Lekarze Włocławek

lekarz Artur Furmanek

Zakład Medyczny "DIAGMED plus"
Chopina 52
87-800 Włocławek

Wizyta zaliczona.Rzadko korzystam z lekarza,a co miesiąc przychodnia ma ze mnie kasę, prośba o wystawienie badań graniczy z cudem.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Izabela Grosman

Neurolog

Gabinet
Włocławek

Bardzo uprzejma i empatyczna osoba.Pani doktor wnikliwie przeprowadziła wywiad i badanie.W sposób jasny i zrozumiały objaśniła podłoże choroby i sposób leczenia. Traktuje pacjenta podmiotowo i po partnersku. Lekarz godny polecenia. Jestem głęboko zdziwiony negatywnymi opiniami.
Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Grażyna Baczyńska

Ortodonta, Stomatolog

Reja 4 lok. 6
87-800 Włocławek

Bardzo niemiła i arogancka osoba, przy tym niedelikatna, zupełnie nie nadaje się do pracy z dziećmi. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak nieuprzejmego lekarza, zdecydowanie nie polecam.

lekarz Zbigniew Pawlak

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Wyjątkowo arogancki i obrażający pacjenta lekarz Kolmedu. Brak wiedzy merytorycznej, brak właściwej diagnozy, uważa że pacjent oszukuje i naciąga go na zwolnienie. Tekst wygłoszony przez dr Pawlaka :"Nie dam Pani zwolnienia i co mi pani zrobi?" Podstawowy jego problem to brak empatii i cierpliwosci dla pacjenta. Do pacjenta podchodzi jak do oszusta
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Marta Wróblewska

ulica Zbiegniewskiej 10A
87-800 Włocławek

Nie polecam i nigdy więcej bylam z 7 letnia corka 3x za kazdym razem podejscie pani doktor do dziecka , jak do doroslego nie rycz bo niemoge pracowac, czego ryczysz to nie boli , przeciez ona udaje, beczy juz przy ssaku do sliny , to tylko nie ktore z tekstow pani doktor. Rece opadaja a najgorsze bylo to ze wyrzucil ząbek corki twierdzac na co nam taki brzydki kikut ze ...
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Marian Rzadkowolski

ul. Krokusowa 5
87-800 Włocławek

A ja nie polecam !!! Dość że lekarz przepisuje wszystkim to samo to jeszcze takie leki które są wycofane bądź brak w hurtowni . Nie dość że jest to lekarz w Już swojego wieku to przepisał antybiotyk taki gdzie musiałam do innego miasta jechać i w takiej dawce że mój syn 10 miesięcy dostał grzybicy jamy bo były skutki uboczne zbyt dużej dawki podawanej

lekarz Krystyna Korniluk

Neurolog

ulica Warszawska 2/4/6/27
87-800 Włocławek

Podzielam negatywne opinie. Pani doktor bardzo nieuprzejma, momentami wręcz chamska. Przez 20 minut prawiła kazanie na temat szczepień i covida.
Opinia dodana przez: Asc

lekarz Małgorzata Wojdat-Korecka

ul. Królewiecka 1A
87-800 Włocławek

Faktycznie w gabinecie prywatnym pani doktor uprzejma niestety w szpitalu to jakby zupełnie inny człowiek ponura i niemiła. Być może to kwestia rutyny i stażu i osobiście jestem za młodymi lekarzami którzy mają więcej w sobie empatii dla ludzi nie tylko dla pacjenta i nie tylko w gabinecie prywatnym.
Opinia dodana przez: Krzysztof lech

lek. dent. Joanna Szymańska

ul. Starodębska 37
87-800 Włocławek

Leczenie zębów u pani „doktor” w większości przypadków, po czasie zakończyło się problemami: od konieczności powtórzenia leczenia, po 2 usunięcia zębów, usuwanie ceramicznych koron i onleya, który to doprowadził przez niewłaściwe założenie do przewlekłego zapalenia zatok. Miesiące męczarni i tysiące wydanych złotówek- powtórnie. Tutaj przydałby się pozew zbiorowy niezadowolonych pacjentów, których jak sie okazuje jest dużo. I niestety jest to przykład na to, że dobre nazwisko właściciela kliniki nie gwarantuje ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Andrzej Kasprzak

Internista, Endokrynolog

Gabinet Psychiatryczny
Reja 13 " Medyk "
87-800 Włocławek

Dziś byłam u Pana doktora z przerażeniem na twarzy po przeczytaniu tych komentarzy. I stało się zupełnie inaczej. Po wejściu do gabinetu byłam bardzo miło potraktowana nie wspomnę o wywiadzie, który trwał prawie godzinę. Wszystko zostało mi wytłumaczone odnośnie choroby tarczycy jak i innych chorób z którymi sie zmagam.

