Lekarze Włocławek

jej diagnoza jest nie do podważenia. to najlepszy radiolog jakiego znam. Każde jej zdanie w opisie USG potwierdza się w innych badaniach obrazowych - MRI, CT.

lekarz Marzena Nowodworska

Dermatolog

Kościuszki 13
Włocławek

Doktor Marzena Nowodworska przyjmuje pacjentów również w przychodni w Lipnie..Trudno mi ocenić fachowość doktor Nowodworskiej. Przeświadczenie moje i obserwacja furiackiego zachowania prowadzi jednak do bardzo skrajnych odczuć. A powodem jest (o ironio ) brak wyników badań w dokumentacji które jak wiadomo przygotowują pracownicy przychodni. Zastanawia mnie równiez aspekt braku analizy faktów i przewidywalności dalszego leczenia. Poza tym w gabinecie Pani Nowodworskiej (celowo nie używam słowa "lekarz" )byłem jedynie dwukrotnie z ...
Opinia dodana przez: Lech

lekarz Mirosław Wiliński

Gabinet Ginekologiczny dr n.med. Iwona Tomczewska
św. Antoniego 44
87-800 Włocławek

Od wielu lat leczę się u doktora Wilińskiego, nie zdarzyło się żeby postawił złą diagnozę lub nieprawidłowo dobrał mi okulary. Dzisiejsza wizyta potwierdziła, że jest profesjonalistą. Po miesiącu bezskutecznego leczenia oka u innego lekarza ( z powodu mojego wyjazdu) rozpoczęte dziś leczenie już dało pozytywne efekty. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Tomasz

dr n. med. Iwona Tomczewska

Ginekolog położnik, Endokrynolog

Gabinet Ginekologiczny dr n.med. Iwona Tomczewska
św. Antoniego 44
87-800 Włocławek

Ja więcej nie pójdę do tej pani z jednego konkretnego powodu- postawiła złą diagnozę, nie zbadawszy mnie dokładnie. Poszlam do niej kilka dni przez zabiegiem usuwania nadżerki- zabieg mial sie odbyć u Sochockiego, ale moja mama zasugerowala mi, że warto sie upewnić czy aby napewno faktycznie mam nadżerkę i czy jest co usuwać... Pani doktor w zasadzie ledwo co mi zajrzała, bo badanie trwało bardzo krótko i z całym przekonaniem ...

lekarz Michał Gotowczyc

Cyganka 22b
87-800 Włocławek

Moja córka od 6 roku życia uczęszczała do Pana Gotowczyca na państwowe wizyty na ul. Szpitalną. Wcześniej inny lekarz mimo prywatnych wizyt nie pomógł jej. Dzięki 9 letniej współpracy z P.Gotowczycem - ćwiczenia na oczy 2 razy do roku na zeza zbieżnego (polecam ul. Szpitalna - państwowo)- obecnie u córki nie widać zeza. Druga córka w zeszłym roku miała gradówke na powiece. Mimo późnej pory P. Gotowczyc przyjął ją w ...

lekarz Waldemar Litwiński

Gabinet Psychiatryczny
Reja 13 " Medyk "
87-800 Włocławek

Niestety nie mam najlepszego zdania. Razem z mężem byłam na usg w 22 tygodniu ciąży. Faktycznie badanie wykonywał bardzo długo i niby dokładnie. Niestety nie mógł stwierdzić płci, ponieważ dziecko się odwróciło tyłem i nie było takiej możliwości. Był nawet problem z obejrzeniem serduszka, ale jakoś Pan doktor sprawdził przepływ i było ok. Gdy w domu na spokojnie przeczytałam opis, strasznie się zdziwiłam, gdyż między tymi wszystkimi mądrościami (na których ...

dr Marek Łuniewski

Gabinet stomatologiczny
ul.Włocławska 44
87-811 Włocławek

Bardzo dobry lekarz , z dobrym poczuciem chumoru, leczenie prawie bez bolesne, wizyta zawsze punktualna
Opinia dodana przez: lukasz

dr Bartosz Nowakowski

Chirurg ogólny, Ortopeda

ul. Wieniecka 43
87-800 Włocławek

Najlepszy ortopeda, jakiego znam !!! Bardzo ciepły, życzliwy, z poczuciem humoru. Bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem podchodzi do każdego problemu i z szacunkiem odnosi się do pacjentów. Operacja, którą przeprowadził Pan Doktor całkowicie zmieniła komfort mojego życia. Pan doktor wytłumaczył wszelkie wątpliwości, odpowiedział na każde pytanie, na jesieni poddam się drugiej operacji i mam nadzieję że operować mnie będzie Dr. Nowakowski. Szczerze polecam wizytę u Pana doktora.
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Krzysztof Piekutowski

Onkolog, Radioterapeuta

Włocławek

Potwierdzam zdanie Pani poprzedającej mój komentarz - byłam w tak nieciekawej sytuacji że zawdzięczam dr Piekutowskiemu swoje życie polecam Wszystkim. Dziękuje za wszystko Doktorze a przede wszystkim że jesteś normalnym człowiekiem.
Opinia dodana przez: barbara b1065

dr Andrzej Lisiecki

Włocławek

Cudowny lekarz, cudowny człowiek. Zawsze opanowany ale kompetentny i pomocny. Zawsze można liczyć na jego pomoc nawet podczas urlopu odbierał telefony . Polecam prowadził dwie moje ciąże i jestem bardzo zadowolona z jego opieki a także przeprowadzenia porodu.
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr hab. n. med. Maciej Krajewski

