Lekarze Łódź

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M.Kopernika w Łodzi
Pabianicka 62
93-513 Łódź

U pana dr Srebrzyńskiego upiększam się od 2008 r. Zabiegom medycyny estetycznej poddawałam się już wcześniej u innych lekarzy, ale gdy poznałam Pana Doktora i efekty jego pracy, pozostałam jego klientką do dnia dzisiejszego.Gdy trafiłam do Niego, nastawiona byłam na zabiegi, które pozbawią mnie wszelkich zmarszczek, lubiłam mieć wszystko na tzw "blachę"; niestety z czasem zaczęłam wyglądać nienaturalnie. To On zmienił we mnie nastawienie do tego typu zabiegów; przekonywał,że najważniejsze ...
Opinia dodana przez: Julita
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Terapeuta
                                       mgr Katarzyna Fiszer

mgr Katarzyna Fiszer

Terapeuta, Psycholog

Psychoporadnia
ul. Sienkiewicza 85/87, pok. 12.11
90-437 Łódź

Ja do Pani Kasi trafiłem po wypadku komunikacyjnym. Miałem problemy ze snem,stany leku ale już zapomniałem o tym dzięki Pani Kasi. Dzięki rozmowa szybko wszystko ustalo. Profesjonalne podejście, no i bardzo sympatyczna jest Pani terapeuta:-) Dziękuję i polecam
Opinia dodana przez: Marcin
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Seksuolog

Seksuolog, Psycholog

Drewnowska 49/19
90-437 Łódź

Wreszcie widzę świat w kolorowych barwach. Długo na to czekałam. Niestety - po odejściu partnera wszystko runęło- pojawiła się niechęć do życia, strach, żal do siebie i świata... nie spałam, nie jadłam. Jak mnie ktoś zmusił do jedzenia - wymiotowałam. Siostra siła zawiozła mnie na terapie do Pani Karoliny do Kliniki Gutkowska. Płacz na terapii, płacz po powrocie do domu , brak wiary, ale chodziłam. Po kilku wizytach zaczęłam odczuwa ...
Opinia dodana przez: joka
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Terapeuta
                                       lek. med. Marcin Matych

lek. med. Marcin Matych

Terapeuta, Internista

Gabinet Lekarski Psychoterapii
Przełajowa 22b blok 22c lok.3
94-046 Łódź

Polecam Pana Doktora. Zna się na rzeczy, potrafi pomóc w problemie. Dobry specjalista. Zostałam skieroana do niego z polecenia teraz sama polecam.
Opinia dodana przez: Izabella

lekarz Małgorzata Woźniacka

Lekarz medycyny pracy, Internista

Centrum Medicover Pomorska
Pomorska 106
91-402 Łódź

Pani Doktor jest najmilsza a zarazem bardzo kompetentną osobą. Potrafi cierpliwie wytłumaczyć jak i wysłuchać pacjenta.Wzbudza zaufanie od pierwszego spotkania. Nie bagatalizuje tego co mówi pacjent.
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Stomatolog dziecięcy
                                       lek. stom. Katarzyna Reczyńska - Chrzanowska

lek. stom. Katarzyna Reczyńska - Chrzanowska

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

1 - Jedynka
Wygodna 1
Łódź

Profesjonalana obsługa zęby pasują jak ulał
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Stomatolog
                                       lek. dent. Adam Michalski

lek. dent. Adam Michalski

STOMATOLOGIA Adam Michalski
Sierakowskiego 8/10
Łódź

Doktorek naprawdę bardzo cierpliwy i wyrozumiały zna się na tym co wykonuje. Ząbki wyleczone a budżet domowy zbytnio nie ucierpiał.
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Dietetyk
                                       mgr Magdalena Kubik

mgr Magdalena Kubik

Dietetyk

Fit & You Gabinet Dietetyczny
Łąkowa 3/5
Łódź

Polecam wszystkim p. Kubik. Trafiłam do jej gabinetu zupełnie przez przypadek w zeszłym roku. Na początku byłam sceptycznie nastawiona, że w ogóle można coś jeszcze ze mną zrobić. W prawdzie moja nadwaga nie była bardzo dużo, ale mój wygląd przekładał się oczywiście na moją samoocenę. Wizyta u p. Magdy pozwoliła mi zrzucić kilogramy bez głodzenia się i stosowania cudownych tabletek. Nauczyłam się jeść zdrowo, czego skutkiem "ubocznym" była utrata wagi. ...
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Internista
                                       dr n. med. Anna Kopff

dr n. med. Anna Kopff

Internista, Kardiolog

Al. Wyszyńskiego 104/35
94-050 Łódź

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.

lek. dent. Tomasz Żurawski

Stomatolog, Ortodonta

Gabinet Dentystyczny Tomasz Żurawski
Wólczańska 23
90-731 Łódź

Polecam. Wszystko tak, jak powinno być. Wizyty przebiegły sprawnie, bez czekania. Lekarz z dużą empatią i kulturą.

dr n. med. Beata Franczyk

Kardiolog

Przychodnia Malinowa
Jana Kilińskiego 21
90-205 Łódź

Znakomity lekarz cechujący się wyjątkową empatią i kompleksowym podejściem do pacjenta. Zawsze gotowy do pomocy o każdej porze (jako jeden z niewielu lekarzy Pani doktor udostępniła swój prywatny numer telefonu dzięki czemu można było otrzymać pomoc zarówno wieczorem jak i w weekendy). Pani doktor potrafiła pomóc moim rodzicom i postawiła trafną diagnozę, kiedy inni lekarze rozkładali bezradnie ręce.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr n. med. Agnieszka Nielepkowicz-Goździńska

Pulmonolog

Avete Centrum Medyczne
Al. Piłsudskiego 138
92-230 Łódź

Pod opieka Pani Doktor jestem już od ponad 2 lat. Kolejny kontakt z Panią doktor w bardzo miłej atmosferze, profesjonalne podejście do pacjenta, z szacunkiem i życzliwym uśmiechem. Specjalista na wysokim poziomie, kompetentna, a przede wszystkim przyjazna pacjentowi. Pani doktor przedstawiła szczegółowo plan dalszego leczenia. Jestem bardzo zadowolona, odzyskałam wiarę w skuteczność leczenia oraz siłę do walki z chorobą. Pani Doktor, z całego serca dziękuję :) Szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Alicja Kacprzak

lekarz Magdalena Krasińska

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Avete Centrum Medyczne
Al. Piłsudskiego 138
92-230 Łódź

jestem pełna uznania dla P .Doktor. Cechy ,które posiada to. profesjonalizm, uprzejmoość i, cierpliwość dla zestresowanych bólem i chorobą pacjentów. Jestem pod wrażeniem czytelności w jaki P .Doktor tłumaczy na czym polega uraz, który się wydarzył i jakie jest proponowane leczenie. Nic dodać, nic ująć. H.P. .
Opinia dodana przez: henryka
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Choroby zakaźne
                                       lek. med. Justyna Ciupińska

lek. med. Justyna Ciupińska

Choroby zakaźne, Hepatolog

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł.Biegańskiego / Przychodnia Specjalistyczna
ul.kniaziewicza 1/5
Łódź

100% profesjonalizm:) Gdy dowiedziałem się o chorobie , nie wiedziałem gdzie w dobie koronawirusa się udać. Do lekarza rodzinnego, żeby dał skierowanie, do prywatnego żeby pokierował odpowiednio.... Nie wiedziałem. Natknąłem się na ten serwis i opinie dr Justyny Ciupinskiej. Zamówiłem teleporade , potem drugą, (czerwiec 2020) , a teraz już jestem zdrowy, odpowiednio pokierowany , a co najważniejsze, bez żadnych znajomości, co w dzisiejszych czasach jest wręcz niemożliwe, a jednak ...
Opinia dodana przez: Sebastian
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Ginekolog
                                       prof. dr hab. n. med. Tomasz Stetkiewicz

prof. dr hab. n. med. Tomasz Stetkiewicz

Żeromskiego 61 (Beatus)
90-625 Łódź

Cudowny lekarz. Cierpliwy, dokładny, z ogromną wiedzą. Zajmował się moją drugą ciążą (zagrożoną) i dzięki panu doktorowi wszystko dobrze się skonczyło. Jesteśmy mu ogromnie wdzięczni za poświęcony czas i doskonała opiekę. Polecam go bardzo!
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Michał Mik

dr n. med. Michał Mik

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

Byłam u Doktora kiedy zaczęłam martwić się o moje hemoroidy. Niesamowite podejście do pacjenta, poświęcił czas na wytłumaczenie mi tego czego zwyczajnie potwornie się wstydziłam. Pomógł, wyleczył i odmienił życie. Polecam Doktora z całego serducha.
Opinia dodana przez: Gosia

lek. med. Jakub Bryll

Gimnastyczna 20
94-128 Łódź

Najpierw była wizyta u pana doktora Brylla w szpitalu WIM w Warszawie i po obejrzeniu RTG zostałam przez Pana Doktora zakwalifikowana do operacji endoprotezy biodra.Szczerze powiedziawszy bałam się przed wizytą bo nie znałam pana dr Brylla.Okazał się przesympatycznym,ciepłym z dużym poczuciem humoru człowiekiem.Wyjaśnił mi wszystko na czym będzie polegała operacja a po tym pogadaliśmy o dzieciach /znaczy ja o wnukach😂/i atmosfera zrobiła się bardzo sympatyczna.Operacja została wykonana po mistrzowsku i ...
Opinia dodana przez: Tamara
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Endokrynolog
                                       dr n. med. Joanna Wiktorska

dr n. med. Joanna Wiktorska

Endokrynolog

Salve
A.Struga 3
93-509 Łódź

Chodzę do Pani Doktor ponad 4 lata. Empatia, oddanie dla pacjenta na najwyższym poziomie. Polecam panią doktor. Lekarz z ogromną wiedzą, doświadczeniem. W rozpoznaniu choroby wykracza również poza swoją dziedzinie medycyny chcąc pomóc pacjentowi z dużymi problemami. Zleca szczegółowe badania oraz poleca udanie się również do innego specjalisty. Zwraca uwagę na szczegóły. Minusem jest fakt, że notorycznie się spóźnia, nie było ani jednej wizyty o czasie. ( min 40 min ...
Opinia dodana przez: Kaśka
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Laryngolog
                                       dr n. med. Izabela Niedźwiecka

dr n. med. Izabela Niedźwiecka

Laryngolog

Niemcewicza 17
93-024 Łódź

Dawno już nie spotkałam się z tak profesjonalnym, rzeczowym, uprzejmym i kulturalnym lekarzem! Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem z powołaniem. Moja córka borykała się z zapaleniem ucha. Byłyśmy u dwóch lekarzy laryngologów w dwóch różnych łódzkich szpitalach ,mimo tego choroba się rozwijała. Dopiero wizyta u Pani dr.Niedzwiedzkiej - trafna diagnoza i trafione leki już po jednej dobie stosowania przyniosło efekty. Dziękujemy.
Opinia dodana przez: Ewa
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Laryngolog
                                       lekarz Krystian Rozmus

lekarz Krystian Rozmus

Laryngolog, Lekarz medycyny estetycznej

CM Wodna 25
Ul. Wodna 25 Łódź
Łódź

Godny zaufania specjalista. Kompetencja,kompleksowość podejścia do pacjenta,rzetelność,dokładne tłumaczenie choroby i sposobu leczenia,uprzejmość. Polecam.
Opinia dodana przez: Małgorzata