Lekarze Płońsk

lek. dent. Magda Uznańska

Poradnia Stomatologiczna "ELA-DENT"
Grunwaldzka 8a/21
09-100 Płońsk

Witam, Pani stomatolog naprawdę godna polecenia! imponująco cierpliwa zarówno do mnie jak i mojego dziecka!
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Jerzy Kraskowski

Internista, Kardiolog

Sienkiewicza 7
Płońsk

Pan doktor jest świetnym profesjonalista w swoim fachu. Do pacjenta podchodzi z serca . Jest bardzo sympatyczny. Polecam z czystym sercem. ponieważ w końcu trafiłam na prawdziwego fachowca. Pozdrawiam serdecznie .
Opinia dodana przez: Sara

lekarz Dagmara Marańska

Dermomedic
ul. Grunwaldzka 12
09-100 Płońsk

Byłam na wizycie z synem lat 13.Pierwszy raz był tak kompleksowo zbadany,obejrzany.Pani doktor wszystko wytłumaczyła.Polecam razem z synem,który czuł się bardzo komfortowo na wizycie.
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Ryszard Kołcz

Ginekolog, Ginekolog położnik

09-100 Płońsk

To była moja pierwsza wizyta u ginekologa i nie było tak źle. Lekarz był delikatny i na wstępie mi wszystko wytłumaczył na czym będzie polegało badanie. Nie zamierzam zmieniać go na innego, a dodam ze kolejki do tego lekarza są naprawdę spore. Polecam.

lekarz Zbigniew Scharoch

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Płońsku
Płońsk

Pan doktor miły uprzejmy dzięki niemu na mojej buzi pokazał się uśmiech tak samo jak uśmiech na moim brzuchu który doktor mi zrobił. Ten uśmiech na brzuchu będzie wspaniałą pamiątką po doktorze Szarochu. Dziękuję dziękuję i jeszcze raz dziękuję.
Właściwe rozpoznanie i skuteczne leczenie.

lekarz Andrzej Bieganowski

Gastroenterolog, Internista

Płocka 29 (Vimed)
09-100 Płońsk

Pelny profesjonalizm + bardzo ludzkie , cieple podejście do pacjenta , ktorym jest moj schorowany mąz. Skutecznie działające leki. Polecam.
Opinia dodana przez: berna8

lekarz Piotr Duda

09-100 Płońsk

Czy dostane jakiś kontakt do doktora Dudy potrzebuje pilnie jego pomocy. To świetny specialista . Proszę o pomoc.
Opinia dodana przez: Lena
{'id': 8089, 'name': u'P\u0142o\u0144sk'} Dermatolog
                                       lekarz Iwona Konca

lekarz Iwona Konca

Dermatolog

Gabinet Dermatologiczny, Przychodnia "Eskulap"
ul. Grunwaldzka 11a
Płońsk

Mam 16 lat, do pani doktor przyszłam z trądzikiem. Leki przepisane przez panią doktor bardzo poprawiły stan mojej skóry. Oprócz leków pani doktor wytłumaczyła mi jak pielegnować skórę. Następną wizytę mam za miesiąc. Jestem zadowolona z wizyt. Polecam. :)
Opinia dodana przez: Sandra

lekarz Elżbieta Kornatowska

19 Stycznia 40
09-100 Płońsk

Świetny lekarz!Na wizycie byłam z miesięczną córeczką pierwszy raz,w gabinecie spędziłyśmy z zegarkiem w ręku 30 minut...Wszystkiego się dowiedziałam,po kolei wytłumaczyła co robić,jak robić.I po problemie!Anioł nie człowiek!Pediatra do którego poszłam z odległości ok.3 metrów stwierdził,że Marysia ma potówki na buziaczku,kazał myć rumiankiem!heh śmieszne,to ni w ząb nie wyglądało na potówki.Kiedy trafiliśmy do dr.Kornatowskiej okazało się,że to trądzik niemowlęcy spowodowany jeszcze utrzymującymi się moimi hormonami w układzie córki!Dziś jadę z ...

lek. dent. Aneta Lewandowska-Mielcarek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

MIKODENT Aneta Lewandowska-Mielcarek
Kopernika 5K/1
09-100 Płońsk

Wspaniała Pani doktor, bardzo profesjonalne podejście, nowoczesny sprzęt, miła atmosfera. Bardzo bałam się leczenia, ale atmosfera, podejście i metody znieczulania Pani doktor spowodowały, że teraz wizyty to przyjemność. Dodatkowo to pierwszy gabinet w którym zostalam poinstruowana jak prawidłowo dbać o higienę, niby oczywiste ale naprawdę można się sporo dowiedzieć. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Magdalena

Katarzyna Andrzejczyk

Poradnia Stomatologiczna "ELA-DENT"
Grunwaldzka 8a/21
09-100 Płońsk

Gorąco polecam Panią stomatolog, jest kompetentna, delikatna, bez pośpiechu przyjmuje pacjenta, bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta. Szczerze polecam!

