Lekarze Nowy Sącz

lekarz Władysław Dzik

Zakład Opieki Zdrowotnej Usługi Pielęgniarskie s.c.
AL. ALEJE STEFANA BATOREGO 77
33-300 Nowy Sącz

Totalnie niekompetentny orzecznik w ZUS-ie w Nowym Sączu . Nie jestem w stanie przy tym Panu użyć sformułowania "lekarz". Jego podejście do chorych na komisji powinno zostać zgłoszone do prokuratury. Niestety ZUS chroni swoich przestępczych współpracowników.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Teresa Gutowska-Witek

Ortodonta, Stomatolog

Przychodnia Stomatologiczno-Ortodontyczna "ORTODENT"
Moniuszki 13
33-300 Nowy Sącz

ta pani leczyla mnie 4lata .dodam,ze Po sciagnieciu aparatu doradzila powiekszenie zebow kompozytem, ktore mi sie caly czas krusza, nigdy nie wspomniala o usunieciu chirurgicznym zatrzymanych 4ósemek a bylo to konieczne przed zalozeniem aparatu. wiec teraz na stare lata katuje sie u chirurgow i malo tego osemki zniszczyly mi korzenie siudemek narazila mnie na dodatkowe koszty leczenia kanalowego

lekarz Marek Papeż

Urolog

szpital specjalistyczny w nowym sączu
Nowy Sącz

Bardzo arogancki człowiek, jest to niewłaściwa osoba na tym stanowisku. Będąc u niego na badaniach, pytałam się np. czy kamienie w nerkach na co on odpowiedział "proszę być cicho" To jest skandal że taka osoba pracuje między ludźmi i dla ludzi. Odniosłam wrażenie że on tylko czeka aż wyjmę portfel i dam mu "w łapę" bo inaczej to wogóle nie ma rozmowy.

lekarz Elżbieta Górska-Tkocz

Lekarz medycyny pracy, Internista

Polski Związek Głuchych Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu
Stanisława Żółkiewskiego 23
33-300 Nowy Sącz

Jestem tego samego zdania co moi poprzednicy. Pani dr kompletnie bez kontaktu z pacjentem, nawet na niego nie patrzy. O wszystko trzeba się dopytywać. O punktualności można się wiele rozpisywać, lecz nie zawsze jest winny lekarz. W każdym bądź razie, gdybym nie zadawała pytań co i jak, to pani dr bez jakiegokolwiek dialogu, w milczeniu, zbadałaby mnie (USG), zrobiła opis i kazała wyjść...Do lekarza przychodzą zazwyczaj ludzie schorowani, którzy martwią ...
Opinia dodana przez: Ela

Wiesław Czeladka

Reumatolog

Lachów Sądeckich
33-300 Nowy Sącz

Nie jestem zadowolona z wizyty u tego lekarza.

lekarz Lidia Tischner

Specjalistyczna Kardiologiczna Praktyka Lekarska; konsultacje kardiologiczne i internistyczne, badania ECHO serca, USG jamy brzusznej, Dopler tetnic przedczaszkowych
ul. Długosza 9 (obok I LO - w budynku "MEDYK" z Rehabilitacją Kardiologiczną)
33-300 Nowy Sącz

nie polecam nikomu przyjmuje na NFZ ale za kazde badania i tak trzeba płacic a przeciez powinny byc za darmo tak mówi rzecznik praw pacjenta pozdrawiam

lekarz Alicja Kowalska

Lekarz medycyny pracy

Nowy Sącz

Bardzo nieuprzejma 'pani doktor'. Spóźnia się do gabinetu, myli pacjentów i odnosi się do nich w nieprzyjemny sposób. Kiedy nie ma pacjenta z numerem 12, zwraca się z pretensjami do kolejnego pacjenta, że w ogóle ośmielił się wejść do gabinetu. W Sączu jest wielu lekarzy z prawdziwego zdarzenia, ta pani do nich nie należy.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Kazimierz Trojnarski

Internista, Alergolog

ul. Konstantego Klemensa Gucwy 1
33-300 Nowy Sącz

Arogancki i bardzo nieuprzejmy pan. Nie wiem na ile kompetentny ale napewno potrafi podnieść ciśnienie.
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Małgorzata Kosiba

33-300 Nowy Sącz

TRAGEDIA!!!! Jak dyrektor szpitala dopuszcza tak starego lekarza do pracy. Mało tego , do ciągnięcia pracy na opiece nocnej przez 2 doby!!!! Byłam u pani niby doktor , miałam temperaturę 39 która nie spadała mi od 4 dób , z strasznym bólem gardła. Pani doktor potrzebowała 3 lampki żeby zbadać mi gardło !!!!! Chore . Ona nadaje się na emeryturę. Ledwo co chodzi, ledwo co widzi. Powiedziała żebym ssała tabletki ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Anna Anzel

Neurolog dziecięcy, Pediatra

ulica Bolesława Prusa 168
33-300 Nowy Sącz

Trafiłam do pani doktor razem z dzieckiem w szpitalu w Gorlicach z racji dość szybkiego terminu. Po tej wizycie myślę, że wolałabym czekać na wizytę dwa razy dłużej niż spotkać tak wypraną z empatii i szacunku kobietę. Cała wizyta to dosłownie karuzela pretensji i krytyki w moją stronę. O podnoszeniu głosu i szarpaniu za rękę mojego płaczącego że strachu 4 latka nawet nie chcę pamiętać, bo jest to poniżej jakiejkolwiek ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Katarzyna Brzozowska-Odyniec

