Lekarze Katowice

lekarz Dominika Jasińska-Stasiaczek

MSWiA
Głowackiego 10
42-052 Katowice

Duża wiedza, kompleksowe, ale przede wszystkim ludzkie i pełne troski podejście. Po wielu miesiącach nieskutecznych prób leczenia mojej choroby Pani doktor była pierwszym lekarzem, który zdiagnozował problem i pomógł. Polecam.
Opinia dodana przez: Karina

lek. dent. Mściwoj Mąka

NZOZ ONKO-MEDICA
Henryka Sienkiewicza 9/2
40-031 Katowice

Polecam dr ,kompetencja delikatny,wyjaśni wszystko uspokoi nerwy. Dzięki niemu strach przed dentysta poszedł w niepamięć..
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Seksuolog
                                       mgr Karolina Sęk

mgr Karolina Sęk

Seksuolog, Psycholog

Gabinet Prywatny Relacje w Renowacji
ul. ks. F. Blachnickiego 4
Katowice

Cieszę się, że trafiłam do Pani Karoliny. To sympatyczna osoba, przed którą można się otworzyć i nie odczuwa się skrępowania. Rozmowa jest prowadzona profesjonalnie i w miłej atmosferze. Pani psycholog pomogła mi w uświadomieniu sobie rzeczywistego problemu. Po każdej sesji czuję się coraz silniejsza. Dziękuję i serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Arleta

lekarz Piotr Dziurkowski

Radiolog

Centrum Diagnostyczne
Panewnicka 65
40-760 Katowice

Cudowny empatyczny lekarz ,banadnie na NFZ a pan doktor wyszedł, wyjaśnił, uspokoił i wytłumaczył co dalej ,no cudowny facet ! Nie spotkałam takiego lekarza
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Martyna Malus

ul. Zabrska 14/3
40-083 Katowice

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Martynę. Super podejście do pacjenta. Po wizytach u Pani Martyny, strach przed stomatologiem został usunięty.
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Magdalena Kuś-Florek

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice

Przesympatyczna Pani stomatolog. Nie tylko uprzejma ale i w prosty sposób potrafi wytłumaczyć co trzeba zrobić i dlaczego. W tym przypadku leczenie kanalowe, więc nie obyło się bez kilku wizyt. Pozdrawiam serdecznie! Adam
Opinia dodana przez: Adam

Dariusz Machniak

Zespół Nr 2 "S" Katowice, ul. Józefowska 119
Józefowska 119
40-145 Katowice

Rewelacyjny lekarz. Kompetentny, miły i bez problemu przyjmuje w razie nagłej potrzeby. Polecam serdecznie!
Opinia dodana przez: sonia

Adam Cybis

Dietetyk

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice

Schudłam 10 kg, czuje sie świetnie i co najwazniejsze mam prawidłowy cukier. Polecam

lekarz Halina Otroszkiewicz

Cicha 10
40-116 Katowice

Pani Doktor Halina Otroszkiewicz jest jednym z najlepszych lekarzy jakich spotkalem.Jest bardzo kompetentna i dobro pacjenta jest u Pani Doktor zawsze na pierwszym miejscu. Polecam leczenie u Pani Otroszkiewicz kazdemu kto u innego lekarza nie znalazl nalezytej pomocy-napewno pomoze wiem to po sobie.Jerzy z Katowic
Opinia dodana przez: kuczera

Krzysztof Górski

szpital okulistyczny
40-952 Katowice

Pan Krzysztof jest moim lekarzem prowadzącym i w razie jakichkolwiek moich wątpliwości zgłaszam się do Niego, a on mi wszystko na spokojnie tłumaczy, nie jest taki szorstki, zawsze miło rozmawia... Naprawdę polecam Go Wszystkim... Zgadzam się z wypowiedzią niżej: Jemu nie zależy na pieniądzach, tak na prawdę zależy Mu na tym by pomóc człowiekowi...
Opinia dodana przez: zonka

lekarz Katarzyna Kanwiszer-Nowara

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Specjalistyczna Praktyka Dermatologiczna
ul.Opolska 11
Katowice

Pani Doktor zawsze poświęca dużo czasu i dokładnie wszystko tłumaczy. Bardzo uprzejma i życzliwie doradza najlepsze metody leczenia.Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Krzysztof Szaniewski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

