lekarz Urszula Mróz

1,9
1,3
1,3
1,4

Polecam bardzo sumienny lekarz po za tym diagnozą ważniejsza niż uprzejmość Tak więc 100% pozytywnie

Najgorszy pediatra z jakim mialam do czynienia na opiece całodobowej w starym szpitalu. U rocznego dziecka zdjagnozowala źle zapalenie ucha co na drugi dzień nasz pediatra od razu wykluczył. To hula trzydniowka. Najmniej kompetenty lekarz z jakim się spotkałam. W okresie pandemi pani doktor zrobi wszystko by rodzica z dzieckiem spławić i nie zbadac na całodobowej opiece. Uważam że robi straszna krzywdę pracując jeszcze w tym ważnym zawodzie.

Doktor Mróz jest osobą wybitnie bezczelną. Traktuje pacjentów jak imbecyli, którzy nie mają prawa zadawania pytań ani sugesti przy wystawianiu diagnozy. Nie potrafi pohamować się od wygłaszania swoich nieuzasadnionych i perfidnych przemyśleń, wyzywając rodziców od wyrodnych i nieodpowiedzialnych matek przed ich własnymi dziećmi. Z wielką łaską wypisuje przedłużenie recepty, negując trafność diagnozy postawionej przez specjalistę.

Pani nie ma za grosz empati i szacunku do człowieka. Poszedłem z biegunką i odwodnieniem a zapisała że syn wymiotuje i nie je. Później się dziwią ludzie że źle diagnozy są wystawiane jak taki lekarz napisze głupoty wyssane z palca. PS. Dzieci się boją tej kobiety. Jesli jest z możliwość polecam wybierać innego lekarza inaczej rodzicom gwarantuje porządne nerwy.

PS. Dzieci się boją tej kobiety.

Najgorszy pediatra z jakim miałam kiedykolwiek doczynienia. Stałe leki jakie moje dziecko przyjmuje od 4 lat i wypisze 1 opakowanie żebym musiała za tydzień znow przyjść po kolejną ze zwykłej złośliwości ( każdy inny pediatra wypisuje 6 opakowań) Niemiła dla dziecka, podważa leczenie i zasadność stosowania leków przepisywanych przez specjalistów. No i wszystkiemu co się dzieje winna matka.

Nie polecam !!!! Lekarka arogancka nie uprzejma i nie nadająca się do leczenia dzieci . Pani doktor minęła się chyba z powołaniem i już dawno powinna iść na emeryturę . Szkoda czasu na tą panią

Nie miła, pojechałam z dzieckiem na całodobowa dziecko (jak się później okazało u innego lekarza) miało zapalenie tchawicy i oskrzeli pani przepisała zyrtec i kazała spać dziecku przy otwartym oknie a jak coś mi nie pasuje to mam jechać sor

Pani doktor bardzo nie uprzejma! Podejscie do dzieci tragicznie, nigdy nie spotkalam sie z tak nie milym lekarzem, nie polecam i juz nigdy do niej nie pojde z dzieckiem na wizyte! TRAGEDIA

Diagnoza postawiona przez lekarkę nie wynikała z żadnych badań, raczej chyba ze statystyk występowania schorzenia wśród dzieci. Była w 100% nietrafiona, co potwierdziły badania wykonane w Krakowie. Lekarka, na podstawie objawów, od pierwszych wizyt nie rozważała możliwości innej choroby. Czas poświęcony na wizyty i między nimi uważam za całkowicie zmarnowany. O uprzejmości nie chciałabym się wypowiadać, to trzeba zobaczyć na zasadzie "przeżyj to sam..." Nie polecam, wręcz odradzam. Jeśli potrzebujecie leczyć u dzieci choroby gastryczne, to zaczynajcie od Prokocimia.

Może Pani doktor ma wiedzę ale co do podejścia do dziecka kompletnie się nie nadaje. Córka się jej boi i płacze, jest oschła i gburowata. Z wielka łaską odpowiada na pytania odnośnie stanu zdrowia dziecka