Lekarze Włocławek

lek. dent. Alicja Chmielewska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Reja 4 lok. 6
87-800 Włocławek

Pani Doktor jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie, nie ma konkurencji w naszym województwie,mogę polecić każdemu kto czuje strach przed wizytą w gabinecie stomatologicznym.

lek. dent. Dorota Godlewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Ostrowska 38
87-800 Włocławek

Bardzo miła, sprawna i co najważniejsze profesjonalna obsługa. Usytuowanie gabinetu w nie najlepszym miejscu, ale mimo wszystko bardzo polecam!

Paweł Antkowski

Radiolog

USG Antkowski
87-800 Włocławek

KOMPETENTNY , DOBRZE TŁUMACZY CHOROBY , SYMPATYCZNY , UPRZEJMY , UWAŻAM TEGO LEKARZA ZA GODNEGO POLECENIA
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

lekarz Mariusz Burak

Chirurg onkolog

CDL Włocławek
Włocławek

cała moja familia się zjechała i chciała iść do doktora. zabrałem ich w podróż, to trochę jest do przejechania. ruszyliśmy i zrobiliśmy wszelakie badania od stóp do głów. rewelacja. dr godny swoich umiejętnoiści i zaufania. znam i ufam na setkę.
Opinia dodana przez: Dariusz z Warszawy

lekarz Paweł Kochman

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

Gdyby wszyscy lekarze byli tak kompetentni, NFZ nie miałby problemów finansowych, a pacjenci nie oczekiwaliby w kolejkach po kilka miesięcy. Lekarz rzeczowy i sympatyczny.

lekarz Radosław Urbanowicz

ulica Zielona 13
87-800 Włocławek

super wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwdoktorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

lekarz Joanna Jerominko

Radiolog

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Polecam panią doktor. Przemiła osoba i bardzo swobodna atmosfera podczas wizyty. Wizyta prywatna w rozsądnej cenie.
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Jolanta Jurkowska

Zakład Medyczny "DIAGMED plus"
Chopina 52
87-800 Włocławek

Pani Doktor godna polecenia bardzo dokladnie poswieca swoj czas dla pacjenta I jest bardzo dokladna W tym co robi
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Wioletta Graczyk

Wieniawskiego 2/53
87-800 Włocławek

Pani doktor to lekarz z powołania, jest mądra , kompetentna, dokształcona , dociekliwa .Nigdy nie zostawi rodziców bez rzeczowej porady .Działa na rodziców jak uspakajający kompres .Zawsze odbierze telefon i poradzi co dalej .Serdecznie polecam Panią Doktor bo to najlepszy pediatra we Włocławku.Mama Jasia i Marty.
Opinia dodana przez: niezadowolona

lekarz Małgorzata Drewniak-Arent

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

Najwspanialszy lekarz pod słońcem Zawsze uśmiechnięta miła Kompetentna z wielka dokładnością Podchodzi do badania pacjenta co wiąże się z postawieniem 100% diagnozy i szybkim powrotem do zdrowia?Dziękuje Pani doktor i takiego lekarza polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Janusz Kochanowicz

Pogodna 3/104
87-800 Włocławek

Był bardzo dobrym lekarzem miłym i uprzejmym. Leczyłam się zawsze u niego pamiętam , że lubił przepisywać zastrzyki mnie to dotknęło 3 razy

lek. dent. Ewa Józefowicz

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
87-800 Włocławek

ta pani doktor wie co robi i robi to fachowo kochani plecam,innej takiej jak ona nie znajdziecie szkoda ze terminy odlegle

lekarz Anna Marcinkowska

ulica Krokusowa 3
87-800 Włocławek

Cieszę się bardzo, że Panią doktor spotkałam na swojej drodze. Swoją wiedzą medyczną, zastosowaniem jej w praktyce uratowała moich synów od pobytu w szpitalu. Trafne diagnozy, dobrze dobrane leki, wzorowe podejście do dzieci. Nigdy nie mieliśmy żadnego problemu z umówieniem wizyty, czy to w przychodni czy prywatnie. Pani Anna Marcinkowska to lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: JOANNA

