Lekarze Tarnów

lekarz Jakub Florek

33-100 Tarnów

Dr Jakub jest cudownym lekarzem a przede wszystkim człowiekiem. Powtarzam moją opinię sprzed 1,5 roku. Z przeprowadzonej operacji prawego kciuka jestem tak bardzo zadowolona, że w ubiegłym roku zdecydowałam się na zoperowanie również lewego kciuka (taka była konieczność). Od drugiej operacji minęło 9 miesięcy. Obydwie dłonie mam w pełni sprawne i bez bólu. Przyjeżdżam do Dr z Bytomia. Daleko, ale warto. Gorąco polecam i Pana Doktora i szpital w Brzesku. ...
Opinia dodana przez: Teresa

lek. dent. Maciej Maziarski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Gabinet Stomatologiczny Maciej Maziarski
Rogoyskiego 19/2
33-100 Tarnów

Bardzo dobry specjalista, bezboleśnie wyrywa zęby, tworzy bardzo przyjemną atmosferę, świetnie tłumaczy proces leczenia.

lek. stom. Elżbieta Leszczyńska

Periodontolog

Medico Gabinet Stomatologiczny Elżbieta Leszczyńska
Pułaskiego 25
Tarnów

Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor. Polecam każdemu kto szuka pomocy w tej specjalizacji. Nikt wcześniej z Dentystów nie był w stanie pomóc. Chodziłam na wizyty z bolącymi zębami, a problem był inny, kamień chore dziąsła itd. Dzięki Pani Doktor Elżbiecie, która fachowo i serdecznym podejściem do pacjenta, zrobiła ŚWETNĄ PRACĘ. Dziękuję Pani jeszcze raz.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Anna Hajduk-Waliłko

ul. Gumniska 14
33-100 Tarnów

Pierwszy raz wystawiam opinię jakiemukolwiek stomatologowi. Przyczyna jest prosta, nigdy żadnej wizyty nie wspominałem zbyt przyjemnie i raczej wolałem o niej jak najszybciej zapomnieć. W tym przypadku jest zupełnie inaczej. Dla mnie osobiście jest to przełom bo może w końcu dzięki Pani stomatolog doprowadzę swoje uzębienie do porządku. Jeżeli chodzi o warsztat to doktor jest fenomenalna. Bardzo delikatna ale zdecydowana i konkretna. Widać, że wie co robi. Jeśli chodzi o ...
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Dariusz Rajch

ulica Makuszyńskiego 7
33-100 Tarnów

Polecam dr Rajcha jako bardzo dobrego kardiologa. Empatia i kompleksowość podejścia do pacjenta powoduje, że wizyta nie jest stresująca nawet dla pacjenta w podeszłym wieku. Przy tym właściwa diagnoza i trafność leków to potwierdzenie kompetencji dr. Rajcha.
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Tomasz Wikarjak

Ortopeda, Traumatolog

ALERGO-MED Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Spółka z o.o.
ulica PCK 26
33-100 Tarnów

Zawodowo przeprowadzona rekonstrukcja ACL. Świetny konkretny człowiek i lekarz. Doskonały specjalista! Można dać się pokroić :) Polecam!
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr Barbara Stanula

N ZOZ Centrum Medyczne Eskulap
ulica M. Dąbrowskiej 24
33-100 Tarnów

Pani dr Barbara jest naprawdę b. dobrym fachowcem. I do tego normalnym, bez fochów i dąsów. Nadto zawsze dokładnie zbada, doradzi, dobierze badania i skuteczne leki. Polecam ją z całego serca sercowcom. Tacy wszyscy powinni być lekarze.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Jacek Marczyński

33-100 Tarnów

Wspaniały Lekarz i Człowiek..Pełen empatii.. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie..Wszystko Pan doktor cierpliwie tłumaczy, poświęca dużo czasu pacjentowi.. Chory czuje się zaopiekowany i że jest w "dobrych rękach ".. Lekarz z powołania.. Dziękuję..
Opinia dodana przez: Beata Sz.

lekarz Piotr Rafał Musiałek

Szpital specjalistyczny im T.Szczeklika
ul Szpitalna 3
33-100 Tarnów

Wspaniały lekarz i nadzwyczajny człowiek. Świetny specjalista i operator, uratował mnie od bypassów i pomógł w innych sprawach , chociaż nie musiał. Niech dobry Bóg ma go i jego rodzinę w swojej opiece za wszystko dobro, które czyni.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Piotr Dudziak

