Lekarze Urolog

lekarz Dariusz Ostapowski

MIKODENT Aneta Lewandowska-Mielcarek
Kopernika 5K/1
09-100 Płońsk

lekarz godny polecenia ,kompetentny w swoim fachu miły i uprzejmy potrafi dobrze zmotywować pacjenta profesjonalista w wykonywaniu zabiegów.

lekarz Marcin Kurant

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medicus" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią
ulica Osiedle Chrobrego 15
89-100 Nakło nad Notecią

Miałem operację usunięcia guza,który wyrósł na nerce.Operacja powiodła się.Nerka oszczędzona.Czuję się świetnie.Dziękuję Panie Ordynatorze.
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Artur Pohl

ulica Sobieskiego 7A
22-300 Krasnystaw

Super lekarz, bardzo dba o pacjenta, interesuje się. Polecam serdecznie każdemu kto szuka lekarza, który pomoże wyjść z choroby.

lekarz Mariusz Szewczyk

ul. Obywatelska 63/11
93-558 Łódź

Bardzo kompetentny lekarz, przeprowadził operację ,której nie chcieli się podjąć inni znani lekarze. Przeprowadzony zabieg laparoskopowy wymagał niezwykłej finezji ze strony operującego. Wszystko się udało, przed i po zabiegu otrzymałem obszerną informację o moim stanie zdrowia. Podejmując decyzję o operacji byłem szczegółowo poinformowany o wszystkich możliwych konsekwencjach. Rzeczowy ,kompetentny z dużą empatią ,FACHOWIEC . Andrzej
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Bogusław Tomiak

Przychodnia Lekarska "ALMED" Aleksandra Majewicz Poradnia Chirurgii Ogólnej
ulica Mury 6
64-320 Buk

Lekarz godny polecenia uprzejmy, wyrozumialy, cierpliwy, dokladny naprawde doktor z powolania. !!! Polecam z czystym sercem. Iwona

lekarz Michał Bryczkowski

ulica Zajęcza 18/20
85-809 Bydgoszcz

Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Rzeczowy, pomocny i wyrozumiały lekarz. Ceniący i szanujący każdego pacjenta. Jednym słowem LEKARZ z POWOŁANIA
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Dariusz Piotrowski

Wrocławska 16/39
01-494 Warszawa

Pan doktor Piotrowski,to doskonały lekarz. Kontakt dostałem od mojego brata Pawła, który już się leczył u Pana doktora. Korzystałem z uprzejmości i ogromnej wiedzy Pana doktora Piotrowskiego, ale dowiedziałem się, że Pan doktor już nie przyjmuje przy ul. Szajnochy. Ktokolwiek wie gdzie obecnie można zapisać się do Pana doktora Piotrowskiego, bardzo proszę o info. 502355026. Dziękuję , będę bardzo wdzięczny.
Opinia dodana przez: hubert

lekarz Alicja Klejnotowska

ul. Jana Kazimierza 16
76-200 Słupsk

Bardzo profesjonalna i miła Pani doktor! Polecam wszystkim i zachęcam do profilaktycznego badania!
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Artur Przewor

Urolog

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PANMED"
ulica Błonie 8
08-110 Siedlce

Pełen profesjonalizm. Człowiek pełen empatii i pozytywnego podejścia do pacjenta. Godny zaufania. Operacja wykonana na wysokim poziomie .Polecam.
Opinia dodana przez: Dorota
{'id': 22728, 'name': u'Chorz\xf3w'} Urolog
                                       lekarz Grzegorz Wagner

lekarz Grzegorz Wagner

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

Uprzejmy i kompetentny specjalista. Dokładnie przedstawia problem i proces leczenia. Szybko postawiona diagnoza i zalecone leczenie pomogło mi skrócić czas rekonwalescencji. Polecam

