Lekarze Włocławek

Dermatolog

Przychodnia Dermatologiczna
Stodólna 70
87-800 Włocławek

Bardzo dobry lekarz, pomogła mi w wielu przypadkach ,bardzo się cieszę że mogłem poznać tak wyrozumiałą na moją chorobę osobę.
Opinia dodana przez: Luki

lek. dent. Małgorzata Kress-Jędrzejczak

gabinet stomatologiczny
Plac Wolności 3/4
87-800 Włocławek

Omijac pani doktor. Najgorsza z jaka mialem stycznosc. Nie polecam, dentystka obgaduje pacjentow siedzacych na fotelu, sugeruje by leczyc sie prywatnie!! Mało i mało najlepiej prywatnie a nasze składki to co???? Omijac!!!

dr n. med. Piotr Cisowski

Chirurg onkolog

ul. Królewiecka 1A
87-800 Włocławek

24 stycznia 2023 w CO w Bydgoszczy Pan Doktor Cisowski usuwał mi zmienione onkologicznie znamiona skórne. Podczas trwania zabiegu Pan Doktor chętnie odpowiadał na zadawane przeze mnie pytania związane z przeprowadzanym zabiegiem, czym dawał wyraz swojej empatii, fachowości i doświadczenia zawodowego. Nie stronił również od spraw pozamedycznych. Byłem i jestem pod wrażeniem (!), o czym nie omieszkałem poinformować Pana Doktora przy opuszczeniu gabinetu. Reasumując, zabieg przeprowadzony fachowo w miłej atmosferze. ...
Opinia dodana przez: Jerzy K.

lekarz Stanisław Jurkowski

Szpital Wojewodzki we Wloclawku
87-800 Włocławek

Bardzo polecam dr.Jurkowskiego.Bardzo miły i konkretny lekarz .Jestem po operacji haluksa ,wszystko wytłumaczył,zawsze uśmiechnięty i miły.
Skoro Pan dr rzeczywiście jest taki niemiły to dlaczego co wtorek i czwartek są do niego kolejki po 50 i więcej pacjentów. A skoro tylu ich jest tzn. że jednak się nadaje. Proszę się nie dziwić, że lekarz nie poświęca na pacjenta 20 czy 30 minut. U niego jest po prostu konkretnie, solidnie, szybko i na temat. Przy takiej ilości chorych pacjentów nie ma po prostu na to czasu. W ...
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Andrzej Sporny

Internista, Gastroenterolog

Królewiecka 42 lok. 7
87-800 Włocławek

Lekarz zpowolania badania przeprowadza dokladnie nieprawda jest ze to gbur chyba ze pacjent jes nie zdyscyplinowany lekarz go leczy a on swoje apozniej opwiada innym bzdury tbadania wykonuje bezbolesnie powoli a jak gogos boli to tak chyba mowia histerycy w poczekalni jest slychac jak ludzi ogarnia panika za nim lekarz zabierze sie do badania wiele zawdzieczam panu doktorowi dzieki niemu zyje inni lekarze nie poznali sie na mojej chorobie polecam

dr n. med. Henryk Brzeziński

Włocławek

Polecam, rzeczowy i konkretny, zna się na rzeczy,w moim przypadku sytuacji awaryjnej przyjął mnie bez problemu w niedziele, gdzie inni nie mieli czasu lub im się nie chciało, a objechałam całe miasto.
Opinia dodana przez: Jola

dr n. med. Grzegorz Krychowiak

Neurolog

Laboratorium Medyczne Synevo Włocławek Kilińskiego
Jana Kilińskiego 16
87-800 Włocławek

Dziękuję bardzo p doktorowi za wszystko co dla mnie zrobił!! Dzięki temu moja przyszłość wygląda pozytywnie!! Cenię sobie kompetencje i sprawność działania p doktora! Polecam wszystkim!!
Opinia dodana przez: Błażej Nowak

mgr Katarzyna Torbicka

Psychiatra dziecięcy

Reja 10/1
87-800 Włocławek

Pani doktor na piątkę, a nawet na szóstkę, jeśli by myśleć kategoriami szkoły. Jestem bardzo wdzięczna pani lekarce. Agnieszka z rodziną.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Tyrjan

