Lekarze Płońsk

lekarz Akpang Mathias Kanu

Ginekolog, Ginekolog położnik

Płońsk

Lekarz bardzo nieprzyjemny! Tragedia! Podchodzi do pacjentki z łaską. Przy badaniu jest bardzo niedelikatny, gburowaty, milczy! Połowy nie można zrozumieć co mówi bo burczy sobie coś pod nosem! Powinien przestać wykonywać ten zawód gdyż nie ma szacunku do poszanowania pacjenta!

lekarz Robert Zoń

09-100 Płońsk

Mocne rozczarowanie ;( arogancja, przedmiotowe podejście do klienta jak nie zapłacisz nic ni dostaniesz - niepoprawna diagnoza - zero zainteresowania pacjentem.
Opinia dodana przez: Mirka

lekarz Arkadiusz Korpikiewicz

09-100 Płońsk

W dwóch przypadkach korzystałam z usługi Pana doktora , bardzo kompetentny , cierpliwy , konkretny i nie naciągacz szukający wiecznych pacjentów. Jestem bardzo zadowolona i polecam . GŻŻ
Opinia dodana przez: Grazyna

Jacek Szewczyk

SPZZOZ
09-100 Płońsk

Pan Doktor bardzo niemily. Nawet nie obejrzał mojej rany aby stwierdzić czy dobrze się Goi. Czułem się jak intruz, który przeszkadza Panu Doktorowi w nic nie robieniu!
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Tomasz Niewiński

Joniec
09-131 Płońsk

Nie wiem skąd biorą się te wszystkie pozytywne opinie. To chyba od pacjentek prywatnych , bo jaki doktor jest, każdy w wie i mało kto chce do niego chodzić. To nie jest lekarz ani z serca ani z powołania to biznesmen który liczy kazda złotówkę. Potrafi być ZABAWNY ale teksty typu "jesteś za stara, za gruba , masz depresję , zmień partnera czy wiesz kiedy urodziła Maryja są u niego ...
Opinia dodana przez: To nie lekarz

lekarz Teresa Babiżewska

Audiolog, Laryngolog

Gabinet Laryngologiczny
Polna 6a
09-100 Płońsk

Bardzo kompetentna, uprzejma pani doktor. Przeprowadziła kompleksowe badania, bez pośpiechu, potem spokojnie wytłumaczyła sposób leczenia. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Witold Raciborski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PSYCHE"
Wiejska 13
09-100 Płońsk

Wyjątkowo życzliwy, lekarz. bardzo dokładnie omawia badanie i interpretuje wyniki. Duża empatia dla pacjenta. Byłem zadowolony z konsultacji i badania USG.
Opinia dodana przez: Tadeusz

lekarz Mirosława Michalska

Internista, Kardiolog

Sienkiewicza 7
Płońsk

U pani doktor miałam kilka wizyt z dwójka dzieci. Każda wizyta odbywała się w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze. Pani doktor poświęca dużo czasu na małego pacjenta ,bardzo dokładnie bada i czuć, ze ma podejście do dzieci. Nie jest lekarzem, który od razu na wszystko przypisuje antybiotyk,co jest dużym plusem moim zdaniem. Wszystkie diagnozy postawione przez panią doktor były prawidłowe.
Opinia dodana przez: Pani S
Jestem pacjentką od wieku lat z całego serca mogę polecić p dr jest osobą miłą , kompetentną , jednocześnie stanowczą co wynika z troski o pacjentkę i konsekwencji złego leczenia bo jak widzę wiele osób zapomina ze każdy człowiek jest inny i inaczej przechodzi choroby jak i ciążę . Dr stara się doradzić i wytłumaczyć daną sytuacje a nie zapominajmy ze ostateczna decyzja zawsze należy do pacjenta . Ciążę miałam ...

