Lekarze Skarżysko-Kamienna

lekarz Maria Kiersnowska

Neonatolog, Pediatra

Pułaskiego 1 lok. 10
26-110 Skarżysko-Kamienna

Poszłam do p. dr z niemowlęciem. Dziecko dostało wysypki na twarzy, a na uszkach pojawiły się strupki. P. dr już na początku wizyty "naskoczyła" na mnie, że nie karmię dziecka tylko piersią, a dokarmiam mlekiem sztucznym. Nie dała mi dojść do słowa. Zamiast zająć się dzieckiem, skupiła się na mojej osobie. Była bardzo niemiła. Powiedziała, że to wina rodziców, tj. moja i męża. Nie podobało jej się, że rodziłam w ...
Opinia dodana przez: RADOSŁAW

lekarz Teresa Figarska-Biskup

Pediatra, Neonatolog

Prosta 13a
26-110 Skarżysko-Kamienna

Najlepsza Pani doktor jaką kiedykolwiek spotkałam!!! Bardzo dokładna!!! Jest na bieżąco ze wszystkimi informacjami!!! Sama zachęca do zadawania pytań. Rzeczowo i przejrzyście wyjaśnia wszystkie problemy i wątpliwości rodziców!!! Jest bardzo sympatyczna i miła dla dzieci i rodziców. LEKARZ Z POWOŁANIA!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Ilonkap23

lek. dent. Mirosław Ciszak

Prywatny Gabinet Lekarski
Sokola 21 lok. 11
26-110 Skarżysko-Kamienna

To jest najlepszy lekarz w Skarżysku.Lecze się od wielu lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko jest wykonywane perfekcyjnie . Mam do Pana Ciszaka ogromne zaufanie.
Opinia dodana przez: BC

lek. dent. Jacek Napora

Chirurg stomatolog

17-ego Stycznia 28
26-100 Skarżysko-Kamienna

Pełen profesjonalizm, lekarz bardzo miły. Byłem dziś wyrywać zęba 8, zajęło to mniej niż minutę, mogę polecić z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Damian

lek. dent. Grzegorz Ogonowski

Ambulatorium Terenowe w Skarżysku-Kamiennej
Krasińskiego 11
26-110 Skarżysko-Kamienna

Solidna, fachowa ręka i jedyny lek.dentysta, który leczy bez bólu. Polecam wszystkim, macie szansę przekonać się, że u dentysty też może być fajnie
Opinia dodana przez: Nastka

lekarz Ignacy Sawina

Internista, Kardiolog

Moniuszki 32
26-110 Skarżysko-Kamienna

Na pewno zna materię tej profesji. Na pewno potrafi pomóc. Najtrudniejsze przypadki to te w których brak jest widocznych zmian organicznych. Te można zdiagnozować poprzez wywiad (rozmowę z pacjentem). I tu leży pies pogrzebany czyli diametralnie różne oceny lekarza. Obie strony rozmowy musza podobnie rozumować aby się zrozumieć. Ja bardzo jestem zadowolony z dr Sawiny. Jeśli masz trudny do zdiagnozowania przypadek staraj się zrozumieć co od ciebie oczekuje kardiolog i ...

lekarz Aldona Bojko

Moniuszki 40
26-110 Skarżysko-Kamienna

Miła i przyjemna Pani doktor. Bardzo trafnie diagnozuje ,i zapisuje dobre leki.Spokojnie wszystko tłumaczy.

dr Elżbieta Kłujszo

Dermatolog, Wenerolog

Zakład Opieki Dermatologicznej
Górnicza 3A
26-110 Skarżysko-Kamienna

Wizyta u Pani doktor bardzo mnie rozczarowała, byłam z córeczką 2,5 roku miała małe zmiany na nadgarstkach, doktor jedynie spojrzała na rączki i od razu stwierdziła , że to świerzb!! byłam w szoku.. zapytała czy dziecko ma coś na ciele, powiedziałam że nie ma. Pani doktor stwierdziła że PROFILAKTYCZNIE mam zastosować maść na całe ciało!!! tez byłam w szoku..ale jako mama szukałam pomocy dalej, ponieważ nie wierzyłam że to świerzb ...
Opinia dodana przez: ILONA

lekarz Justyna Sieczka

Rehabilitant, Neurolog

1 Maja 65
26-100 Skarżysko-Kamienna

Świetna lekarka, pomocna, reaguje na każde zgłoszenie bólu, dyskomfortu czy problemu. Charakterna ale to jest raczej plus niż minus bo dzięki temu pilnuje zasad, przepisów i trzyma cały oddział w ryzach. Niesamowicie motywuje. Nie obuecuje gruszek na wierzbie, ale potrafi nakłonić do ciężkiej pracy dzięki której ludzie stają na nogi.
Opinia dodana przez: Misiek

Ireneusz Bojko

Moniuszki 40
26-110 Skarżysko-Kamienna

Niestety nie mogę polecić tego Pana. Superekspresowe wiercenie - 2 min i po sprawie i przy tym dużooooo bólu (o znieczulenie nie ma co prosić "on tak pracował nie będzie"). Brak jakichkolwiek informacji, oprócz tego które zęby trzeba zrobić i kiedy następna wizyta.

