Lekarze Włocławek

Pani psychiatra na początku sprawiała wrażenie osoby kompetentnej i szukającej przyczyn dolegliwości, jednak jedyne, co robiła to przepisywała mi dalej te same leki, które brałam już wcześniej kasując co kilka miesięcy za kolejną nic niewnoszącą wizytę. Po 2 latach w końcu przypadkiem - bo sama zagłębiając się w wolnym czasie w tematykę różnych zaburzeń zauważyłam u siebie niepokojące objawy i tylko nie wiedziałam co mogą oznaczać i je przedstawiłam -podsunęła ...
Opinia dodana przez: Kamila

lek. med. Jadwiga Rogozińska

Pulmonolog, Alergolog

NZOZ "Przy Żytniej" ul. Łanowa 25a
Łanowa 25a
87-800 Włocławek

Leczę się od jakiegoś czasu u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Pani Dr Rogozińska podchodzi do pacjenta z profesjonalizmem, wzbudza zaufanie do swoich kompetencji i dużego doświadczenia. Potwierdziły się słowa znajomego, że nie każdy lekarz poświęca tyle uwagi pacjentowi. Polecam gorąco
Opinia dodana przez: Anonimowo
super lekarz nie mogę przeboleć że się wyprowadziła z moich okolic gorąco polecam bardzo mi pomogła lekarz i psycholog w jednym maksimum zrozumienia, wspaniała osoba

lekarz Jolanta Modrzejewska-Kowalska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Przychodnia Dermatologiczna
Stodólna 70
87-800 Włocławek

Wspaniały lekarz, prowadziła moje dwie ciąże, bardzo fachowo i dobrze. Zawsze można zadzwonić po konsultacje, służy wsparciem o prawie każdej porze (sprawdziłam :-))

lekarz Andrzej Michorzewski

Psychiatra

DIAGMED
Okrzei 63
87-800 Włocławek

WSPANIALY DOBRY CZŁOWIEK Wydaję się ze przez swoje doświadczenia w życiu i może też nawet zlych ludzi potrafi wysłuchać i zrozumieć pacjenta. Ja dzięki Doktorowi wychodzę z dola którego spowodowała choroba a i też właśnie zli ludzie.Niestety mało jest podobnych lekarzy.Doktor jest nadzieja dla mnie na w miarę normalne życie. Dziękuję bardzo za ogromne wsparcie, za dobre leki Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Marcello

lekarz Jarosław Sokołowski

Pulmonolog, Alergolog

Zakład Medyczny "Diagmed Plus" we Włocławku
ulica Okrzei 66
87-800 Włocławek

Bardzo nieuprzejmy. Pierwsze pytanie jakie mi zadał to czy wizyta na NFZ czy prywatna. Niechętnie wysłuchał, o ewentualnej mojej alergii kazał poczytać w Internecie! Po wymuszeniu skierowania na testy alergiczne powiedział, żebym więcej do niego nie przychodziła! Może być spokojny, nigdy nie przyjdę i nie polecę nikomu. Szkoda czasu!
Opinia dodana przez: Dorota

Robert Ryniec

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Jestem pacjentką tego lekarza od 2008 roku. Po pierwszej wizycie napisałam mu bardzo pozytywną opinię na kilku forach internetowych. Wydaje się niezwykle uprzejmy, podaje rękę podczas schodzenia z fotela, itd. Niestety, zdecydowałam się napisać jeszcze raz, dlatego, że ostatnia wizyta u tego specjalisty zmusiła mnie do wycofania mojej wcześniejszej pozytywnej. Udałam się do mojej przychodni przy ul. Szpitalnej w piątym tygodniu ciąży. Nie zostałam przyjęta i powiedziano mi, że mam ...
Opinia dodana przez: kamilamonica

lekarz Cezary Frątczak

Neurochirurg

Szpital Wojewódzki
Włocławek

Bardzo konkretny ,pomocny, godny polecenia lekarz. Nie mam żadnych zastrzeżeń mogę tylko polecić innym , że warto przyjść i zaczerpnąć fachowej opinii i porady. Polecam !!