Neurochirurg

33-100 Tarnów

Z wiarygodnych źródeł informacji, dowiedziałem się iż oddział neurochirurgii w Tarnowie należy do absolutnie ścisłej czołówki oddziałów w Polsce specjalizujących się w chirurgii kręgosłupa . Zdecydowałem się na operację a moim lekarzem prowadzącym był dr Piotr Dudziak, którego wybrałem też nie przez przypadek. Sam oddział- organizacja, opieka i personel zasługuję na swoją sławę , natomiast profesjonalizm starannie dobranej kadry lekarzy przez Ordynatora Prof. Maciejczaka mocno kwestionuje stereotyp polskiej służby zdrowia, ...
Opinia dodana przez: Wojciech Socha

lek. dent. Maria Kołodziej-Tolasz

Stomatolog dziecięcy

Stomatologia Anna Górska Dentina
JÓZEFA SOWIŃSKIEGO 10./2
33-100 Tarnów

Polecam jak zawsze leczenie u Pani Mari :) Zawsze przyjmie, nawet jak gabinet zamknięty to postara się pomóc gdzieś po godzinach.
Opinia dodana przez: kaja

lekarz Maria Pagacz

Laryngolog

al. Głogowa 3 lok. 2
33-101 Tarnów

Świetny lekarz, dokładnie długo i starannie badał ciężko chorą osobę. Wyjaśnił opiekunom chorej, na czym dokładnie polega choroba i jak można w najlepszy sposób pomóc chorej w jej dolegliwościach i cierpieniu. Pomimo swoich licznych zajęć znalazł czas by odwiedzić chorą w domu i udzielić jej pomocy. Kilku lekarzy niestety odmówiło mi zbadania chorej w domu. Na koniec wizyty Pani pocieszyła opiekunów, dodała otuchy i sił do dalszej pielęgnacji chorego. To ...

dr n. med. Anna Wikariak

ul. Długa
33-100 Tarnów

Lekarz, który nie patrzy na zegarek, ale na pacjenta. Pani doktor jest lekarzem, który nie tylko kompleksowo podchodzi do leczenia, ale w sposób uprzejmy i cierpliwy prowadzi pacjenta. Najbardziej imponuje mi szacunek i otwartość, z jakim jest się traktowanym w gabinecie

lekarz Maria Kiwior

Neurolog

Centerned
Tarnów
33-100 Tarnów

Bardzo miła Pani doktor. Z sercem podchodzi do pacjęta i wszystko tłumaczy. Widać sporą wiedzę i zaangażowanie. Polecam!!!!

lekarz Joanna Barnaś-Franczak

Szpital Specjalistyczny im. E.Szczeklika
ulica Szpitalna 13
33-100 Tarnów

Sympatyczna lekarka z szacunkiem znieczulała mnie przy porodzie i było idealnie jestem jej bardzo wdzięczna.
Jest wspaniałym lekarzem, godnym polecenia. Pediatra z powołania. Dzięki niej Moj synek uwielbia chodzić do przychodni. Życzę każdemu takiego lekarza.

lek. dent. Dorota Paciorek

Ludowa 36
33-101 Tarnów

Bylem raz z dzieckiem z bolacym zebem, wykrecal sie od dentystow, ale plakal strasznie. Pani Dorota zajela sie nim brawurowo, swietnie podeszla do mojego synka i szybko bylo po bolu. Teraz Miloszek chce tylko do "Doloci":). Polecam kazdemu!

lekarz Bogusław Derlaga

Szpital specjalistyczny im T.Szczeklika
ul Szpitalna 3
33-100 Tarnów

Lekarz-profesjonalista, konkretnie i rzeczowo przedstawia problem, potrafi wesprzeć słowem. Polecam! Chwalę personel medyczny oddziału kardiologii inwazyjnej, której pan doktor jest ordynatorem. Wdzięczna pacjentka, Barbara

lek. dent. Justyna Mężyk

ulica Kościuszki 37
33-100 Tarnów

Bardzo uprzejma P. Doktor, przykłada się do każdego zabiegu dba o to by były najmniej inwazyjne. Chodziłam wcześniej do wielu stomatologów p.Doktor poświeciła mojemu uzębieniu najwięcej uwagi i czasu. Zdecydowanie polecam
Pod opieką Pana doktora wyrosło 3 moich dzieci. Jedno nawet wyleczył z nieuleczalnej astmy oskrzelowej! czy to cud.. czy niekompetencja lekarza alergologa nie wiem :) Jestem wdzięczny za wszystko Panu doktorowi i z czystym sumieniem polecam go maluszkom i nie tylko. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Bogdan