lek. med. Przemysław Otlewski

Chirurg ogólny, Urolog

Godziny przyjęć w gabinecie po uzgodnieniu telefonicznym.

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Godziny przyjęć w gabinecie po uzgodnieniu telefonicznym.

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Lekarz bardzo miły, wywiad przeprowadził tak jak powinien, badanie dokładne, z wyczuciem. Biorąc pod uwagę moje wcześniejsze doświadczenia u innych lekarzy uważam, że spisał się na 5 z +! !!!!

Pan Doktor Przemysław Otlewski jest najlepszym lekarzem jakiego znam. Człowiek o wielkim sercu-ma wspaniałe podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm przy diagnozowaniu i leczeniu prostaty; przede wszystkim wielka dokładność przy diagnozie.Można by tu pisać same dobre opinie.Polecam Pana Doktora-nie spotkałam jeszcze tak wspaniałego lekarza jak Pan Doktor.

Naprawdę lekarz godny polecenia. Pan doktor Przemysław Otlewski jest delikatny, cierpliwy, przyjaźnie nastawiony do cierpiącego i zawstydzonego pacjenta. Wzbudza zaufanie co jest bardzo istotne. A co najważniejsze stawia diagnozę i działa w kierunku skutecznego wyleczenia. Najlepszy na hemoroidy :)) Serdecznie polecam

Wszystko w porządku - profesjonalnie i miło. Wizyta prywatna, badanie w cenie. Zdecydowanie mogę polecić.

Przeczytałem wszystkie wystawione oceny doktorowi Otlewskiemu i muszę stwierdzić że jest to prawda. Osobiście byłem pacjentem Pana doktora i z przyjemnością dołączam się do zadowolonych pacjentów . Doktor jest znakomitym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Polecam wszystkim potrzebującym pomocy urologicznej, jeśli chcecie być Państwo zdrowi !!!

Byłam u wielu lekarzy, jednak dopiero dr Otlewski trafnie zdiagnozował moją chorobę. Jest bardzo uprzejmy i wzbudza zaufanie. Jestem bardzo zadowolona.

Profesjonalne podejście lekarza do pacjenta. Na wszystkie pytania otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi. Można liczyć na kontakt telefoniczny. To bardzo ważne. Jestem bardzo zadowolona z wyboru lekarza.

Miałem wodniaka jądra. Pan doktor poradził sobie z nim bezboleśnie !Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Świetny diagnosta. Polecam potrzebującym urologa.

Bardzo dobry lekarz, trafnie stawia diagnozę, ponadto jest ludzki i widziałam u Niego tę chęć pomocy choremu. Przed podjęciem decyzji o wyborze sposobu leczenia, uprzedził mnie o możliwych skutkach każdej z nich. Oceniam Go na bardzo dobrego lekarza. Anna H. z Wrocławia.

Bardzo dobry specjalista. Leczę się u Pana doktora w MEDIXIE. Moje leczenie trwa już długie lata - przypadłość to kamica nerkowa. Przemiły lekarz. Polecam.....super człowiek.