Lekarze Łódź

{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Przemysław Lipiński

lek. med. Przemysław Lipiński

Łódź

W Łodzi jest masa chirurgów ale tylko dr Lipiński jest lekarzem specjalizującym się w leczeniu ran. W szpitalu chciano mi już amputować nogę ale na moje szczęście trafiłam do pana doktora który tak długo zajmował się moją nogą, że rana się zagoiła. Jestem dozgonnie wdzięczna i wszystkim gorąco polecam. Ponadto jest człowiekiem wyjątkowo sympatycznym, punktualnym i cierpliwym.
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Marcin Tchórzewski

Chirurg ogólny, Proktolog

Kopernik onkologia
Łódż ul.Paderewskiego 4
93-509 Łódź

Każdemu polecam żeby ma swojej drodze spotkał takiego człowieka , lekarza Empatyczny kompetentny, przemiły człowiek jest świetny w swoim fachu.
Opinia dodana przez: Ola
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Stomatolog
                                       lek. dent. Sylwia Wieteska

lek. dent. Sylwia Wieteska

Gabinet Sylwia Wieteska
Wrocławska 20
91-310 Łódź

Najlepsza na świecie ♡ Panicznie boję się dentysty ale wizyty u Pani Doktor są w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. Na pewno nie zmienia Pani Doktor na żadnego innego dentyste! Gorąco polecam ;)
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Marek Zięba

Pulmonolog

Krańcowa 95
94-305 Łódź

Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.Dobry lekarz.

dr n. med. Piotr Straszyński

Laryngolog, Otolaryngolog

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska SP ZOZ
Sporna 19/23
91-738 Łódź

Zdecydowanie polecam. Chyba poprzednia opinia nie dotyczy tej samej osoby. Z tego co dowiedziałem się w poczekalni wszystko sie potwierdziło. Jest bardzo sympatyczny. Dzięki niemu chyba dalej żyję, po kilku wizytach u innych łódzkich laryngologów dopiero on wskazał na możliwe iine źródło mojej choroby i po rezonansie i operacji jest ok. Gorąco polecam. Zresztą do niego trafiłam też z polecenia sąsiadki.

prof. dr hab. n. med. Paweł Szychta

Chirurg plastyczny

Tylna 3J/12
90-364 Łódź

Do Pana Profesora Pawła Szychty trafiłam około półtora roku temu. Miałam obustronny przerost piersi. Pan Profesor po konsultacji i szczegółowym badaniu zakwalifikował mnie do operacji zmniejszenia piersi z jednoczesnym podniesieniem. Operacja odbyła się bardzo szybko w Łodzi w Centrum Zdrowia Matki Polki. Wszystko odbyło się bez komplikacji, jedynym problem ze strony mojego organizmu była mała krzepliwość krwi, czego nie wykazały wcześniejsze badania. Po operacji i niedługim pobycie w szpitalu Pan ...
Opinia dodana przez: aleksandra
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Psycholog
                                       mgr Anna Leśnikowska-Jaros

mgr Anna Leśnikowska-Jaros

Psycholog

Work Place 59
Ul. Piotrkowska 59
Łódź

Bardzo konkretna, korzystam od kilku lat z krótkich sesji, czasem nawet tylko telefonicznych. Na podstawie nielicznych danych wyciąga trafne wnioski. Pomogła mi inaczej spojrzeć na problemy - dzięki temu rozwiązałam je sama. Ponadto wspiera mój bieżący rozwój i swoje cele osiągam czasem łatwiej czasem szybciej. Może wydawać się chłodna w pierwszym kontakcie, ale jest po prostu rzeczowa i racjonalna.
Opinia dodana przez: Hanna
                                       lekarz Krzysztof Ziemlewski

lekarz Krzysztof Ziemlewski

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Kliniki Ziemlewski Modelowanie Sylwetki i Ginekologia Estetyczna
ul. Rewolucji 1905r. 24 lok. 12
Łódź

Jestem zachwycona wykonaniem zabiegu. Efekt "woow" . Pan Doktor przesympatyczny , kompetentny i co najważniejsze nie zrobi nic na siłę. Rewelacja!!!
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Urolog
                                       lek. med. Paweł Wędzikowski

lek. med. Paweł Wędzikowski

Urolog

Łódź

przyjechałam z ledwo żywym mężem do urologa. w klinice powiedzieli, że nie mają mojej wizyty i ogólnie ten lekarz nie pracuje dzisiaj. i że klinika w ogóle nie współpracuje z tą stroną, rankinglekarzy.pl.. okropnе
Opinia dodana przez: Irina
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Włodzimierz Koptas

dr n. med. Włodzimierz Koptas

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Łódź

Pozostawiony kawałek tłuszczaka, nie został usunięty w całości przez p. Koptasa chirurga. Widział doktor wynik badania rezonansu, opis, podana lokalizacja, wielkość, płyta z rezonansem. Przykro że w ogóle podjął się zabiegu, jak taki jest skutek. Mam teraz kłopot, miejsce po zabiegu boli, blizna i następny zabieg i kolejna blizna na karku przede mną. Kolejne badania, koszty, które ponoszę. Pora najwyższa zastanowić Się proszę Pana czasem nad tym, co się robi ...
                                       lek. med. Dariusz Mikołajczyk

lek. med. Dariusz Mikołajczyk

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

CORIUM-JULIANÓW-porady 150zł
ŁÓDŹ, Elizy Orzeszkowej 27
91-479 Łódź

Byłam u pana doktora z żylakami na nogach robiłam skleroterapie Mam wspaniałe wspomnienia bo zabieg przeprowadzony był bardzo fachowo bezboleśnie i w miłej atmosferze Pan doktor wyjaśnił mi wszystko co będzie robił i objaśnił na czym polega skleroterapia więc strachu nie było a efekt zabiegu super zrobiłabym to jeszcze raz .

