Lekarze Urolog

dr n. med. Adam Kałużny

U clinic
ul. Angielska Grobla 30/85, 80-756 Gdańsk
Gdańsk

Jestem bardzo zadowolony jest spokojny nie chaotyczny. Jestem po TURP iw dalszy okresie miałem duże trudności z pęchem Dr.stwierdził że to prostata,dzięki poprawnej diagnozie i leczeniu pozbyłem się cewnika i funkcjonuję prawie normalnie. Powód: Zmiany po radioterapi.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Jerzy Wojdyn

Stefana Batorego 3
98-200 Sieradz

Bardzo polecam tego lekarza, ma miłe i kompetentne podejście do pacjenta

lekarz Joanna Broda

szpital kliniczny dziciatka jezus
Warszawa

Z Panią Doktor zetknąłem się w Szpitalu Klinicznym AM w Warszawie. Prowadziła mnie przez ponad rok w leczeniu pęcherza moczowego - nowotwór. Wspaniały lekarz i człowiek , pełna empatii i zrozumienia dla chorych. Z wiadomych mi opini wspaniała operatorka ze ,,złotą rączką". Chciałoby się widzieć takich lekarzy wszędzie , a nie tylko w jednym na kilkanaście szpitali. Dziękuję Pani za fachowość i troskę o wszystkich swoich pacjentów.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Wojciech Koczan

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Jana Pawła II 9
37-500 Jarosław

moja corka byla pod opieka tego lekarza miala problem z nerka wszystko sie skonczylo dobrze lekarz godny polecenia
Korzystam z opieki pana doktora od półtora roku. Jestem zadowolony.
Doktor Janusz Nowak jest wsanialym lekarzem, godnym nasladownictwa!Super specjalista Urolog.Pelen dobroci i ciepla, co jest tak wazne dla chorego.Z calym zaufaniem polecam Pana Doktora Nowaka.
Mam do chwili obecnej w pamięci młodego po studiach chirurga P.Grzegorza Herlingera ,który w posób perfekcyjny złozył paluch mojej prawej stopy(kość potrzaskana na kilkanaście kawałków,podeszwa stopy pocięta).Do chwili obecnej stopa funkcjonuje prawidłowo a ja jestem pełen podziwu, że to się udało. Wyrazy wdzięczności dla P.dr.- Zbigniew Michalak z Grójca.
{'id': 28420, 'name': u'Bia\u0142ystok'} Urolog
                                       lek. med. Alicja Hanna Brycka

lek. med. Alicja Hanna Brycka

LEKMED Alicja Hanna Brycka
Ogrodowa 19 Gabinet 9
Białystok

świetny fachowiec, lata doświadczenia, ale przede wszystkim zrozumienie dla człowieka który nie potrafi na zawołanie odnaleźć się w naszej służbie zdrowia i musi zaufać że ktoś dobrze nim pokieruje. Polecam.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Mieczysław Koziarski

Bursztynowa 2 (Kolmed)
04-749 Warszawa

Dokładnie takich lekarzy jak doktor właśnie brakuje u nas w kraju...niestety ale u nas same gibasy

dr n. med. Bogdan Stodulski

Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy

Widok 10 (Terapia)
00-023 Warszawa

Bardzo doświadczony lekarz z super podejściem do dzieci, nawet bardzo małych. Tłumaczy spokojnie przebieg leczenia i odpowiada na wszystkie pytania rodziców. Człowiek wychodzi z gabinetu spokojny i podbudowany. Polecamy pana doktora. Byliśmy na wizycie w prywatnym centrum medycznym.
Opinia dodana przez: Anka

lekarz Lech Byrski

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie
Trynitarska 11
31-061 Kraków