lekarz Łukasz Ziółkowski

Polna 69/83/56
87-800 Włocławek

Najwyższe Uznanie dla Pana Łukasza . Przywrócił mi wiarę, Po dwóch nieudolnych operacjach przepuklin innych chirurgów , kolejną trzecią wykonał Wzorcowo . Dziękuję Panie Doktorze. Oby tak dalej a włocławski szpital zyska należne uznanie.
Opinia dodana przez: Andrzej P.

lekarz Stanisław Demianiuk

Laryngolog, Foniatra

Zbiegniewskiej 27
87-812 Włocławek

Uprzejmy,cierpliwy,czasu poświęca aż za dużo,człowiek na poziomie,pamiętam doktora jak jeszcze był dentystą prawdziwy naukowiec ,teraz pomógł mi w formalnościach z aparatem słuchowym polecam Stefan z Ciechocinka.

Zofia Pniewska-Kosiorek

Logopeda dziecięcy

Ośrodek Wspomagania Rozwoju"LogoNeurpMed"
Gałczyńskiego 4/55
87-800 Włocławek

polecam z całego serca fachowa kompetentna tłumaczy pracuje pracuje i są tego efekty

lekarz Beata Kubsik

Internista, Alergolog

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Wspaniała,cierpliwa i życzliwa lekarka. Stosuje skuteczne leki nowej generacji.Zleca kompleksowe badania.Polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Maciej Krzyżanowski

ulica Zduńska 2
87-800 Włocławek

Wspaniały człowiek i profesjonalista. Podejście do pacjenta, życzliwość z jaką Pan doktor odnosi się do człowieka są po prostu na najwyższym poziomie. Naprawił u taty to co "zniszczyli" lekarze z renomowanych szpitali w Polsce. Dokładnie wytłumaczy chorobę i sposób leczenia. 100% czasu poświęci pacjentowi a także rodzinie. Uprzejmy i bardzo miły do ludzi.Gdyby służba zdrowia miała takich specjalistów jak Pan doktor Krzyżanowski, bylibyśmy na 1 miejscu w świecie i zmniejszyła ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Radzisław Trzciński

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Pan Doktor Radzisław Trzciński Jest Lekarzem Godnym Polecenia. Czuje wewnętrznie ,Że Szlachetny Pan Doktor to Bardzo Dobry Człowiek,który pomaga ludziom bezinteresownie. Z opinii innych pacjentów wiem,że Szlachetny Pan Doktor kompleksowo podchodzi do każdego przypadku Pan Doktor Jest Uprzejmy i z Troską traktuje każdego człowieka potrzebującego pomocy. Ja osobiście nie miałam Zaszczytu Poznać Pana Doktora ,ale jeżeli Człowiek Lekarz Specjalista ma tak długi staż pracy to Musi Być Wyjątkowym Człowiekiem Lekarzem ...
Opinia dodana przez: Dorota

Julita Kopeć-Nowakowska

Weterynarz

Gabinet Weterynaryjny "Chiron"
87-800 Włocławek

Trafiliśmy do gabinetu z polecenia. Od samego początku Pani Julita, jak i Pani Ewa, wzbudziły nasze zaufanie. Miłe, serdeczne, widać, że oddane swojej pracy, to się po prostu czuje. Przyszliśmy z naszym Groszkiem-chomiczkiem, któremu wyszedł guz, jak się okazało, nowotworowy:( Dziewczyny podjęły się operacji, wszystko dokładnie wyjaśniły, włącznie z zagrożeniami, jakie mogą się ewentualnie pojawić. Cudowna opieka przed i pooperacyjna, wspaniały kontakt, dostaliśmy pierwszą telefoniczną informację po zabiegu, jak i ...
Opinia dodana przez: Ania