dr n. med. Piotr Gastoł

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

BArdzo dobry lekarz. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania

lek. med. Marek Żminkowski

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Lekarz niezwykle uprzejmy, potrafi dożo poświecić pacjentowi, nie zbywa, kompetentny i dobrze przygotowany do swojej funkcji. Korzystam z jego porady lekarskiej już parę lat. Godny zaufania i polecenia. Ks. Stanisław Kopeć
Opinia dodana przez: Stanisław

dr n. med. Marek Urban

Onko-Centrum
Ignacego Daszyńskiego 2
20-250 Lublin

Byłam u wielu lekarzy urologów, przepisywano mi ciagle antybiotyki. Dopiero doktor Urban wiedział co mi jest , przeprowadził operacje i dzis jestem zdrowa. Jestem szczęśliwa, ze dokuczliwe objawy przeszły! Dziękuje!!!!
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Grzegorz Jacak

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w Tarnowie
pl. DWORCOWY 6
33-100 Tarnów

SPECJALISTA WYSOKIEJ KLASY UROLOG NIESAMOWITA WIEDZA ORAZ KOMPETENCJE PROFESJONALIZM W KAŻDYM CALU .WYKONAŁ U MNIE BARDZO PRECYZYJNIE A ZARAZEM DELIKATNIE ZABIEG PCNL W ODDZIALE TARNOWSKIEGO SZPITALA ŚW .ŁUKASZA. JEŚLI SZUKACIE NAPRAWDĘ DOBREGO UROLOGA TO DR GRZEGORZ JACAK BEZAPELACYJNIE POLECAM KRZYSZTOF ADASIEWICZ NOWY SĄCZ
Opinia dodana przez: KRZYSZTOF ADASIEWICZ
Leczyłem się u dr Mazura kilka lat. Wspaniały lekarz, kompetentny, bezinteresowny o dużej wiedzy medycznej i kulturze osobistej. Gdybym wiedział gdzie oprócz Tuszynka przyjmuje w ramach NFZ chętnie skorzystałbym z jego opieki medycznej
Opinia dodana przez: tadeusz

lekarz Mirosław Żurek

"Medikor" sp. z o.o. Jedlicze
ulica Rejtana 38 b
38-460 Jedlicze

polecam jak najbardziej tego lekarza. jest świetnym specjalistą w odroznieniu od innych lekarzy urologow. to właśnie dzieki niemu wróciłam do zdrowia bo dopiero on mi pomógł.wszystko dokładnie tlumaczy i jest bardzo kompetentny.a najważniejsze dla mnie bylo to ze rzeczywiście chce pomóc pacjentowi a nie zbywa i lekcewazy jak większość lekarzy. ja bylam bardzo pozytywnie zaskoczona. gdyby wszyscy lekarze mieli choc w połowie takie podejscie jak on to zdecydowanie mniej osob ...

Mirosław Wojtulewicz

Gabinet Lekarski
19-300 Ełk

Bardzo kulturalny kompetentny fachowiec, lekarz z powołania. Profesjonalne podejście do chorego,poświęca dużo czasu pacjentowi na wytłumaczenie stanu choroby i sposobu leczenia. Zaangażowany w procesie leczenia i poprawy zdrowia. Lekarz godny wielkiego szacunku.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Marta Palczak-Truś

Mickiewicza 34d
39-400 Tarnobrzeg

Polecam bardzo kompetentny lekarz, wrażliwy nie straszy lecz chce wyleczyć. Szkoda, że musiała wyjechać z Tarnobrzegu.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Dariusz Dziuba

ulica Al. Jana Pawła II 21
22-400 Zamość

Od ponad czterech lat, jestem pacjentem Pana Doktora i wiem, jak wiele Mu zawdzięczam. Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Karol
Bardzo dobry lekarz. Miałem przewlekłe problemy i odwiedziłem wiele lekarzy, dopiero ten jako pierwszy wytłumaczył na czym polega problem, zrobił badania m.in. usg, laboratoryjne (inni lekarze twierdzili że nie ma sensu ich robic!!). Wszystko było wytłumaczone jak na wykładzie. Leczenie pomogło. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Rafał