Internista, Diabetolog

NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ DIAGMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ulica Lwowska 20
33-300 Nowy Sącz

Niekompetentna, niesympatyczna, brak podstawowej wiedzy. Skupia się na przepisywaniu leków, na których może w danej chwili zarobić. Brak umiejętności i chęci pomocy pacjentowi. Lepszą pomoc znajdzie się w broszurach z lekami niż u tej kobiety. Nie tylko nie polecam, kategorycznie odradzam i polecam unikać jak ognia.
Opinia dodana przez: Damian

dr Witold Mróz

Laryngolog

ul. Śniadeckich
Nowy Sącz

Bardzo nie miły, nie kompetentny zarzucający ze jak ma mi uwierzyć ze mam chore zatoki, wręcz ze inni lekarze się nie znają skoro tak twierdzą. Badanie wyglądała na rym ze zaczął mi do gardła i stwierdził że trzeba się zastanowić nad wycięciem migdałów a problem zatok ominol szerokim łukiem gdzie na sierowaniu miał napisane że to przewlekła u mnie choroba.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Małgorzata Pielecka

PRIOMED
Nawojowska 29,Nowy Sącz
33-300 Nowy Sącz

Zdecydowanie nie polecam. Pani okropnie niemiła.. Nie udzieliła mi znieczulenia, mimo mojej prośby oraz żadnych przeciwwskazań do jego udzielenia. Pani powiedziała, że albo leczymy bez znieczulenia, albo wcale, mimo, że jako pacjent mam prawo do znieczulenia i w innym gabinecie udzielono mi go od razu. Widocznie Pani się śpieszyło.. Usłyszałam jeszcze na dowiedzenia "To nie jest kiosk ruchu". No cóż, bez komentarza. Mało tego, tak okropnego podejścia do pacjenta dawno ...
Opinia dodana przez: Magda
Nie zasługuje ani na miano człowieka, ani tym bardziej doktora. Diagnozuje pacjentów chyba na podstawie wyglądu, bo po konsultacji z prawdziwymi lekarzami okazuje się, że nie przeprowadził żadnych badań, nawet tych podstawowych i ich zdaniem takie zachowanie powinno zostać poddane sankcjom prawnym i oskarżeniem o błąd w sztuce lekarskiej. Tabletkami proszę Pana to można leczyć katar a nie nowotwór. Szarlatan nie lekarz! Pozostaje pogratulować hipokryzji, braku empatii, szacunku dla pacjenta ...

lekarz Jarosław Odyniec

33-300 Nowy Sącz

Przybyłem, zobaczyłem, wydałem kasę na nic. W cenie jest w gratisie rozczarowanie. Jedynie czego się dowiedziałem to, że powinienem iść do swojego lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: Mefiu

lekarz Małgorzata Piksa

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Rehabilitacji "NEUROKINEZIS"s.c.Tomasz Maślanka, Urszula Maślanka
Jeremiego Wiśniowieckiego 28
33-300 Nowy Sącz

Nie polecam!!!!! Niekulturalna, ordynarna, pozwala sobie na nieuprzejme komentarze nie mające związku z wizytą! Dzieci i rodziców traktuje z góry! Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak nieodpowiednim zachowaniem lekarza!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Tadeusz Bielak

Otolaryngolog

33-300 Nowy Sącz

Nie polecam tego lekarza . Miałam obawy zapalenia błędnika co stwierdził inny lekarz na prywatnej wizycie . A gdy byłam na oddziale laryngologi doktor bielak nie raczył nawet zbadać ucha tylko przyswiecil latarka i stwierdził że nic się nie dzieje , i po kilku kroplówkach wypisał mnie do domu . Po tym wszystkim poszłam do innego lekarza prywatnie i on stwierdził że było zapalenie błędnika i nie było wprowadzone leczenie ...
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Jolanta Łogiewa-Toborek

Leczenie Szpitalne
GRUNWALDZKA 62.
33-300 Nowy Sącz

Ta pani to wpierw nadawałaby się na terapię u psychologa! Niezrównoważona, manipulująca; powołanie to chyba ma tylk odo zbierania kasy. Szkoda pieniędzy, zdrowia i nerwów.

lekarz Katarzyna Salamon

NZOZ "PROMED" s.c. Praktyka Pielęgniarek Środowiskowych
Józefa Poniatowskiego 2
33-300 Nowy Sącz

Ta lekarka nie powinna nazywać się lekarzem. Zero empati do drugiego człowieka. Nie mówiąc o osobach starszych.

lekarz Barbara Adam

Lekarz rodzinny

Stanisława Żółkiewskiego 23
33-300 Nowy Sącz

Szkoda, że mamy takich lekarzy w Polsce, którzy wykazują się zerową empatią i Braku chęci pomocy pacjentom. Osoba ta podczas pełnienia dyżuru ‚z dojazdem do domu’ powiedziała iż nie będzie siedziała z pacjentem 2h bo ma duży rejon. Zero pomocy, zero pytań. Jak pacjent chory, to niech umrze. Po moim kolejnym pytaniu, co mam zrobić z osoba która nie przyjmuje płynów i pokarmów. osoba ta bezczelnie rozłączyła się. Szkoda że ...