Lekarze Urolog

lekarz Jacek Adamczyk

ZOZ KOŃSKIE SPECJALISTYCZNY SZPITAL ŚW. ŁUKASZA
ulica Gimnazjalna 41B
26-200 Końskie

Lekarz rewelacyjny. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczone. Wizyta szybka i przyjemna, a jednocześnie dokładna. Polecam!

lekarz Tomasz Podczarski

Przychodnia "Kilińskiego"
ul. Kilińskiego 34
80-452 Gdańsk

Polecam Dr. Podczarskiego nie to co dr .Kwiatkowski.Warto sie do dr Podczarskiego rejestrowac bo bardzo dobry lekarz
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Andrzej Strach

ulica Miechowity Macieja 5/7
31-475 Kraków

Wspaniały lekarz, bardzo dobry diagnosta, miły, spokojny, uprzejmy, kompetentny. Bardzo polecam tego lekarza, również z uwagi na połączenie kilku specjalizacji, w tym onkologii. Pan doktor sprawia, że pacjent czuje się komfortowo i bezpiecznie. Umie wytłumaczyć pacjentowi jego chorobę i rozwiać ewentualne wątpliwości. Jest empatyczny i bardzo życzliwy. Każdego traktuje z szacunkiem i pochyla się nad problemami pacjenta. Bardzo polecam doktora Andrzeja Stracha.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Jerzy Stępniewicz

ul. Braterstwa Narodów 33/37
82-500 Kwidzyn

Pan Doktor to specjalista dużej klasy . Dzięki diagnozie a następnie zaleceniom urodziłam kamień wielkości 9 mm Jestem wdzięczna Panu Doktorowi i polecam wszystkim tego niezwykłego fachowca Wdzięczna pacjentka K.M

lekarz Alam Bouhaouli

Przychodnie Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej
ulica Ogińskiego 6
58-506 Jelenia Góra

Oby więcej takich lekarzy, bardzo rzeczowy, empatyczny.Wysoka kultura osobista. Z czystym sercem polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: AKaczmarek

lekarz Wojciech Sobczyński

Urolog, Ginekolog

NZOZ ORTHOmedica
ulica 1-go Maja 40b
42-200 Częstochowa

rozumie chorego poświęca czas tłumaczy godny polecenia.Prawdziwy lekarz z powołania .Życzę aby każdy chory,cierpiący spotykał takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Wojciech Włodarczyk

Gabinety Lekarzy Specjalistów SALVE
Łódź ul. Andrzeja Struga 3
90-420 Łódź

Najlepszy na świecie... bardzo mądry i z powołania. Uratował wielu pacjentów. Najlepszy w odczycie USG.

lekarz Maciej Szczębara

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Jestem pod opieką Pana doktora odkilku lat jestem bardzo zadowolony bardzo dociekliwie sprawdza wyniki zaordynowanych badań laboratoryjnych.Jeśli wyniki nie są dobre okazuje swoje zaniepokojenie ale wynika to z Jego troski o pacjenta serdecznie polecam Pana Szczębare jako świetnego fachowca w swojej profesji.
Opinia dodana przez: ryszard

lekarz Mariusz Sadowski

Prywatny gabinet okulistyczny
Szarych Szeregów 3
44-194 Knurów

Wspaniały specjalista w zakresie urologii, o czym świadczą długie kolejki do Doktora w Przechodni "Nasze Zdrowie" w Knurowie. Przez długie lata byłem pod ścisłą kontrolą Doktora, który przeprowadzał skuteczne diagnozy na skutek rozrostu prostaty. Otrzymałem również skuteczne leki jak np. Cardura XL, która jednocześnie obniżała mi skutecznie ciśnienie. W 2022 okazało się, że mam w gruczole krokowym cztery guzki, gdzie jeden nowotworowy z wysokim wskaźnikiem Glizona 4+4. Miałem do wyboru: ...
Opinia dodana przez: Gendarz

lekarz Henryk Konon

21-500 Wólka Plebańska

BARDZO MILY I SYMPATYCZNY LEKARZ DUŻO ZAWDZIĘCZAM TEMU LEKARZOWI UROTOWANIE Z POWAZNEJ OPERACJI MOJEJ MAMY DZIEKUJE I ŻYCZE DUZO ZDROWIA DLA LEKARZA I CAŁEJ DOKTORA RODZINNY
Opinia dodana przez: JADWIGA
{'id': 34944, 'name': u'Piaseczno'} Urolog
                                       lek. med. Anna Bonder - Nowicka