lek. med. Grażyna Czekaj

Internista, Reumatolog

ul. Leśna 14/4
87-800 Włocławek

Nie wiem skąd tyle opinii negatywnych na temat Pani doktor Czekaj. Ja się leczę u Niej od 4 lat. Inni lekarze wcześniej nie mogli mnie wyprowadzić na życie bez bólu, a Ona to zrobiła i to w ciągu 3-4 miesięcy. A ból to był niesamowity, bo poszły mi kręgi w kręgosłupie. Mam do Pani doktor pełne zaufanie i polecam Jej fachowość. Na konsultacje przylatuję z Norwegii - BO WARTO !.
Opinia dodana przez: Szymon

lekarz Weronika Albrzykowska

Zespół Poradni i Przychodni
Zdrojowa 2
87-800 Włocławek

Pani doktor między słowami i w srednio mily sposób zasugerowała mi, ze maz mnie zdradza, bo wg niej choroba, na ktora cierpiałam, przenosi sie tylko podczas stosunku. Na wizycie u innego lekarza dowiedziałam się, że można się tym zarazić np. w toalecie publicznej. Wydaje mi sie, ze pierwszy raz miala pacjentke z ta choroba. Pani dr nieprawidłowo pobrała materiał do badań (prywatnych, platnych), o czym dowiedzialam się dzięki telefonowi z ...

lekarz Adam Brzeski

Psychiatra

ulica Warszawska 2/4/6/27
87-800 Włocławek

Mieni się biegłym sądowym, choć niema go na żadnej liście w okolicy .pogarda i nienawiść dla ludzi niewygodnych dla kolesi z PSL wprost się wylewa z jego grafomanskich opini. Złośliwy chory z nienawisci kłamca.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Maria Sarnocińska

Dermatolog

Gabinet
Włocławek

Nie do końca pani wie jak pomoc a od niej samej emanuje niechęć do pacjenta w zachowaniu sama poradnia to wielka poczekalnia wiecznie się czeka a wystarczy umówić na konkretna godzinę i nie było by sprawy, sama pani doktor za szybka nie jest ale to może i dobrze wkoncu trzeba dobrze poznać chorobę pacjenta szkoda ze nie popiera tego badaniami brak uprzejmość

lekarz Adam Konopko

Stacja Pogotowia Ratunkowego we Włocławku
ulica Lunewil 15
87-800 Włocławek

Lekarz oprócz uprzejmości nie potrafił ani zdiagnozować kolana, które ma wysoki stopień zwyrodnienia i nadaje się na endoprotezę kolana ani nie chciał skierować mnie na badania (rezonans). Oczywiście nie omieszkał na koniec wizyty zaoferować zastrzyku z kwasu hialuronowego, który w tym stopniu zwyrodnienia nie jest w stanie pomóc, w cenie 610 zł za 1 kolano!!!!!!!!!! brak empatii, brak profesjonalizmu oraz komercyjne działanie!!! nie polecam -unikać
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Violetta Jarecka

ulica Arentowicza 3/46
87-800 Włocławek

Bardzo miła pani doktor z super podejściem do pacjenta. Leki wypisane skuteczne, poświęciła odpowiedni czas na rozmowę i badanie.

lekarz Maryla Piechocka

PULS
87-800 Włocławek

tragedia. Pojechałam z dzieckiem z braku dostępu do innch lekarz, nigdy więcej. Nie słucha co się mówi, upiera się przy swoim zdaniu i w dodatku zaczęła mi wmawiać, że dziecko ma zeza mimo, że to nie jest prawda. Wielu lekarzy badało moje dziecko i żaden nie stwierdził tego zeza, ale jak ktoś nie potrafi dziecko zdiagnozować to pozostaje wymyślenie jakiegoś absurdu.

Anna Wachowiak

Nefrolog dziecięcy, Neurolog dziecięcy

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

Odradzam tą lekarke uważa się za dobrego specjaliste a tak naprawde do niczego się nie nadaje!!!! Leczyłam się u niej kilkanaście lat ponieważ choruje na padaczkie testowała na mnie leki jak chciała w sumie to też winna troche mojej mamy bo mogła się nie zgadzać na to ale ta Pani nie toleruje sprzeciwu co ona powie to tak ma być. Jak skączyłam nauke w szkole wypisała mnie bo NFZ jak ...

lekarz Lidia Czajkowska-Och

Rehabilitant

Gniazdowskiego 8/23
87-800 Włocławek

Niekompetentna i niemiła lekarka. Przyszlam chora do przychodni i zostałam odprawiona z kwitkiem, bo nie chciała mnie przyjąć ani zbadać. Oceniła mój stan zdrowia na odległość, po wyglądzie. Prosiłam o zbadanie po kilku dniach od stwierdzenia zapalenia oskrzeli, ale pani dr nie miała czasu, bo akurat wpisywała recepty do komputera. Nie chciała dać mi zwolnienia lekarskiego, chociaż byłam chora i nie miałam siły iść do pracy. Przepisała mi lek na ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Krzysztof Nowak

Neurochirurg

ulica Zduńska 2
87-800 Włocławek

Niestety jestem rozczarowana. Dr Nowak to już wiekowy człowiek, ze względu na bardzo trzęsace się ręce zdjęcia z RTG obejrzał po macoszemu. Jeśli chodzi o badanie kręgosłupa, to nawet nie kazał się rozebrać, popukał po ubraniach swoim przyrządem i uznał, że na kręgosłup choruje 80 % populacji, a mi dał odczuć, że wyolbrzymiam.
Opinia dodana przez: Małgorzata