lekarz Czesław Bajer

Laryngolog

Przychodnia Malinowa
Jana Kilińskiego 21
90-205 Łódź

Bardzo dobry lekarz polecam z całego serca naprawdę wie co robi nie spieszy się z antybiotykami dziękuję Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Aleksandra
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Marek Kotala

dr n. med. Marek Kotala

Chirurg naczyniowy

MIKOMED
TRAKTOROWA 13
94-238 Łódź

Wspaniały i kompetentny lekarz.Bardzo szybko zajął się moim tętniakiem na aorcie brzusznej ,szybka udana operacja.Już rok minął po operacji,byłem u lekarza na konsultacji zlecił mi badanie angio-KT aorty brzusznej i tętnic kończyn dolnych. Na wizycie z wynikami stwierdził ,że wszystko jest dobrze.Jestem bardzo zadowolony z prowadzonego leczenia. Nadal będę pod kontrolą tego lekarza .Polecam tego lekarza bez żadnych obaw. Bardzo dziękuję Panu dr. Kotali za leczenie mnie.
Opinia dodana przez: Włodek Trzeciak
                                       dr n. med. Małgorzata Kociak-Knytel

dr n. med. Małgorzata Kociak-Knytel

Dermatolog

przemysłowa 10 m 22
Łódź

Wizyta trwała pół minuty. Pani doktor nie obejrzała problemu. Wypisala recepte i do widzenia. Nie zapytała o nic. Ledwo powiedziala jak stosować lek. Ledwo usiadłam i już musialam wstac
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Pediatra
                                       dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

dr hab. n. med. Marcin Tkaczyk

Pediatra, Nefrolog

prywatna praktyka
Łódź

Pan Profesor jest wyjątkowym specjalistą .Słowa swoje kieruję w pełnym znaczeniu tego zdania , oraz wielki szacunek za podejście do tematu . Temat Ziarniak Wegenera chłopiec 12 lat pacjent po przeszczepie nerki 2016r . Panie Profesorze bez pana diagnozy nie było by sukcesu Wdzięczni rodzice .
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Dariusz Butryn

Centrum Medicover Pomorska
Pomorska 106
91-402 Łódź

Do Pana Doktora zapisałam się nagle w Luxmedzie. Miałam obfitsze krwawienie w 7 tygodniu ciąży (od kilku dni krwawiłam i co 2 dni chodziłam na konsultacje i USG do lekarzy, żeby sprawdzać, czy dziecko nadal żyje). Do Pana Doktora na cito umówiłam wizytę, bo tego dnia tej krwi zaczęło pojawiać się więcej, gdy dotarłam do gabinetu, to już lało się ze mnie. Lekarz był bardzo empatyczny, ludzki, normalny. W godny ...
Opinia dodana przez: Marlena
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Traumatolog
                                       dr n. med. Paweł Denys

dr n. med. Paweł Denys

Traumatolog, Ortopeda

Łódź

Dzisiaj wizyta, o czasie, bez pośpiechu.Diagnoza postawiona po otworzeniu płyty, bez konieczności opisu. W szczegółach dostałam informacje "profeska" . Mogę sobie i innym życzyć takiego lekarza, dodam, sympatyczny i uśmiechnięty. Rączka w gipsie, moja decyzja gdzie mam założyć bez żadnych sugestii. Życzmy sobie wszędzie takich lekarzy z pasją.
Opinia dodana przez: Grażyna

Anna Masajtis-Zagajewska

szp. im. Barlickiego
Łódź

bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz,dokładnie przeprowadzony wywiad i szczegółowe przedstawienie zaleceń co do leczenia

lekarz Iwo Janusz

Dermatolog

Kopernik onkologia
Łódż ul.Paderewskiego 4
93-509 Łódź

Lekarz bardzo przyjazny, wizyta przebiega w miłej atmosferze, nie ma obaw przed określeniem problemu, z którym przyszło się na wizytę. Pan Iwo dokładnie mnie zbadał, obejrzał zanim przepisał leki - nie każdy lekarz podejmuje się dokładnego zbadania pacjenta przed wypisaniem recepty. Co więcej, doktor dokładnie wyjaśnił przyczynę problemu, porozmawiał i wysłuchał. Podsumowując - lekarz podchodzi indywidualnie do pacjenta, chętnie rozmawia, tłumaczy. Oby więcej takich lekarzy!
Opinia dodana przez: Magda
Ja polecam Pana doktora. Robiłam u niego usg 12 tc w Salve na Wujaka. Przed wizytą u niego czytałam te wszystkie opinie... I nie wiem, może poprostu miał lepszy dzień... Rzeczywiście jest małomówny. Ale grzecznie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Pytał czy widzę jak dziecko fika koziołka :) badanie przeprowadził dokładnie, nie spieszył się, ale też bez zbędnego lania wody, trwało około 20 minut. Dokładnie pomierzył (a mierzył kilka razy, ...
Opinia dodana przez: Marta