EuroMedic MEDICAL CENTER
ulica Kościuszki 92
40-519 Katowice

Polecam- osobowość o silnej motywacji pomocy chorym.Atutem lekarza jest sposób przekazywania wiedzy dotyczącej dolegliwości chorobowych pacjenta.Fachowość,empatia,indywidualność,spokój i opanowanie to predyspozycje, których można pozazdrościć,dlatego mój wybór był oczywisty.
Opinia dodana przez: dmd2

lek. dent. Emad Hmdan

Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny im. prof. Kornela Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Bardzo dobry dentysta, miły, delikatny. Ma wspaniałe podejście do pacjentów. Chodzi do niego cała moja rodzina i wszyscy są zadowoleni.
Opinia dodana przez: Natalia

Aleksandra Lamparska-Warchalska

Psychiatra dziecięcy

Czerwińskiego 1/1
Katowice

Byłam z córką na wizycie u pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Zadaje fachowe pytnia dotyczące problemów dziecka, nie stawia pochopnie diagnozy ale też nie odsyła na wieczne nigdy. Od razu proponuje co dalej robić, gdzie znaleźć terapię, jakie formalności załatwić. My dostałyśmy diagnozę po drugiem spotkaniu chociaż wcześniej byłam z córką u kilku psychologów i innego psychiatry i usłyszałam, że mam rozpuszczone dziecko. Po raz pierwszy mogłam z kimś ...

lekarz Katarzyna Kuśnierz

ulica Medyków 14
40-752 Katowice

Trudno opisać w kilku zdaniach jak wspaniałym fachowcem oraz człowiekiem jest Pani Docent. Jej wiedza, doświadczenie i umiejętności są na najwyższym światowym poziomie. Podejmuje się leczenia tam, gdzie inni rozkładają bezradnie ręce. Pani Dr jest niezwykle empatyczna, pełna zrozumienia i cierpliwa, zarówno wobec pacjenta, któremu okazuje dużo wsparcia, jak i rodziny chorego. Niezwykły człowiek i lekarz, który potrafi pochylić się nawet nad ciężkim "przypadkiem". Dziękujemy i polecamy serdecznie!
Opinia dodana przez: Paweł & Małgorzata

lekarz Katarzyna Łagodzka

Lekarz medycyny pracy

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Pani dr Katarzyna Łagodzka była lekarzem mojego taty. Dzięki trafnej diagnozie i natychmiastowym skierowaniu na badania zyskaliśmy ROK jego życia (RAK TRZUSTKI o najwyższym stopniu złośliwości, tata dzięki szybkiej interwencji miał szanse na operację). Cudowny lekarz, pełen empatii. Tata bardzo ją cenił. Nawet trudnym w okresie nawrotu choroby i pogorszenia stanu taty mogliśmy liczyć na pomoc. Pozdrawiam i życzę każdemu takiego lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Jacek Semenowicz

NZOZ "SZPITAL AVIMED" Sp. z o. o.
ulica Gliwicka 159
40-857 Katowice

Jestem 2 miesiące po endoplastyce biodra u dr. SEMENOWICZA, SUPER LEKARZ, SPECJALISTA I CZŁOWIEK, BARDZO SIĘ MARTWI O SWOJEGO PACJENTA. POLECAM TEGO LEKARZA

lekarz Anna Borowik

epione
ul. piotrowicka 68 Katowice
40-723 Katowice

Jest wyjątkowym lekarzem, zawsze uśmiechnięta do pacjenta, każdy chory jest dokładnie przebadany. Życzę każdemu takiego wspaniałego lekarza pierwszego kontaktu.
Opinia dodana przez: sławomir

lekarz Magdalena Włoch-Targońska

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 7 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca
ulica Ziołowa 45-47
40-635 Katowice

Witam . chciałam przekonać wszystkich niezdecydowanych do wizyty u pani doktor.Mialam ogromne bóle stawów i mięśni, byłam u wielu lekarzy nikt nie potrafił mi pomóc ani ortopeda ani neurolog , internista i wielu innych ,aż trafiłam na panią doktor zleciła szereg badań, i wkońcu diagnoza - fibromialgia - . Już po dwóch wizytach stwierdziłam ,że jest to doktor przez duże D , posiada ogromne wiadomości medyczne w każdej dziedzinie ,przekonałam ...
Opinia dodana przez: irena

lekarz Adam Kozera

Studio Optyczno Okulistyczne
Al Korfantego 62
40-161 Katowice

Chciałbym numer kontaktowy do tego doktora jak by miał ktoś top proszę o kontakt i adres dokładny w tych Proszowicach sprawa pilna dziekuje
Opinia dodana przez: Piotr