Usg Ginekologiczne Kraków

lek. med. Krzysztof Serafin

USG ginekologiczne, USG Doppler

Centrum Medycyny Rozrodu ARTVIMED
Legendy 3/1

Pan Doktor Serafin to lekarz z powołania. Z całą pewnością mogę polecić go każdej pacjentce. Podczas pobytu w szpitalu prowadził moją zagrożoną ciążę bliźniaczą aż do końca oraz wykonywał cesarskie cięcie. W sposób profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem oraz troską podchodził do sprawy. Poświęcał dużo czasu na szczegółowe badanie, wszystko bardzo dokładnie wyjaśniał, konkretnie odpowiadał na pytania. Zawsze znajdował czas aby rozwiać moje wątpliwości, w błyskawiczny sposób rozwiązywał wszelkie problemy dotyczące prowadzenia ciąży. Zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do pacjentek, z wielkim poczuciem humoru nawet na sali operacyjnej. Pan Doktor Serafin to lekarz z ogromną wiedzą medyczną i niesamowitą empatią. Jestem wdzięczna za to że podjął się prowadzenia tak trudnej ciąży jak moja. Dzisiaj mam dwie wspaniałe i zdrowe córeczki. Dziękuję Panie Doktorze :)

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Olga Kacalska-Janssen

Vip-med
Cegielniana 4
Kraków

Bardzo miła, sympatyczna godna polecenia pani doktor zna się na rzeczy. Nie zamieniła bym jej na innego lekarza za skarby świata.

Opinia dodana przez: Monika
USG ginekologiczne Kraków lek. med. Andrzej Bałasz

lek. med. Andrzej Bałasz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15

Nie należę do łatwych pacjentek. Doktor Bałasz prowadził moją ciążę, a ja bardzo stresowałam się każdą wizytą i martwiłam, żeby wszystko było w porządku. Wybrałam doktora Bałasza na podstawie bardzo dobrych opinii. I nie zawiodłam się. To świetny lekarz. Bardzo dokładnie tłumaczy co się dzieje, odpowiada na wszystkie pytania i ma rewelacyjny kontakt z pacjentem. Na większość wizyt przychodziłam razem z mężem. Nawet mąż (omijający lekarzy szerokim łukiem) bardzo polubił pana doktora i wizyty u niego. Wizyty przebiegają w bardzo pogodnej atmosferze. Z doktorem można pożartować, co odstresowuje. I co najważniejsze: wszystkie żarty są na miejscu, doktor ma szacunek do pacjentek. Doktor Bałasz dokładnie analizuje badania i niczego nie ignoruje. Doktor Bałąsz to lekarz, któremu można zaufać. Gdybym jeszcze raz miała wybrać lekarza prowadzącego ciążę, na pewno wybrałabym doktora Bałasza. Urodziłam zdrowego synka, nawet porodu nie wspominam jako traumy - choć skończyło się cesarskim cięciem, bo maluch był dwa razy okręcony pępowiną. Doktor Bałasz nie zapomniał o mnie w szpitalu. Interesował się co się dzieje, to też bardzo ważne. Polecam, polecam, polecam. Naprawdę niewielu jest takich lekarzy jak doktor Bałasz: profesjonalnych i sympatycznych.

Opinia dodana przez: Adriana Kaczmarczyk

lekarz Jadwiga Masior

KOV-MED

Kraków

mam 50 lat sporo widziałam... i przyznam ,pierwszy raz byłam u takiego lekarza, który podczas wizyty relacjonuje badanie i pacjent wszystko wie. bada rowniez pirsi. super kontakt- bez dystansu, jak u przyjaciołki.
Z czystym sumieniem zaprowadzę córkę.

Z czystym sumieniem zaprowadzę córkę.

lekarz Klaudia Sowula

USG ginekologiczne, USG

SOFIMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Sofimed
ulica Norymberska 10 C/101

miła i sympatyczna pani doktor wizyta nie krępująca, dobrze się z nią rozmawia i delikatnie wykonuje badanie.

Opinia dodana przez: Piotr

Grażyna Nowakowska

LuxMed

Kraków

po długich poszukiwaniach lekarza- ginekologa który zainteresowałby się moimi dolegliwościami i coś na nie zaradził trafiłam do pani Nowakowskiej. Miła, uprzejma i od razu biorąca się do pracy.Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Sławomir Piwowarczyk

Na Siemiradzkiego
Siemiradzkiego 1
Kraków

Bardzo kompetentna osoba, znająca się na swojej pracy. Cierpliwy i spokojny lekarz. Bez pośpiechu przyjmuje swoje pacjentki niezaleznie od rodzaju wizyty... i wszystko w miłej atmosferze :-)

dr n. med. Ryszard Jankowski

Gabinet Ryszard Jankowski
Kostrzewskiego 47

Miły, przyjemny i zawsze pomocny lekarz. Przyjmuje prywatnie więc trzeba liczyć się z jakimiś wydatkami, ale moim zdaniem dużo bardziej warto iść prywatnie niż szukać i szukać dobrego lekarza na nfz. Dobrze wydane pieniądze.

Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Marek Michalski

Centrum Medyczne Apamea
ulica Lea 22/u4

20.06.2013 byłam w Centrum Medycznym APAMEA na USG genetycznym w 12tyg. ciąży.
Badanie przeprowadzał Lek.med.Marek Michalski
Badanie trwało około 30 min.
Pan doktor który przeprowadzał badanie jest niezwykle miły i uprzejmy a przy tym Profesjonalny!!!
Pan doktor zbadał dziecko dosłownie centymetr po centymetrze a przy tym tłumaczył każdy badany centymetr!!!!!!!!!!!

20.06.2013 byłam w Centrum Medycznym APAMEA na USG genetycznym w 12tyg. ciąży.
Badanie przeprowadzał Lek.med.Marek Michalski
Badanie trwało około 30 min.
Po wykonanym badaniu USG Pan doktor dodatkowo omówił wynik badania oraz odpowiedział na wszystkie zadane pytania oraz przekazał wynik badania wraz ze zdjęciami USG dużą ilością zdjęć!!!! + plus nagranie całego przebiegu badania usg na płycie!!!!!!!!!!!
SERDECZNIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Karolina

prof. dr hab. Sofimed Sofimed

ulica Norymberska 10 C/101

Badania USG ginekologiczne w mieście Kraków