ulica Przedmiejska 13/15/15
87-800 Włocławek

Lekarz aby postawić diagnozę bez wahania skierował mnie na TK oraz markery aby wykluczyć raka. Pomogło to w szybkiej diagnozie.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Dorota Olewniczak-Skonieczna

ul. Kaliska 83A/6
87-800 Włocławek

Bardzo dobra Pani lekarz, wszystko tłumaczy bardzo dokładnie i konkretnie. Poświęca czas dla pacjenta. Bardzo mi pomogła!
Opinia dodana przez: Robert
Bardzo sympatyczna Pani doktor, która doskonale zdiagnozowała moją chorobę bez zbędnych wyjazdów do szpitali do Łodzi czy Bydgoszczy. Fachowe podejście do sprawy. Na praawdę polecam.

lekarz Izabela Kącka

Psychiatra

Gabinet Psychiatryczny
Reja 13 " Medyk "
87-800 Włocławek

Zdecydowanie nie polecam. Sprawiała wrażenie miłej i kompetentnej, ale podczas wizyty co chwila wychodziła z gabinetu i nie było jej dłuższy czas. Momentami miałem wrażenie, że zapomniała o mnie

Wiesław Turowski

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "UNIMED"
pl. Wolności 17
87-800 Włocławek

Początkowo byłam sceptycznie nastawiona do dr Turowskiego. Jednak dobrze dobrane leki i odpowiednie zdiagnozowanie choroby dały mi do zrozumienia, że mam do czynienia z kompetentnym fachowcem. Co do niekonwencjonalnego stylu rozmowy z pacjentem prowadzonym przez pana Turowskiego, można się przyzwyczaić. Mówiąc krótko, polecam.

lekarz Tomasz Lisiak

Przychodnia "Prof- Med"
ulica Toruńska 222
87-805 Włocławek

świetny lekarz, super podejście do pacjenta, każdego traktuje priorytetowo, polecam z pełną odpowiedzialnością
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Joanna Białeta

Lekarz medycyny pracy, Internista

ulica Mielęcińska 1
87-800 Włocławek

Lekarz z prawdziwego powołania.Diagnozy - 100/100.Profesjonalistka w całym tego słowa znaczeniu,niewątpliwy przykład dla wielu lekarzy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Piotr Brycki

ul. Królewiecka 1A
87-800 Włocławek

Bardzo przyjemny lekarz, pomocny i zaangażowany. Zna się na tym co robi i ma empatię dla ludzi. Przyjął po mimo braku umówionej wizyty na nfz. Niewielu takich lekarzy niestety

dr n. med. Aleksander Grigorjew

Gabinet
Włocławek

moja kochana Babcia umarła podczas jego dyżuru. czekaliśmy na operacje amputacji nogi tydzień, najpierw na oddziale wewnętrznym potem na chirurgii ogólnej codziennie słysząc 'jutro'. Noga była martwa, zimna, sina, pojawiły się plamy opadowe. mam wrażenie ze to było celowe odwlekanie, by pacjentka umarła nie na stole,tylko przed operacją. do tego, mimo koszmarnych biegunek a potem wymiotów nawet po łyżeczce wody Babcia nie była żywiona pozajelitowo, mimo ciągłych próśb rodziny o ...
Też nie polecam, skierował bliska mi osobę na operacje. Dzięki Bogu, skonsultowałam to z innym lekarzem i okazało sie, ze na ten moment nie ma wskazań do operacji i wystarczy rehabilitacja. Wpisuje nieprawdę w kartę i nie rozumie co sie do niego mówi.

lekarz Zbigniew Szafrański

Laboratorium Medyczne Synevo Włocławek Kilińskiego
Jana Kilińskiego 16
87-800 Włocławek

Bardzo dobry lekarz. Zbadał mnie i przyjął bardzo kompetentnie. Dokładnie zbierał wywiad, przejrzał wyniki badań i postawił prawidłową diagnozę (mam problemy z układem moczowym). Przepisał mi dobre i skuteczne leki, w najtańszych dostępnych postaciach handlowych, we właściwych dawkach na kg masy ciała. Znał dawkowanie z pamięci i nie wertował godzinami Leków Współczesnej Terapii ani innych branżowych leksykonów rozdawanych bezpłatnie przez firmy farmaceutyczne na zjazdach lekarzy. Znał podobnie jak ja mechanizm ...