lekarz Krzysztof Jabłoński

Neurochirurg

Gabinet Psychiatryczny
Reja 13 " Medyk "
87-800 Włocławek

Miły i serdeczny poświęca dużo czasu na pacjenta, nie spieszy się, wszystko wyjaśnia odpowiada na pytania i wyjaśnia wątpliwości. Zleca potrzebne badania oraz zabiegi rehabilitacyjne. Byłam u doktora na NFZ miałam ostatni numerek i niestety był duży poślizg ale mimo tego lekarz się nie spieszył i czułam się zaopiekowana. Serdecznie polecam lekarz z dużym doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Ewa Karwatowicz

Neurolog

Euromed
87-800 Włocławek

Polecam serdecznie Panią doktor. Bardzo kompetentna. Kompleksowo zajmuje się pacjentem. Zawsze ma czas dla pacjenta.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Janina Dwornikiewicz

Neonatolog, Pediatra

Sucharskiego 10
88-100 Włocławek

Lekarz z wiloltnią praktyką i ogromną wiedzą. Pani doktor leczyła moje dzieci,a teraz wnuki. Zawsze skuteczie,dziekuję:)

lek. dent. Marzenna Bregier

Stomatolog dziecięcy

ulica Zbiegniewskiej 10A
87-800 Włocławek

Jesli dziecko chetnie siada na fotel to jak najbardziej polecam, jeśli jednak dziecko sie boi Pani doktor rezygnuje z leczenia

lekarz Beata Szałek

Psychiatra

Gabinet Psychiatryczny
Reja 13 " Medyk "
87-800 Włocławek

Pani doktor pełna empatii. Wnikliwie bada przyczyny choroby. Cierpliwa i miła. Szybkie zdiagnozowanie choroby. Dziękuję Pani doktor.
Opinia dodana przez: Ula

Ewa Kwiatkowska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Prywatny Gabinet
Włocławek Św.Antoniego44,
Włocławek

Trafiłam do szpitala we Włocławku w listopadzie 2012 roku leżałam na patologi wczesnej ciąży i niestety napotkałam tą panią i powiem szczerze że zwierząt się tak nie traktuje jak ona potraktowała nas jako pacjentki. Ja leżałam na kolkę nerkową ale to mały szczegół na mojej sali była dziewczyna która niestety poroniła w 8 tygodniu ciąży dostała strasznych bóli i pani K stwierdziła że to jest samoistne poronienie nie robiąc żadnych ...

lekarz Daniel Zaborowski

odz.chirurgiczny
87-800 Włocławek

Nie podważam kwalifikacji i kompetencji zawodowych Pana Zaborowskiego, ale czytając te opinie trudno mi uwierzyć, że mogą być aż tak rozbierzne. Nie oczekuję, żeby Pan Zaborowski był miły i miał pełne empatii podejście do pacjenta. Tych cech Pan Doktor Zaborowski nie posiada w sobie. Natomiast idąc do lekarza każdy z nas oczekuje, żeby lekarz miał wiedzę, kwalificacje, doświadczenie i umiejętności. Czy Pan Zaborowski posiada te cechy? Mam wątpliwości. Krótko i ...
Opinia dodana przez: Ela

Jerzy Grela

Chirurg naczyniowy

Włocławek

Lekarz godny polecenia, fachowość, szacunek do pacjenta. Jednym słowem, . Przychodnia ul.Szpitalna. Polecam, bravo
Opinia dodana przez: Sławek
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w gabinecie Pani doktor. Przede wszystkim byłam mile zaskoczona długością i dokładnością badania. Skutkiem tej wizyty są świetnie dobrane okulary. Polecam.

lekarz Tomasz Jabłoński

Stacja Pogotowia Ratunkowego we Włocławku
ulica Lunewil 15
87-800 Włocławek

Bardzo kompetentny , potrafi w porę zdjagnozowac chorobę .Panie Doktorze wracaj Pan do Torunia,proszę podać obecny adres przyjmowania pacjętów. POLECAMY.
Opinia dodana przez: Aleksandra i Henryk
Brak zadowalających rezultatów.Chodziłam na spotkania kilka miesięcy i schudłam zaledwie 5kg. Diety miały być dopasowane indywidualnie a kilka moich znajomych miały identyczne zalecenia. Pic na wodę..

lekarz Jan Rewicki

ul. Jeżynowa 47
87-800 Włocławek

Dobry chirurg, solidnie wykonuje pracę na bloku. Jednak jego podejście po operacji wydaje się nieco infantylne, nie tłumaczy w pełni pacjentowi procesu leczenia ani podejmowanych działań. Poświęca mało czasu pacjentowi, trzeba go szukać aby dowiedzieć się czegoś więcej.
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany