Lekarze Łódź

Ewa Stanisławska

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Kurowice
95-006 Łódź

Dobry,sympatyczny lekarz. Nie przesadza z serwowaniem antybiotyków ale gdy potrzeba to też się przed nimi przesadnie nie wzbrania. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: mariusz

dr n. med. Alina Mochecka-Thoelke

Neurolog

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Cudowny człowiek i lekarz.Madra i empatyczna.Daje poczucie bezpieczenstwa.Solidna, miła uprzejma.Zawsze pomocna.Oby wiecej takich lekarzy i swiat staje sie lepszy, a choroby do zniesienia.Zdrowia Pani Doktor!

Agata Pawlak

Logopeda, Logopeda dziecięcy

"Terapia mowy"
95-020 Łódź

Bardzo dobra logopedka z dużym doświadczeniem.Potrafi bardzo optymistycznie podejść do choroby dziecka co jest bardzo ważne dla rodziców.Szczerze polecam.

lekarz Małgorzata Skrobirando

Centra Medyczne MEDYCEUSZ-Sporna
Sporna 83
91-708 Łódź

Ciepła i kompetentna . Trafne diagnozy, rozsądnie zalecane leki. Opinia na podstawi wieloletniej opieki nad moim synem.

dr Piotr Kędziora

poradnia
Sporna 71/73
91-738 Łódź

Rzeczowy, życzliwy, kompetentny z poczuciem humoru, cierpliwy polecam dr Kędziorę do zobaczenia. 💐🌷🌹
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Ali Koussan

Piotrkowska 193 lok. 28
90-447 Łódź

Świetny stomatolog! Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie! Zrozumiale wytłumaczony przebieg leczenia! Fachowa pomoc! Polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Agnieszka Federowicz-Lewandowska

Pulmonolog, Pediatra

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Rzgowska 281/289
Łódź

Serdecznie polecam Panią doktor! Pani doktor niezwykle cierpliwa, nawet w stosunku do dziecka, które nie zawsze chce współpracować. Naprawdę ma wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo ciepła, miła, zawsze uśmiechnięta i pomocna. Wszystko zawsze wytłumaczy i odpowie na każde pytanie rodzica. Zawsze na wizycie poświęci tyle czasu ile potrzeba. Najlepszy lekarz z jakim mieliśmy do czynienia!!! Godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Mama Mai

lekarz Jacek Dalecki

Chirurg dziecięcy

Lubeckiego 1/30
91-403 Łódź

Dr J.Dalecki rzeczowy i sympatyczny.Wszystko wyjasnił szczegołowo.Pierwszy raz w życiu nie pocxułam podania sterydu w nadgarstek.A mialam juz kilkakrotnie podawany.Rewelacyjnie podał!!Dziękuję za pomoc p Doktorze!Polecam !!
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Maciej Białas

Łanowa 20A/1
91-103 Łódź

Świetny specjalista, godny polecenia. Tłumaczy, wyjaśnia wątpliwości i odpowiada na pytania. Uprzejmy, z szacunkiem do pacjenta, któremu poświęca odpowiednią ilość czasu.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Joanna Osuchowska-Rybacka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Instytut Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
ulica Pomorska 251
92-213 Łódź

Pani Dr. z niesamowitą cierpliwością i podejściem do dzieci. Zawsze uśmiechnięta, ciepła i życzliwa. Godna zaufania, a przerobiliśmy kilka gabinetów i "fachowych" opinii. Dzięki Pani Dr. córka ma nadal zęby i lęk przed fotelem i gabinetem schowany do kieszeni:)
Opinia dodana przez: Mama Antosi

lek. dent. Jędrzej Gawryś

Przychodnia
Prezydenta Gabriela Narutowicza 34
90-135 Łódź

Jestem pod wrażeniem w jaki sposób zostałem obsłużony. Mam nadzieję że poziom jaki pan reprezentuje będzie znakiem rozpoznawczym.
Opinia dodana przez: Jacek

lek. med. Ryszard Kujawski

Wólczańska 197/3
90-531 Łódź

Doktor godny polecenia, prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie,a przy tym przeuroczy człowiek - zbiegi wykonywane przez niego są wykonywane bezboleśnie z dużym zaangażowaniem, jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jadwiga Indelak

ulica Kusocińskiego 4/18
94-004 Łódź

Pani doktor już na początku wizyty wzbudziła moje zaufanie. Posiada ogromną wiedzę. Jest bardzo serdecznie nastawiona do pacjenta i co najważniejsze poświęca mu tyle czasu ile potrzeba, a to w obecnych czasach jest rzadkością. Następnym razem na pewno skorzystam z jej usług.
świetny, spokojny lekarz z powołania. Wszystko dokładnie i konpetentnie wyjaśnił i wytłumaczył. Spokojnie przygotował mnie do operacji. Po zabiegu poświęcał naprawdę sporo czasu. Gorąco polecam panią pacjętkom. Dziękuję panie doktorze.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Piotr Lenczewski

Kardiolog, Internista

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

Pan doktor P.Lenczewski jest wspanialym lekarzem godnym polecenia.Bardzo cieply czlowiek.Mialam w czerwcu koronografie,bardzo sie balam i to wlasnie pan doktor mnie uspokoil,jako jedyny wytlumaczyl na czym polega to badanie.Mialam wielkie szczescie,ze akurat mial dyzur w szpitalu.Profesjonalizm i talent tak mozna powiedziec o doktorze.Dziekuje panu z calego serca za wszystko co pan dla mnie zrobil.Dzis po badaniu czuje sie swietnie,a to zasluga pana doktora.Pan doktor zasluguje nie na piatki,tylko na same ...
Opinia dodana przez: anna

dr n. med. Joanna Zimmer-Nowicka

Laryngolog, Foniatra

Gabinet Foniatryczny i Laryngologiczny
Narutowicza 116A
90-145 Łódź

Pani doktor pomogła mojej córce dwukrotnie.Ale ten drugi raz to prawdziwy "majstersztyk" lekarski. Z nierozpoznanym przez pięciu: słownie "pięciu" lekarzy w tym 3 dr n med. laryngolodzy kokluszem Pani Doktor na wysłanego do niej emaila z objawami choroby odpowiedziała, zadając przy tym kilka pytań i zlecając 4 badania.Fakt że badania robiłam prywatnie, ale już po drugim badaniu było wiadomo że córka choruje na koklusz. Pytanie moje brzmi: co robiło tych ...

Mariola Kmieć

Okulista dziecięcy

Poradnia
Próchnika 7
90-408 Łódź

Na badanie wzroku do Pani Marioli Kmieć zostałem skierowany przez lekarza medycyny pracy. Staram się o odnowienie uprawnień na kierowce zawodowego, a badanie okulistyczne jest jeden z wielu, które trzeba wykonać. Niezwykła serdeczność, łatwość w nawiązywaniu kontaktu z pacjentem, kompetencje i łagodne usposobienie sprawiają, że człowiek ma wrażenie jakby trafił do lekarza z powołania. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty i z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią Mariolę Kmieć każdemu, ...

prof. dr hab. n. med. Arkadiusz Jeziorski

Chirurg onkolog

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Profesor A. Jeziorski jest wybitnym fachowcem . Jest człowiekiem, pełnym życzliwości i taktu, o wysokiej kulturze osobistej. Oddział , którym kieruje działa na bardzo wysokim poziomie. Pracujący tam personel traktuje pacjentów indywidualnie dając o ich zdrowie fizyczne i komfort psychiczny. Zarówno lekarze jak i pielęgniarki traktują pacjentów z życzliwością i szacunkiem. Wdzięczne pacjentki (operowane 16 września przez Doc. Nejca) Beata KM i Halina T
Opinia dodana przez: Beata KM

lekarz Piotr Narbutt

przychodnia
plac Hallera 1
90-647 Łódź

Bardzo dobry, kompetentny, empatyczny lekarz! Brakuje mi słów, aby wyrazić uznanie! Polecam wszystkim, którzy szukają wybitnego specjalisty, aby powierzyć mu swoje zdrowie i życie
Opinia dodana przez: Regina

Dariusz Gąsiorowski

Halluxmed
Pabianice ul.Grota Roweckiego
Łódź

Serdecznie polecam. Kompetentny , miły, zaangażowany w leczenie. Ważny jest pacjent i lekarz robi wszystko aby pomóc. Stan mojego stawu barkowego po leczeniu przez innego pseudo lekarza był tragiczny. Dr Gąsiorowski potrzebował 2 miesięcy abym uzyskała 95 % sprawność. Nie szukajcie, macie problem idżcie do dr |Gąsiorowskiego. POLECAM
Opinia dodana przez: Beata