lekarz Urszula Mróz

Gastrolog, Pediatra

1,7
1,4
1,3

Pani doktor przyjęła 2-letniego pacjenta, podała syrop islandzki i to wszystko. Tego samego dnia chłopiec trafił do szpitala CRP - 8 ; dalej pisał nie będę ale jest to skandal i niedouczenie, niestety ale lekarze dzisiaj są niedouczeni, zawsze byli ale to co się wyprawia dzisiaj to jest totalna porażka, odradzam Panią doktor .

Byłam z dziećmi na calodobowce w starym szpitalu. Nie lubię pisać niepochlebnych opinii, ale zdecydowanie odradzam wizytę u tej pani doktor. Wszystkie negatywne opinie, które tu przeczytałam pokrywają się w 100% z rzeczywistością. Przykre. Omijać panią szerokim łukiem.

Przede wszytskim bardzo nie miła i uszczypliwa Pani doktor .pojechaliśmy z dziećmi z myślą że dostaniemy się jeszcze do lekarza z poprzedniej zmiany jednak nie udało się. Dzieci były zdenerwowane .mimo lat doświadczenia nie zmieniła swojego zachowania. Lekarz pediatra powinien lubić dzieci a nie wykonywać pracę na siłę z niechęcią. Później się dziwi człowiek ze dzieci nie lubia się badać i mają dystans do lekarzy . Osobiście nie polecam.

Totalna porażka! Radzę uciekać gdzie pieprz rośnie. Wszyscy w poczekalni truchleją, na wieść kto przyjmuje w czasie dyżuru od 18. Po co zatrudniać osobę o takim podjsciu i takiej opinii?

Nie ma słów w słowniku ludzi kulturalnych by opisać wizytę z 5 letnim dzieckiem u tej Pani doktor. Cisną mi się na usta same wulgaryzmy gdy przypominam sobie jak lekarz traktuje dziecko i jakie zalecenia ordynuje. Straciłem tylko pieniądze na wizytę prywatną zamówioną natychmiast po wyjściu z gabinetu Pani doktor.

Najgorsza Pni doktor z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia. Zakłada, że młoda matka nie ma pojęcia co robi z dzieckiem. Podchodzi zarówno do matki jak i do dziecka z lekceważeniem i bez kszty szacunku. Z wizyty wyszłam kompletnie nie mając pojęcia co dolega dziecku i jak dalej z nim postępować.

Doktor Mróz jest osobą wybitnie bezczelną. Traktuje pacjentów jak imbecyli, którzy nie mają prawa zadawania pytań ani sugesti przy wystawianiu diagnozy. Nie potrafi pohamować się od wygłaszania swoich nieuzasadnionych i perfidnych przemyśleń, wyzywając rodziców od wyrodnych i nieodpowiedzialnych matek przed ich własnymi dziećmi. Z wielką łaską wypisuje przedłużenie recepty, negując trafność diagnozy postawionej przez specjalistę.

Nie miła, pojechałam z dzieckiem na całodobowa dziecko (jak się później okazało u innego lekarza) miało zapalenie tchawicy i oskrzeli pani przepisała zyrtec i kazała spać dziecku przy otwartym oknie a jak coś mi nie pasuje to mam jechać sor

Najgorszy pediatra z jakim mialam do czynienia na opiece całodobowej w starym szpitalu. U rocznego dziecka zdjagnozowala źle zapalenie ucha co na drugi dzień nasz pediatra od razu wykluczył. To hula trzydniowka. Najmniej kompetenty lekarz z jakim się spotkałam. W okresie pandemi pani doktor zrobi wszystko by rodzica z dzieckiem spławić i nie zbadac na całodobowej opiece. Uważam że robi straszna krzywdę pracując jeszcze w tym ważnym zawodzie.

Pani doktor bardzo nie uprzejma! Podejscie do dzieci tragicznie, nigdy nie spotkalam sie z tak nie milym lekarzem, nie polecam i juz nigdy do niej nie pojde z dzieckiem na wizyte! TRAGEDIA