lek. med. Anna Bonder - Nowicka

Urolog, USG

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno

Pierwsza wizyta u Pani Anny. Rewelacja. Pod każdym względem 5gwiazdek to za mało. Zasługuje na 10 gwiazdek. Do takich lekarzy codzienne mógłbym chodzić. Polecam.
Opinia dodana przez: Andrzej

dr Wojciech Michalak

Centrum Medyczne Medic House
ul. Biały Kamień 7
02-593 Warszawa

Poza profesjonalizmem doktor Michalak jest niesamowicie uprzejmy, informuje rzeczowo o przebiegu leczenia, a co najważniejsze jest ono skuteczne.
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Tomasz Kusmierski

Flosmed
Morawskiego 2A
60-239 Poznań

Super lekarz, fachowiec, doświadczenie i uprzejmość. Jestem bardzo zadowolony i z diagnozy, i z efektów leczenia. Polecam.
Opinia dodana przez: Jacek Kaczmarek

lekarz Sławomir Szczygieł

Kpt. Betleja 17
35-303 Rzeszów

Człowiek miły, z dużym poczuciem humoru, zależy mu bardzo na zdrowiu pacjenta, a przy tym wielka wiedza i doświadczenie. Wspaniały urolog.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. med. Michał Pułtorak

Centrum Medyczne INMEDICO
Wąska 7
43-100 Tychy

Bardzo dobry lekarz. Jeden z tych wyjątkowych, który posiada wiedzę i umiejętności. W dzisiejszych czasach trudno o lepszego. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Grzegorz Kudela

Urolog dziecięcy

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

Bardzo proszę o podanie namiarów na prywatny gabinet w Katowicach Pana dr.Kudeli wraz z nr tel na e-maila malok1985@interia.eu sprawa pilna. Dziękuję
Opinia dodana przez: Malwina
Na wizytę do Pani Doktor przybyłem m.in. z problemem podwyższonego testosteronu (badania wykonywałem ok. 2 razy w roku przez 3 lata, aby wyniki były wiarygodne). Czterech endokrynologów na podstawie moich wyników badań na portalu znanylekarz zaleciło mi wykonanie 6 dodatkowych badań (LH (LUTROPINA), SHBG (GLOBULINA WIĄŻĄCA HORMONY), FSH (FOLITROPINA, ANDROSTENDION, 17-OH PROGESTERON, PROLAKTYNA ), aby wyeliminować poważniejsze schorzenia. Uwaga! Pani Doktor Krystyna Rak-Poznańska poinformowała mnie, że nie może wypisać mi ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. med. Przemysław Otlewski

Prywatny Gabinet Urologiczny we Wrocławiu
Aleja Wiązowa 7
53-127 Wrocław

Pan doktor dokładnie słucha i wyjaśnia gdzie leży problem i jak można go pokonać. Bardzo dobry lekarz z powołania. Polecam bardzo wszystkim.

dr n. med. Artur Ruciński

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Witam. Mam kamice nerkową, do Dr Rucińskiego trafiłem po uprzednich problemach z kamieniami (urodziłem dwa jednego dnia) kiedy to w odstępie półtorej rocznym pewni urolodzy nie mogli znaleźć przyczyny bólu nerek oprócz takiej, że "są złogi w obydwóch nerkach"...po ostatniej wizycie właśnie półtorej roku temu u pewniej pani urolog w Swissmedzie na ul Wileńskiej, która łącznie z badaniem prostaty nie była w stanie stwierdzić przyczyny bólu zarówno w pachwinach jak ...

dr Piotr Cieśliński

Przychodnia Lekarska Med-Lux
Rynkowa 63, Przeźmierowo
62-081 Przeźmierowo

Pan Dr. Piotr Cieśliński jest lekarzem godnym polecenia wszystkim pacjentom chorującym na schorzenia urologiczne, to doskonały fachowiec i praktyk, posiada szeroką wiedzę także o nowych metodach leczenia, a przy tym jest sympatycznym człowiekiem z przyjacielskim podejściem do pacjenta. Do dr Piotra Cieślińskiego trafiłem kilka lat temu z powodu pogorszonych wyników PSA. Z problemem prostary dr. Piotr Cieśliński poradził sobie bardzo szybko lecząc mnie farmakologicznie. Jestem pod stałą kontrolą i aktualnie ...
Opinia dodana przez: Romuald