lek. med. Przemysław Otlewski

Chirurg ogólny, Urolog

Godziny przyjęć w gabinecie po uzgodnieniu telefonicznym.

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Godziny przyjęć w gabinecie po uzgodnieniu telefonicznym.

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Świetny lekarz, sympatyczny, rzetelny, pomógł mi wrócić do pełnej sprawności ; Cenię go za to bardzo - Ryszard

Pan doktor trafnie postawił diagnozę - warto było przechodzić badania i uzbroić się w cierpliwość! Bardzo zaangażowany, widać, że zależy mu na pacjencie.

Pan doktor to nie tylko dobry lekarz ale i porządny człowiek. Polecam doktora każdemu kto ma dosyć innych nadętych doktorów. Wszystkiego najlepszego. Jadwiga

Duży plus dla Pana Doktora:) Lekarz, który objaśnia wszystko bardzo dokładnie i szanuje pacjenta. Pozdrawiam i do następnej wizyty :)

Doktor Przemysław Otlewski przyjmuje w Medixie na pl. Hirszfelda 17 we Wrocławiu; szczerze mogę GO polecić ponieważ jest rzeczowy i konkretny, a leki które mi przepisał były strzałem w dziesiątkę. Pozdrawiam serdecznie- Arkadiusz z Wrocławia

Fachowiec wysokiej klasy, posiada ogromną wiedzę a co najważniejsze potrafi ją wykorzystać w praktyce. Miałem duże szczęście, że trafiłem na tego lekarza.

Doktor Przemysław Otlewski z Medixu na placu Hirszfelda 17 we Wrocławiu jest bardzo dobrym specjalistą urologiem , leczy moją kamicę nerkową. Potrafi słuchać i jest lekarzem, który pamięta swoich pacjentów. Polecam Go !!!

Doktor, który chce pomagać chorym pacjentom.Takiego lekarza nie spotyka się często. Ale On robi to wyjątkowo trafnie. Jest rzeczowy i przyjazny pacjentowi oraz przepełniony empatią. Wspaniały lekarz.

Skończyłam właśnie leczenie zalecone przez doktora Otlewskiego a związane ze stanem zapalnym dróg moczowych i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!!!!!!!!!!!!!!! nie spodziewałam się takich szybkich efektów............. jak najbardziej polecam !!!!!!!!!!!!!!!

Jak najbardziej OK. Nic dodać, nic ująć. Pan doktor to bardzo dobry specjalista. Z czystym sumieniem polecam.