom kompetencji, jako lekarz i człowiek, co konstatuję z wielką satysfakcją. Życzę Mu w tym czasie trudnym dla wszystkich a zwłaszcza dla "oficerów" na wymagającym niezwykłej ofiarności froncie wojny z pandemią - wiele siły, wytrwałości, uśmiechu i optymizmu. Kazimierz Hołyszewski, wdzięczny pacjent.
Opinia dodana przez: Kazimierz

lekarz Andrzej Sawicki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.A.-MED
ulica Hutnicza 20
38-400 Krosno

Wspaniały bezinteresowny Lekarz, zawsze ma czas dla pacjenta, przeprowadza różne badania jeśli trzeba, tłumaczy i odpowie na każde pytanie. Zaangażowany w proces leczenia. Co ważne widzi w pacjencie człowieka, poświęca czas, bardzo uprzejmy, konkretny i miły Lekarz. Dziękuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Krzysztofn

lekarz Wanda Strońska

Chirurg ogólny, Urolog

SZPITAL KIELECKI ŚW. ALEKSANDRA SP. Z O.O.
ul. Generała Tadeusza Kościuszki 25
25-316 Kielce

Pani Lekarz Wanda Strońska godny polecenia lekarz ma podejście do pacjenta wybada wytłumaczy wszystko na temat choroby i sposób leczenia inni tylko polecali operację ale Pani Lekarz Wanda Strońska wytłumaczyła mi że na operację jest zawsze czas najpierw leczenie lekami .Takich lekarzy to mamy bardzo mało a Doktorów całe pęczki od kartofli i buraków .Lekarzy którzy leczą choroby bardzo mało i trzeba ich szukać Dziękuję Pani Lekarz Wanda Strońska za ...
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Marcin Szepietowski

Szpital Zachodni
ulica Daleka 11
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Polecam tego lekarza z całego serca, wspaniały człowiek, bardzo pracowity i cierpliwy. Bardzo dobry chirurg urolog

lekarz Jerzy Niemirowicz

Medeor Plus Szpital Wielospecjalistyczny
ulica Ciesielska 8
91-308 Łódź

Nieczęsto można spotkać lekarza o takim podejściu. Pan doktor prosi pacjenta do gabinetu z uśmiechem na twarzy co już powoduje, że człowiek staje się zdrowszy i pełen optymizmu. Myślę, że te parę metrów do drzwi i z powrotem robi celowo aby się ruszyć - po prostu dla sportu. Daje się odczuć, że ma chęci do pracy czego nie można powiedzieć o wielu innych lekarzach. Pan urolog jest uprzejmy, rzeczowo i ...
Opinia dodana przez: Tomek Ł

Zbigniew Steckiewicz

Gabinet lekarski
Bartoszyce

Dobry lekarz i specjalista. Nie szczędzi sił i środków by pomóc. Leczę się u niego od kilku lat i zawsze mam robione badania (m.in PSA i USG), poza tym ma świetny kontakt z pacjentem.

lekarz Jarosław Głuchowski

Chirurg ogólny, Urolog

Oddziały i inne komórki opieki szpitalnej
Hubalczyków 1
76-200 Słupsk

WSPANIALY LEKARZ PODIOL SIE ZABIEGU KTURY NIE ZROBILI W UCK W GDANSKU PRAWIE 2 LATA CHODZILEM Z CYSTOSTOMIA A PO ZABIEGU KONIEC UDREKI

lekarz Wacław Lipczyński

Chirurg ogólny, Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kryniczna" - Medycyna Prewencyjna i Przeciwstarzeniowa
ulica Lotnicza 3
31-463 Kraków

lekarz z dużym doświadczeniem i wiedzą, bardzo miły z szacunkiem traktujący pacjentów, bardzo polecam
Opinia dodana przez: br