Lekarze Urolog

Rewelacja!! Wczoraj miałem usunięty kamień z moczowodu a dziś już w domu i wszystko ok!! Polecam, polecam, polecam

lekarz Henryk Kubuszok

SPZOZ Zespół Szpitali Miejskich
ulica Stzrelców Bytomskich 11
41-500 Chorzów

Od kilku lat leczę sie u Pana doktora to wspaniały lekarz któremu zdrowie pacjenta nie jest obojętne .Takiego lekarza życzę każdemu w każdym gabinecie -Musiał M.

dr n. med. Stanisław Szempliński

Międzyleski Szpital Specjalistyczny
Warszawa

Dr.n.med.S.Szempliński i jego zespół uratował mi życie,którego nikt nie chciał się podjąć dziękuję - polecam.
Opinia dodana przez: Mieczysław
Mogę powiedzieć tylko Dziękuje Panie Doktorze.Zaufałam pomimo ,że wszyscy mówili Radom -stanowczo nie.Ja zdałam się na fachowość i kompetencje człowieka .Doktor nie dał nadziei , tylko powiedział zrobimy jedną jedyną operacje i będzie wszystko dobrze. Dodam ze cały zespół ,którym kieruje dr Cezary Torz to wspaniali ludzie .Moje leczenie jeszcze trwa ,ale wiem ,że zakończy się sukcesem.Dziękuje
Opinia dodana przez: Magda

dr Rafał Purpurowicz

USG, Urolog

Medi-Med
Sienkiewicza 33 / 3
91-114 Łódź

Mialam.okazje sptkac dr Purpurowicza w Tomaszowskim szpitalu na pododdziale urologi .Super indywidualne podejscie do pacjena .Goraco polecam.

lekarz Dariusz Jurczyk

Jurajskie Centrum Medyczne
11 Listopada 2-4
42-400 Zawiercie

Bardzo dobry lekarz. Dokładnie i obrazowo wyjaśnił mi problem moich dolegliwości. Po pierwszym tygodniu przyjmowania leków jest poprawa. Dziękuję C.P .

dr n. med. Kazimierz Rajchel

1 Maja 14a
41-200 Sosnowiec

Polecam, konkretny ,pomocny ,dba o pacjenta , życzliwy. Leczę się u niego od niedawna i nie zmienił bym na innego urologa.
Opinia dodana przez: Ilona

dr Waldemar Lasota

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Krakowskie Przedmieście 13
20-002 Lublin

Doktor w.Lasota to wspaniały lekarz i polecę go każdemu kto ma problemy urologiczne .Jestem jego pacjentką i nie mam żadnych zastrzeżeń
Jestem bardzo zadowolony z leczenia u Pana Doktora. Podejście do pacjenta w pełni profesjonalne ale też takie partnerskie. Wszystko wyjaśnial, operacja bez żadnych komplikacji, opieka w 100% fachowa.
Opinia dodana przez: W.

lek. med. Konrad Jamiołkowski

Urolog, Chirurg ogólny

Med - Expert Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Łukowska 27
04-133 Warszawa

polecam jestem pacjentem jest kompetentny i dokładny.

lekarz Grzegorz Pietrzak

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Leki przepisane przez dr Grzegorza Pietrzaka okazały się skuteczne po stosowaniu regularnie przez kilka lat.

lekarz Jerzy Sroczyński

OSTOMED S.C.
Guderskiego 2/7
80-180 Gdańsk

Bardzo dobry urlolog ma super podejście do pacjenta i ma czas dla pacjenta żeby dobrze wytłumaczyć wszystko na prawdę Polecam
Opinia dodana przez: Rafał

dr n. med. Adam Gajda

Prosen
Warszawa, Płocka 17 lok 23
Warszawa

To lekarz z zanikającego gatunku - cierpliwy, wesoły, profesjonalny w podejściu do pacjenta i diagnostyce. Oby tylko tacy jak On nas leczyli.
Opinia dodana przez: Jacek
Zdecydowanie polecam. Od kilku lat jestem pod jego opieką. Strasznie zabiegany człowiek(dyżury, pacjenci, operacje, zastanawiam się, kiedy śpi ;P ), ale zawsze znajdzie dla każdego czas, dosłownie dla każdego. Był jedyną osobą, która żywo zainteresowała się moim przypadkiem :"wodonercze lewej nerki" i jedyną, która zdecydowała się podjąć plastyki tej nerki (nerka nadawała się do usunięcia jednym słowem (15% względna funkcja), ale stwierdził że młody wiek (24 lata) może jeszcze wiele ...

lekarz Krzysztof Skomski

111 Wojskowy
Poznań

Jest moim urologiem,operował mi pęcherz w 2014.W ten sposób chciałem publicznie podziękować.Lekarz fachowo tłumaczy, jest przejmujący się stanem zdrowia pacjenta.Godny polecenia na 100 %.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr Miłosz Olczyk

Centrum Medyczne
1 Maja 4
97-400 Bełchów

Najlepszy lekarz urolog, z którym miałam do czynienia. Znajduje czas na swojego pacjenta, który nie jest mu obojętny. Bardzo polecam!

lekarz Tomasz Kopczyński

Chirurg ogólny, Urolog

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Polecam. Gośc zna się na z swoim fachu i nie naciąga

lekarz Ewelina Szliszka

ulica 3 Maja 59
41-800 Zabrze

Pełny profesjonalizm połączony z ogromną kulturą osobistą i bardzo ludzkim podejściem do pacjenta! Nawet trudna i bolesna diagnoza jest do przyjęcia, gdyż Pani Profesor(!) potrafi ją przekazać w sposób jasny, precyzyjny, pozostawiając pacjenta z uzasadnioną nadzieją a nie bezdusznym wyrokiem. Dobrze, że pracuje na Oddz. Urologicznym Szpitala Powiatowego w Tarnowskich Górach, oprócz dr. n. med. Z. Wielickiego...
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Urolog
                                       dr n. med. Joanna Bagińska

dr n. med. Joanna Bagińska

Medicorum Centrum Zdrowia
ul. Płk. Stanisława Dąbka 338
Gdynia

Pani Doktor - Bardzo Dziękuję!!!! Byłem w sumie u pięciu specjalistów, dopiero Pani była w stanie postawić diagnozę i pomóc. Szacunek. Życzę każdemu spotkania tylko takich lekarzy. Marek.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Henryk Augustyniak

Śląskie Centrum Osteoporozy
ulica Opolska 11/3
40-084 Katowice

BARDZO DOBRY LEKARZ URATOWAŁ MI ZYCIE PONIEWAŻ HOROWAŁEM NA RAKA PĘCHEŻA MOCZOWEGO PO JEGO NAMOWIE ZDECYDOWAŁEM SIĘ NA OPERACJE USUNIĘCIA PĘCHEŻA MOCZOWEGO I DZISIAJ DZIĘKUJE MU ŻE ZYJE I CIESZE SIĘ FANTASTYCZNYM ZDROWIEM A JESTEM JUSZ TERZ PO KILKU OPERACJACH JAK USUNIECIA NERKI CZY BAJPASÓW I JEST WSZYSTKO OK POLECAM PANA DOKTORA SUPER FACET Z POCZUCIEM CHUMOU POZDRAWIAM KRZYSZTOF S.
Opinia dodana przez: bady45