Grażyna Chmielińska

Laboratorium analityczne
Lipowa 2d
09-100 Płońsk

Super stomatolog i ortodonta. Cierpliwa, delikatna, leczy mnie i moje dzieci. Gorąco polecam. Trudno spotkać kogoś na tak wysokim poziomie, cierpliwie wszystko tłumaczy. Polecam.

lekarz Jarosław Sawicki

Lekarz medycyny ratunkowej

09-100 Płońsk

miałem dość poważny uraz , spadłem z drabiny , udałem się na SOR , obsługa odbyła się na CITO,zajmował się mną pan Jarosław gdzie przeprowadził wszelkie niezbędne badania, bardzo sprawnie zdiagnozował wszystkie dolegliwości , miły , uśmiechnięty , fachowo i precyzyjnie , na szczęście dla mnie skończyło się tylko niegroźnym stłuczeniem i kilkoma siniakami,
Opinia dodana przez: ROBERTO SENATO

lekarz Krzysztof Jagiełło

Gałczyńskiego 5
09-100 Płońsk

Jagiełło był moim lekarzem od 6 lat, na każdej wizycie skarżyłam się na ból lewego jajnika. Przez 6 lat zdaniem osoby, która ma czelność nazywania się lekarzem, nic tam nie widział. Jak osoba, która skończyła studia medyczne, nie zauważyła zrośniętych jajników z macicą, adenomiozy, zmian na jelitach, endometriozy głębokonaciekającej? Przez takich niedouczonych lekarzy kobiety cierpią, a niektóre tracą zdrowie i życie. Nie wiem co jest gorsze myśl, że nie widział, ...
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Tomasz Kalbarczyk

Szpital
Henryka Sienkiewicza 7
09-100 Płońsk

Bardzo uprzejmy i kompetentny człowiek ludzki i empatyczny. Ja pomagałam obcej osobie gdzie był zgon Pan Doktor przyjechał stwierdził wystawił kartę potem pomógł odnaleźć zakład pogrzebowy który miał podpisaną umowę z ops Białołęka. Bardzo dziękuję Panu za okazane ❤️
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Ewa Piesiewicz-Grzonkowska

NZOZ Terapii Uzależnień i Świadczeń Psychologicznych "Szansa"
ul. Adama Mickiewicza 4
09-100 Płońsk

Mądra, rzeczowa i sympatyczna Pani doktor. Dzięki wdrożonemu leczeniu u dziecka nastąpiła diametralna trwała poprawa stanu zdrowia, więc mogę z czystym sumieniem polecić tą Panią doktor.
Opinia dodana przez: Zofia

lek. dent. Anna Hass-Dalgiewicz

Północna 6A zapisy telefonicznie
09-100 Płońsk

Do Pani doktor udałam się z bólem zęba mądrość. Pani doktor bardzo kompetentna i miła, wszystko dokładnie wytłumaczyła i przede wszystkim wyleczyła. Naprawdę szczerze polecam, duże doświadczenie, zamiłowanie do wykonywanego zawodu i ludzi sprawiły, że wizyta odbyła się bez strachu i w miłej atmosferze!
Opinia dodana przez: Oliwia

lekarz Yehia Azab

Diabetolog, Pediatra

Dermomedic
ul. Grunwaldzka 12
09-100 Płońsk

Lekarz jest bardzo miły i zabawny. Jego polski jest w miare płynny ale z łatwością da się go zrozumieć.
Opinia dodana przez: Adam

Urszula Bednarska-Szymańska

Prusa 5
09-100 Płońsk

Miałam robiony ząb przez Panią Bednarska-Szymańską. Po tygodniu bolał mnie tak bardzo, że musiałam zapisać się na kolejną wizytę. Niestety zostałam tak potraktowana, że nie zamierzam więcej tam iść. Szczerze odradzam. Bardzo niemiła Pani.

lekarz Mirosław Malewicz

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Niepubliczna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PSYCHE"
Wiejska 13
09-100 Płońsk

Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Miałam dobry kontakt z Lekarzem i wszystko szczegółowo wyjaśnione w sprawie choroby. Pan Doktor jest świetnym specjalistą i szczerze zachęcam Państwa do kontaktu z nim. M. Gołębiewska.
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Ewa Krawczyk-Kowalska

Psychiatra

Wyszogrodzka
09-100 Płońsk

Pani Doktor rozpoznała moją chorobę na pierwszej wizycie i dobrała leki. Byłam wyleczona w 6 miesięcy z fatalnej nerwicy z agorafobią, która pojawiła się u mnie znienacka po upadku i uderzeniu, objawy choroby były bardzo ciężkie. Po 2 tygodniach od rozpoczęcia leczenia objawy ustąpiły a ja poczułam się komfortowo jakbym nigdy nie była chora. Polecam, mam pełne zaufanie do Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Franciszek Zmysłowski

Urolog, Urolog dziecięcy

Płońsk

Dobry, kompetentny i miły lekarz. Nie zadaje zbędnych pytań i widać, że wie co robi. Potrafi zrozumieć pacjenta.