Włocławek

Kazda wizyta u doktora od samego poczatku do konca odbywa sie konkretnie i szczegolowo. Jestem po operacji wykonanej przez doktora i naprawde polecam poniewaz bardzo sie balam a dzieki operacji moje zycie bedzie juz tylko lepsze a profesjonalizm doktora sprawl ze nadal czuje sie piekna. Dziekuje za wspaniala opieke.
Opinia dodana przez: Malgorzata

lekarz Mirosław Kochel

ulica Okrzei 14/1
87-800 Włocławek

Świetny specjalista, prowadził moją zagrożoną ciąże i operował mnie .Polecam gorąco .Rzeczowy,konkretny,na każde pytania odpowiada ,dokładnie tłumaczy przebieg leczenia i wbrew wielu opinią jest sympatyczny
Opinia dodana przez: edyta

lekarz Aleksandra Makarewicz

Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej
Moniuszki
87-800 Włocławek

Pani doktor zna się na poprawianiu włosów oraz podzianiu krajobrazu za oknem!!!! Przejawia lekceważący stosunek do rodziców swoich pacjentów. Nadaje się do zdiagnozowania kataru Z alergia pokarmową sobie nie radzi. 3 miesięcznemu dziecku zrobiła testy alergiczne na co pani Kierownik renomowanego laboratorium zareagowała zdziwieniem ,ponieważ wiarygodne są one po ukończeniu przez dziecko 4 lat. Na koniec stwierdziła wyłudzanie mleka na koszt NFZ!!!! Bezczelność

lekarz Anna Kokocińska

Lekarz rodzinny, Internista

Przychodnia Lekarska "Annmed"
Ostrowska 27
87-800 Włocławek

Wizyta u Pani doktor to zawsze bardzo pozytywne doświadczenie. Miła, zaangażowana, pomocna i zawsze robi wszystko aby pomóc pacjentowi. Wszelkie wątpliwości rozwiane przed wyjściem z gabinetu, pacjent może czuć się dobrze zaopiekowany i odpowiednio poinformowany o procesie leczenia. Bardzo polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Anna Kasialis

Psychiatra

gabinet prywatny
włocławek
87-800 Włocławek

Bardzo dobry lekarz poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu dobrze dobiera leki dziwie się negatywnym opinia

lekarz Piotr Plecka

Onkolog, Internista

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze "Barska" we Włocławku
ulica Barska 13
87-800 Włocławek

Szkoda, że tak źle oceniający Doktora nie mają odwagi się podpisać. Jest to bardzo dobry specjalista, który uratował mojego ojca. Wiem, że nie lubią Go niektóre pielęgniarki, bo wymaga od nich tego, czego od siebie DZIAŁANIA DLA DOBRA PACJENTA, a nie picia kawy w czasie godzin pracy.
Opinia dodana przez: Zenobia

lekarz Andrzej Radzikowski

ul. Wiejska 18A/8
87-800 Włocławek

Była to moja 1 sza wizyta u tego lekarza , poleciła mi go kuzynka ,która miała usuwany nowotwór w Bydgoszczy i mogę powiedzieć,ze od razu pan porobił wszelkie badania był miły ,na dodatek jest to lekarz z dużym doświadczeniem i widać fachową wiedzą .

dr Jerzy Kopaczewski

Gastrolog, Kardiolog

MEDIOR PLUS
87-800 Włocławek

Fantastyczny, przemiły, ujmująco uprzejmy człowiek. Jako lekarz konkretny, cierpliwy, tłumaczy wszystko w języku przyswajalnym dla nie lekarzy. Zaskakuje lotnością umysłu właściwą raczej ludziom młodym i niesamowitym doświadczeniem. Polecam

lekarz Agata Świderska

Psychiatra

Al. Chopina 15/3
87-800 Włocławek

Witam dziś miałam pierwszą wizytę u pani doktor. Widać doświadczenie zawodowe po rozmowie dłuższej stwierdziła co mi dolega wytłumaczyła wszystko nawet jak brać leki i jakie mogą być skutki uboczne miła ciepła osoba której moim zdaniem można powiedzieć co tak naprawdę nas martwi. Polecam ☺
Opinia dodana przez: Angelika

dr n. med. Jacek Magnowski

Ginekolog położnik, USG

ulica Przedmiejska 13/15/15
87-800 Włocławek

Pan dr Magnowski jest bardzo dobrym lekarzem, posiadający dużą wiedzę na temat wykonywanej swojej pracy, każde USG oraz badania są dokładnie omówione, a lekarz sam w sobie jest bardzo miły. Tak samo opisała go moja mama, jak go pamięta kiedy jeszcze pracował w naszym szpitalu, bardzo profesjonalnie podszedł do swojej pracy w czasie poród, a sam w sobie poród trwał kilka minut