Pan Byrski jest jak dla mnie świetnym lekarzem- szybko zdiagnozował moje dolegliwości, wszystko mi wyjaśniając i kierując na komplet badań, które dzięki jego rekomendacji zostały szybko wykonane. jesli szukacie kompetentnego lekarza to polecam ;)
Fantastyczny lekarz, duża wiedza merytoryczna, zaangażowany w problem, kompleksowo przepytuje o wszystko, co mogłoby być zwiazane z chorobą, zleca badania.

lekarz Piotr Jakubik

Macierzyństwo
Białoprądnicka
Kraków

Bardzo dokładny i skrupulatny lekarz.Poświęcił mi dużo czasu a najważniejsze,że jego leczenie pomogło. Dziękuję doktorze
Opinia dodana przez: arek45

lekarz Michał Malkowski

Kayedra kliniki urologii
szfajcarska
Poznań

Lekarz z doświadczeniem,kompetentny no i człowiek o wielkim sercu.Polecam serdecznie.

lekarz Krzysztof Kamecki

Centrum Onkologii
Bydgoszcz
85-796 Bydgoszcz

Przypadek , że trafilismy do tego lekarza (byliśmy umówieni do innego) Kamecki za pierwszym razem trafił gdzie trzeba przy biopsji prostaty - świetnie czytanie wyniku tomografii, potem szybko skierował na operację, dobrał metodę w której się dobrze czuje i która przy tak zaawansowanym stadium raka ( rozlewający się nowotwór) była najlepszym rozwiązaniem i dokonał całkowitej prostatoktemii i obecnie po 2 latach PSA nie rośnie wcale. Świetnie tłumaczy metody leczenia i ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Daniel Leszczyński

Chirurg ogólny, Urolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Warszawa

Leczę się u doktora Daniela Leszczyńskiego od wielu lat. Mam do niego 100% zaufanie. Robi wszystko aby zapewnić mi bezpieczeństwo (jak mawia - nie przeoczyć czegoś) przy możliwie minimalnym obciążeniu mojego organizmu. Zawsze szczegółowo omawiamy sytuację i możliwe drogi działania. Jak rzadko który lekarz dr Leszczyński umie słuchać pacjenta, objaśniać dostępne opcje i wspólnie z pacjentem (a nie ex cathedra) podejmować decyzję. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Andrzej Szedel

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora. Pan doktor dokładnie wytłumaczył mi jak będzie wyglądał zabieg. Bardzo miły człowiek, życzyłabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pacjenta.

dr n. med. Artur Lemiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Rodzinnej
ulica Księdza Ruta 9
72-300 Gryfice

Na pierwsza wizytę u Pana Doktora trafiłem na początku maja 2017r. ze wstępną diagnozą nowotworu złośliwego nerki. Diagnoza sie potwierdziła czekała mnie nefrektomia radykalna. Ze względu na duży rozmiar guza i ból, który powoli uniemozliwiał mi normalne funkcjonowanie Pan Doktor zrobił co w Jego mocy aby operacja odbyła sie niezwłocznie. Nie owijał w bawełnę, mówił rzeczowo i przedstawił mi konkretny plan działania dzięki czemu wiedziałem co mnie czeka i mogłem ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Sebastian Ciszewski

Przwatnz Gabinet Lekarski
Korfantego 1A
Chróścice

Bardzo dobry lekarz, dokładny, rzetelny. Dba o pacjenta. Jest bardzo uczciwy, nie naciąga na niepotrzebne badania. Spokojnie wszystko tłumaczy i przedstawia możliwe sposoby leczenia. Zdecydowanie polecam!!!
Opinia dodana przez: Marzena Pawłowska

Tomasz Kazik

Plac Dworcowy 3A/Q
82-300 Elbląg

Najważniejsze, że jest lekarzem znającym się n a rzeczy. W moim przypadku pomógł i to najważniejsze. A że się uśmiecha macha rączką jak piszą inni, to nie musi być dla każdego wykładnikiem fachowości lecz na pewno wychowania. Potwierdzić mogę, że jest b.dobrym Fachowcem... Pozdrawiam..
Opinia dodana przez: wacław