lek. med. Przemysław Otlewski

Chirurg ogólny, Urolog

Godziny przyjęć w gabinecie po uzgodnieniu telefonicznym.

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Godziny przyjęć w gabinecie po uzgodnieniu telefonicznym.

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Kompetentny lekarz, koncentruje się wyłącznie na pacjencie. Dokładnie wysłuchuje pacjenta i po dokładnym wywiadzie oraz badaniach stawia diagnozę.

Profesjonalna wizyta...bez pośpiechu i skrupulatnie przeprowadzony wywiad, wszystko na bieżąco jest tłumaczone w przystępny sposób. Lekarz wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i mówi jak będzie wyglądało dalsze leczenie. Szczerze polecam :)

Również przychylam się do pozytywnych opinii innych pacjentów - pana Przemysława Otlewskiego cechuje profesjonalizm, skuteczność i empatia . Wszystkie te cechy sprawiły że poczułam się bezpiecznie . Będę polecać tego Doktora znajomym. Dziękuję p. Doktorze.

Wizyta odbyła się punktualnie w miłej atmosferze, lekarz naprawdę w porządku, opowiedział wszystko o moim problemie.

Zdecydowanie polecam wizyte u pana Doktora Otlewskiego w Medixie. Rzeczowy, kompetentny i bardzo sympatyczny. Na wizycie potrafił w sposób zrozumiały wyjaśnić mi przyczynę moich dolegliwości oraz uspokoić moje lęki

Jestem wdzięczny i szczęśliwy, że trafiłem na tak wspaniałego lekarza. Pragnę podziękować za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną. - Darek

Jestem wdzięczny i szczęśliwy, że trafiłem na tak wspaniałego lekarza.
Pragnę podziękować za troskliwą i profesjonalną opiekę medyczną. - Darek

Swietny specjalista urolog. Otrzymalam rzetelne konkretne odpowiedzi na nurtujace mnie pytania. I co najwazniejsze - diagnoza okazał się w 100% trafiona. Polecam!

Witam . gabinet urologiczny w Medixie jest naprawdę na wysokim poziomie; wyjątkowo profesjonalny lekarz dr Otlewski . jestem bardzo zadowolona z tej wizyty , serdecznie polecam , bo naprawdę warto zajrzeć .

Miła atmosfera w gabinecie, profesjonalizm i dobre podejście do pacjenta. Punktualność, fachowość. Polecam

Lekarz na wysokim poziomie, a odwiedzałam już wiele gabinetów. W końcu jestem zadowolona. Pan doktor Otlewski to gwarancja uśmiechu i poprawienia jakości życia. Dziękuję !