lekarz Arkadiusz Wilk

Neurochirurg

szpital Płońst
09-100 Płońsk

Moja mama jest po operacji kręgosłupa szyjnego. Operował ja doktor Wilk, gdy miała 75 lat. Doktor był bardzo konkretny i nie zrazal mamy do operacji mimo jej wieku, co niestety często się zdarza u innych lekarzy, którzy uważają, że starszego człowieka zawsze coś musi boleć. Mama jest już 2 miesiące po operacji, czuje się świetnie, nawet młody człowiek może zazdrościć jej wigoru. Dziękujemy doktorowi Wilkowi za radość z życia w ...
Opinia dodana przez: anna

lekarz Arkadiusz Garbacki

09-100 Płońsk

Trafiłem do doktora Garbackiego z wypadku tuż przed Sylwestrem. Byla niedziela, nie wiedziałem co ze mną będzie i byłem pełen obaw. Tymczasem w szpitalu w Płońsku otrzymałem bardzo profesjonalną pomoc. Dr Garbacki zoperował staw bardzo sprawnie, wyjaśnił dokladnie co się stało i jakie leczenie zostało zastosowane. Proces leczenia przebiegał gładko i obecnie jestem już prawie całkowicie sprawny. Wszystko to dzięki fachowości dr Garbackiego. Jestem Mu bardzo wdzięczny nie tylko za ...
Opinia dodana przez: Ludwik H.

dr Mirosława Tabor

Laryngolog

Dermomedic
ul. Grunwaldzka 12
09-100 Płońsk

Chciałam podziękować Pani Doktor Mirosławie Tabor pisząc tą opinię. Jestem Jej naprawdę wdzięczna- dzięki Niej i Jej kompleksowemu podejściu wykryto u mnie w dalszych badaniach zmianę tarczycy. Pani Doktor ma wspaniale zorganizowany warsztat pracy- pacjent dostaje wydruk z komputera z zaleceniami-co, kiedy i jak ,oraz z tym jak dawkować leki-jaki lek kiedy i ile- na druku wielkości recepty (to jest po prostu super- nigdzie czegoś takiego nie spotkałam) Pacjent wychodząc ...
Opinia dodana przez: AnnaK.

lekarz Bożena Ambroziak

Ginekolog położnik, Ginekolog

Wyszogrodzka
09-100 Płońsk

cześć dziewczyny! zwłaszcza te które nie doceniaja pani doktor.Jest kompetentna osobą umiejąca zawsze pomóc, wysłucha.dodam że lecze sie u niej ok 7 lat rzaden lekarz tak jak ona nie umiał zająć sie moim problemem-kłopoty z zajściem w ciąże.nie czekał odrazu dzialala nie odciagała z wizyty na wizyte-skierowania naa badania tam gdzie trzeba i dzis mam piekna córę :-) myśle że nie ktore jestescie zbyt surowe w ocenie bo to nie ...

lekarz Paweł Wawrzyniak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Płońsk

od 20 lat uczęszczam na wizyty do pana doktora. Nadzwyczajny człowiek, wie jak ma rozmawiać z ludzmi , by rozwiać ich obawy. Według mnie jego kompetencje są cudowne, nadzwyczaj realistyczne. Nie traficie w lepsze ręce. W dzisiejszych czasach taki lekarz, to wartość dodana do mojego zdrowia.
Opinia dodana przez: Daria z Warszawy

lekarz Tomasz Chwała

Anestezjolog

09-100 Płońsk

Troskliwy lekarz,umiejący nawiązać kontakt z każdym pacjentów,życzliwy,empatyczny,dokładny w diagnostyce.
Opinia dodana przez: Magdalena jarska

lekarz Weronika Miłek

Szpital
Henryka Sienkiewicza 7
09-100 Płońsk

Pani doktor nie tylko jest wspaniałym lekarzem, ale przede wszystkim dusza człowiekiem. Super tłumaczy jak się leczyć i brać lekarstwa. Kompetencja, czas poświęcony pacjentowi i zaangażowanie w problemy pacjenta, zasługują na najwyższą ocenę.
Opinia dodana przez: Basia

Anetta Dworakowska-Drwięga

ul. 40-lecia 5
Płońsk

Świetny lekarz-okulista,jest bardzo wnikliwa i zawsze pomoże.Gdyby nie ona to bym nie widziała na jedno oko,wykryła u mnie odwarstwienie siatkówki.Pomogła mi bardzo i doradziła co dalej i gdzie się udać,do jakiej kliniki.Niestety już nie przyjumuje,bo jest w stanie błogosławionym-serdecznie ją pozdrawiam i życzę pomyślnego rozwiązania.
Opinia dodana przez: Natalia1987_1