lekarz Przemysław Otlewski

Chirurg ogólny, Urolog

Lekarz,który może byc wzorem, ogromna wiedza,empatia i rozmowa z pacjentem,psychicznie mnie postawił na nogi.Budzi ogromne zaufanie. Dziekuje.

Miłe i rzetelne podejście do pacjenta Trafna diagnoza i trafnie zalecone leki.Wszystkim polecam Pana doktora.Naprawdę warto . Czuję się zaopiekowany

Również przychylam się do pozytywnych opinii innych pacjentów - pana Przemysława Otlewskiego cechuje profesjonalizm, skuteczność i empatia . Wszystkie te cechy sprawiły że poczułam się bezpiecznie . Będę polecać tego Doktora znajomym. Dziękuję p. Doktorze.

Profesjonalna wizyta...bez pośpiechu i skrupulatnie przeprowadzony wywiad, wszystko na bieżąco jest tłumaczone w przystępny sposób. Lekarz wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i mówi jak będzie wyglądało dalsze leczenie. Szczerze polecam :)

Zdecydowanie polecam wizyte u pana Doktora Otlewskiego w Medixie. Rzeczowy, kompetentny i bardzo sympatyczny. Na wizycie potrafił w sposób zrozumiały wyjaśnić mi przyczynę moich dolegliwości oraz uspokoić moje lęki

Swietny specjalista urolog. Otrzymalam rzetelne konkretne odpowiedzi na nurtujace mnie pytania. I co najwazniejsze - diagnoza okazał się w 100% trafiona. Polecam!

Jestem wdzięczny i szczęśliwy, że trafiłem na tak wspaniałego lekarza. Pragnę podziękować za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną. - Darek

Jestem wdzięczny i szczęśliwy, że trafiłem na tak wspaniałego lekarza.
Pragnę podziękować za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną. - Darek

Kompetentny lekarz, koncentruje się wyłącznie na pacjencie. Dokładnie wysłuchuje pacjenta i po dokładnym wywiadzie oraz badaniach stawia diagnozę.

Wizyta odbyła się punktualnie w miłej atmosferze, lekarz naprawdę w porządku, opowiedział wszystko o moim problemie.

Z perspektywy kilku lat kiedy bylem u pana doktora i poddałem się leczeniu z rozpoznaniem prostaty mogę z wdzięcznością ,uznaniem i szacunkiem wspominać ten czas-dolegliwości całkowicie ustąpiły a jakość życia -chce się żyć. Dziękuję.