lekarz Jan Gajda

SZPITAL POWIATOWY im. Marii Skłodowskiej - Curie w Skarżysku Kamienna
26-110 Skarżysko-Kamienna

Bardzo słaby, niekompetentny, nie ma pojęcia o chorobie, próbuje zawile tłumaczyc celowośc wstawienia protezy, widac, że nie operuje, mimo iz się do tego nie chce przyznać. Nie polecam

Dorota Millak-Wojtan

Laryngolog

Gabinet Laryngologiczny.
26-110 Skarżysko-Kamienna

Kilka kolejnych wizyt i zero poprawy, szkoda czasu i pieniędzy. Dopiero w Kielcach mnie wyleczono a jak się okazało wcale nie był to ciężki przypadek.

lekarz Krystyna Górnaś-Salata

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia "MEDICUS X"
Apteczna 8A
26-110 Skarżysko-Kamienna

Pani doktor jest miła i nic poza tym.Dzieciom na wszystko zapisuje antybiotyk - bo gorączka,bo gardło czerwone.Nic sie nie zmieniła w podejściu do leczenia od czasów gdy leczyła mnie jako dziecko.Nie polecam

lekarz Stanisław Baka

Ginekolog, Ginekolog położnik

pl. Floriański 3
26-110 Skarżysko-Kamienna

Ja zdecydowanie polecam doktora. Prowadzil moja pierwsza ciaze i bylam zestresowana a po wizycie u niego czulam sie uspokojona. Z racji tego ze na wszystkie wizyty chodzilam z mezem to wszystko tlumaczyl i opowiadal. Jest oaza spokoju. Ja zdecydowanie polecam i nie wyobrazam sobie innego lekarza do ktorego mialabym chodzic.

lekarz Krzysztof Gwarek

Gabinet Okulistyczny
Powstańców Warszawy 5, Skarżysko-Kamienna
26-110 Skarżysko-Kamienna

Nie polecam tego lekarza. Zamiast wyleczyć mnie z infekcji zrobił ze mnie królika doświadczalnego.

lekarz Zbigniew Łukomski

Neurolog

Powstańców Warszawy 3
26-100 Skarżysko-Kamienna

lekarz dokladny i skrupulatny lecz na tym jego zalety sie koncza. bardziej zajmowal sie dokumentacja a badanie przeprowadzil pobieznie ze zleconych przez niego badan tez nic nie wyniklo i na mloda osobe patrzy z gory jak zauwazylam niby zlecil badania ale zachowywal sie tak jakby chcial powiedziec do dziecka idz do piskownicy a nie zawrcasz glowe. malo tego dziecko bylo z opiekunem i lekarz zadal nam pytanie " czego wy ...
Opinia dodana przez: obserwatorka

lekarz Krystyna Mikos-Szablińska

Laryngolog

Przychodnia KRIO-MED
Konarskiego 39
26-110 Skarżysko-Kamienna

Stosunek Pani doktor do pacjenta jest niestety naganny, nie potrafi ona w sposób uprzejmy wyjaśnić pacjentowi skomplikowanych zagadnień medycznych. Na każde zadane pytanie reaguje złością i odpowiada w sposób nieuprzejmy. Pani doktor wprowadza bardzo niemiłą atmosferę i sprawia że wizyta staje się bardzo nieprzyjemna i stresująca dla pacjenta. Jest ona także roszczeniowa i każda najmniejsza pomyłka pacjenta lub niepewność dotycząca odpowiedzi na zadane pytanie jest komentowana w bardzo nietaktowny sposób. ...

lekarz Lidia Przytuła-Stojecka

pl. Floriański 3
26-110 Skarżysko-Kamienna

Bardzo niemiła, brak podejścia do pacjenta. Zdecydowanie odradzam! Pani okulistka robiła mi badanie dna oka, przy czym donośnie krzyczała ,że źle ustawiam głowę i oczy nie pokazując co powinnam zrobić.
Opinia dodana przez: wyborcza

lekarz Krzysztof Czach

Powstańców Warszawy 16 lok.48
Skarżysko-Kamienna

Bardzo dobry i rzetelny lekarz. Naprawdę pochyla się nad pacjentem i próbuje mu pomóc. Z całą odpowiedzialnością polecam tego lekarza.

lekarz Mirosława Gontarek-Modras

Oddział Skarżysko-Kamienna
Szpitalna 5
26-110 Skarżysko-Kamienna

Trochę nie rozumiem tych negatywach opinii pod nazwiskiem Pani Doktor.. Lekarz ma skutecznie leczyć i to jest jej główne zadanie. Nie ma w obowiązku nadskakiwać trudnym pacjentom, czy słuchać ich sugestii z internetu... Ja byłam u niej kilka razy, została postawiona mi diagnoza mimo nieoczywistych i dziwnych objawów. Zostało wdrożone leczenie. Pani Doktor jest dobra q swoim fachu i tylko to powinno być oceniane. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Wiktoria