Lekarze Włocławek

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OPIEKA" we Włocławku
Jaskółcza 52
87-800 Włocławek

Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Lekarz wszystko dokładnie wytłumaczy.poświęca dużo czasu dla pacjenta. Służy radą i pomocą. Polecam!
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Magdalena Wycichowska-Wiśniewska

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

Pani doktor bardzo przyjemna konkretnie podchodzi do pacjenta oraz do zglaszanych dolegliwości.Polecam, już kilka razy byłam u Pani doktor i za każdym razem byłam zadowolona .Bardzo dobrze ze przychodnia na Plantach ma tak dobrego interniste.

lekarz Kamilla Strembska

Internista, Kardiolog

Chocimska 1a
87-800 Włocławek

Bardzo mądra i profesjonalna lekarka ;chyba najlepsza ze wszystkich kardiologów we Włocławku. Ponieważ wyleczyła mnie z dolegliwości sercowych , już się nie leczę u żadnego kardiologa i pomimo wieku, trzymam się całkiem nieźle ;)
Opinia dodana przez: Sonia

lekarz Andrzej Woźniak

Anestezjolog

Zakład Medyczny "Diagmed Plus" we Włocławku
ul. Stefana Okrzei 66
87-800 Włocławek

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor jest godny polecania, zawsze uśmiechnięty i uprzejmy :) Kompetentnie wyjaśnił na czym polega znieczulenie podpajęczynówkowe. Cierpliwe odpowiadał na wszystkie pytania i wyjaśniał wątpliwości. Serdecznie polecam wszystkim tego lekarza :)
Opinia dodana przez: Edyta

lek. dent. Monika Grzelakowska

ul. Kaliska 83C
87-800 Włocławek

Najlepsza Pani stomatolog !!!!!!! Nie ma lepszej ! BARDZO Miła i sympatyczna pani doktor.Zeby wszyscy lekarze tacy byli to "ŚWIAT BYŁBY PIĘKNIEJSZY " :)
Opinia dodana przez: Dawid.k

lekarz Małgorzata Mroczkowska

Anestezjolog

Planty 9/13/15
87-800 Włocławek

Pani Doktor o wielkim, wspaniałym sercu i profesjonalizmie. Na oddziale intensywnej terapii dba jak tylko może o pacjentów, a rodzinie poświęca tyle czasu, ile tylko potrzeba. Sama osobiście uczy rodzinę opieki nad chorym w domu. Pani Doktor jest przepomocna w każdej sytuacji. Cierpliwa, empatyczna, wspaniała, taka, która przywraca wiarę w służbę zdrowia. Jest po prostu cudownym człowiekiem. Dziękuję! ❤️
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Natalia Kolesińska

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Orthomental
Przechodnia 5/1
Włocławek

Pani doktor to miła i pełna empatii osoba. Wnikliwie i ze zrozmieniem wysłucha pacjenta. Uprzejma i znajdująca czas dla pacjenta.

lekarz Przemysław Galbfach

Stacja Pogotowia Ratunkowego we Włocławku
ulica Lunewil 15
87-800 Włocławek

Lekarz, który rozmawia z pacjentem.Omawia i proponuje najlepsze rozwiązanie problemu.Profesjonalista .W tym co robi jest najlepszy.Leczy do końca.Najlepszy lekarz.Dziekuje bardzo za profesjonalne przeprowadzenie operacji przetoki odbytu .28.05.2021 . Robert Kawecki
Opinia dodana przez: Robert

Elżbieta Kołucka

Ortodonta, Stomatolog

ulica Zbiegniewskiej 10A
87-800 Włocławek

bardzo dobry stomatolog polecam:) ....................................................................................
Opinia dodana przez: Bartłomiej

mgr Małgorzata Tchurz

Rehabilitant dziecięcy

Neuro-mind
Piaski 9/ Barska 13
87-800 Włocławek

Korzystam z terapii Biofeedback od 3 miesięcy, jestem po udarze. Po tym okresie widzę dużą poprawę..nawet w nastawieniu do życia :)

lekarz Tadeusz Pietrykowski

Otolaryngolog

ul. Izabeli Zbiegniewskiej 10A
87-800 Włocławek

Świetny specjalista, lekarz z powołania, ma niesamowity kontakt z pacjentem, posiada dużą wiedzę i umiejętności. Jeśli skomplikowana ekstrakcja zęba mądrości to tylko u Pana Doktora - szczerze polecam wszystkim, którzy mają ten problem i obawy. Lekarz - człowiek. Panie Doktorze dobrze, że Pan jest :) dziękuję!"
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Marta Rozbicka

Pediatra, Chirurg dziecięcy

Wiewiórcza 6
87-800 Włocławek

Naprawdę miła i profesjonalna. :) Mimo nieprzyjemnego charakteru zabiegu (związany z wrastającymi paznokciami, niezwykle bolesna sprawa) zapewniła mi maksymalny komfort psychiczny i fizyczny.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Ewa Józefa Brycka

ul. Królewiecka 1A
87-800 Włocławek

Bardzo miła, sympatyczna. Leczy kompleksowo, bezboleśnie. Wszystkie plomby trzymają się długo, nie wypadają. Nie mam zastrzeżeń, jedynie małym minusem jest higiena, która nie do końca jest zachowywana w gabinecie.

lekarz Mariusz Strupiechowski

Angiolog, Internista

Gabinet Mariusz Strupiechowski
Łubna 5C
87-800 Włocławek

Polecam pana doktora. Uprzejmy, kompetentny, doradzi najlepsze metody leczenia. Wizyta prywatna w rozsądnej cenie.
Opinia dodana przez: Izabela

Katarzyna Rzadkowolska

Dietetyk

Poradnia Dietetyczna Przyjazny Dietetyk - NZOZ EUROMED
87-800 Włocławek

Pani Kasia to najlepszy specjalista do jakiego mogłam trafić! Czułam pełne zrozumienie, była gotowa poświęcić jeszcze więcej czasu mimo iż moja wizyta trwała prawie godzine! A jadłospis - idealny, naprawdę dopasowany do mojego trybu życia i preferencji smakowych! Polecam
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jacek Korecki

ul. Królewiecka 1A
87-800 Włocławek

Panie Doktorze, jeszcze raz bardzo dziękuję. Jest Pan wspaniałym człowiekiem i kompetentnym lekarzem. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc, którą niejednokrotnie udzielił Pan mojej córce.
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Sebastian Pryliński

Dąbrowskiej 18
87-800 Włocławek

Ogromne podziękowania dla dr. n. med. Sebastiana Prylińskiego za opiekę ,za serce, które wkłada w to co robi, to wspaniały człowiek i świetny fachowiec, praca którą wykonuje to jego ogromna pasja. Pełen profesjonalizm !!!! Leczenie bezbolesne !!!! Efekty fenomenalne. Bardzo zaangażowany a swoja pracę wykonuje z duża dokładnością. Cudowny lekarz, bardzo komunikatywny , cierpliwy , kompetentny. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości, informuję o różnych możliwościach leczenia .Jest niezwykle dokładny i uczciwy. Pan ...
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lekarz Anna Wachowiak

Neurolog dziecięcy, Pediatra

NZOZ "Na Plantach" we Włocławku
ulica Planty 29
87-800 Włocławek

To jest super lekarz...dziekuje za dlugoletnia opieke nad dziecmi I wsparcie.. dzieki takim lekarzom zycie jest o wiele spokoiniejsze gdy wiesz ze nad twoimi dziecmi czuwa taki dobry lekarz.
Opinia dodana przez: Beata Kuczynska

lekarz Anna Brożek-Gawrońska

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
87-800 Włocławek

Najlepsza Pani doktor jaką miałam okazję poznać. Sympatyczna, miła, rzaczowa, kompetentna. Bardzo zaangażowana, umiejąca wysłuchać pacjenta. Stawiająca diagnozę nie z powietrza, ale na podstawie badań. Polecam z czystym sumieniem. Pani doktor pozdrawiam serdecznie wdzięczna pacjentka
Opinia dodana przez: Katarzyna

Irena Łukaszewska

Lekarz rodzinny

Eskulap
Włocławek

Lekarz z pasją, lecze sie u niej od wielu lat, widać, że zawsze przejmuje się problemem pacjenta. Polecam serdecznie.